Įkraunama...
Įkraunama...

Rudenio arimuos

user posted image


Atėjus rudeniui, kad ir trumpėjančiomis dienomis, skubame nuimti per vasarą sunokusį vaisių, daržovių bei uogų derlių. Nuėmę saugiai sandėliuojame, konservuojame, džioviname ar kaip nors kitaip paruošiame, kad galėtume šaltais žiemos vakarais mėgautis skania uogiene ar pietų metu atsigerti mėgiamų sulčių, kompoto, gaivos...

Skelbiame rudeninį fotokonkursą, kuriame laukiame nuotraukų, kaip jūs ir jūsų šeima nuiminėjote derlių - rinkote svarainius ar kasėte bulves, virėte uogienes ar pjaustėte obuolius džiovinti...

Tiks nuotraukos iš sodo ar daržo gėrybių nuėmimo darbų ar jų konservavimo proceso įamžinimo. Norėtume, kad nuotraukoje dalyvautų žmogus.

Paraiškos priimamos nuo 10-10-2011 iki 19-10-2011 (17h)
Balsavimas nuo 20-10-2011 iki 27-10-2011

Nepamirškite susipažinti su bendromis fotokonkursų taisyklėmis



user posted image
Atsakyti
valio, konkursas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bet labai jau toks viešinantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 10 10, 19:29)
bet labai jau toks viešinantis smile.gif


Norėtume - pageidavimas, bet ne sąlyga mirksiukas.gif
Atsakyti
gali matytis žmogus iš nugaros, ar šonu, ar tolumoje, nebūtina nuotrauka profiliu su asmens kodu aprašyme wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 10 10, 19:51)
gali matytis žmogus iš nugaros, ar šonu, ar tolumoje, nebūtina nuotrauka profiliu su asmens kodu aprašyme wink.gif


o vaikai šiaip ar taip labai dažnai nuotraukose puikiai matomi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Moliūgai valdo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 10 11, 11:12)
Moliūgai valdo biggrin.gif


fotogeniški biggrin.gif
Atsakyti
SM tapo beveik privaloma nerodyti savęs fotokonkurse biggrin.gif "Toks viešinantis"... rolleyes.gif Aš tai įdėčiau į sąlygas, jog privaloma g.gif Nors tada prasidėtų rankos ir kojos, kad tik nerodyt savęs. biggrin.gif Manau, konkursai ne tam, kad slėptis... Jei jau mėgsti dalyvauti, tai mėgsti ir rodaisi, arba nedalyvauji... Čia šiaip... pamąstymui 4u.gif Juk turi visokių konkursų būti? Dar įdomiau, kai tenka net kelias sąlygas išpildyti, o ne tik pasiknisti archyve... 4u.gif
Atsakyti
šita man smagi
user posted image thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 10 11, 13:28)
šita man smagi


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man ši patinka...
user posted image
Atsakyti