Įkraunama...
Įkraunama...

Geras vaiku neurologas

Laba visoms,
Gydytoja mums israse siuntima pas neurologa del raumenu tonuso ivertinimo. Mano 7 men mergaiciuke labai tyngi vartytis, sedeti ir pan. Gal kas gali rekomenduoti gera neurologa Kaune, isyrus Kauno klinikose. Niekur nerandu jokiu atsiliepimu. Galvoju apie Silainiu poliklinika arba Centro, bet nezinau kur geresnis gyd.
Atsakyti
QUOTE(Gita563 @ 2011 10 11, 13:04)
Laba visoms,
Gydytoja mums israse siuntima pas neurologa del raumenu tonuso ivertinimo. Mano 7 men mergaiciuke labai tyngi vartytis, sedeti ir pan. Gal kas gali rekomenduoti gera neurologa Kaune, isyrus Kauno klinikose. Niekur nerandu jokiu atsiliepimu. Galvoju apie Silainiu poliklinika arba Centro, bet nezinau kur geresnis gyd.

g.gif idomu butu ir man apie isu vieju polikliniku neurologus placiau suzinoti
Atsakyti
Man labai gerą įspūdį paliko Dainavos poliklinikos vaikų neurologė Jurgaitytė.
Labai rūpestinga, atidi ir manyčiau profesionali.
Anksčiau teko susidurti su jos mama taip pat vaikų neurologe taip pat labai puiki daktarė tik jau dabar pensijoj, bet manau dukra nenusileidžia mamai.
Atsakyti
Mus siuncia pas neurologa, gal kas gali rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(SuperLaura @ 2012 02 05, 18:39)
Mus siuncia pas neurologa, gal kas gali rekomenduoti?

KMUK Grigoniene thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 02 08, 21:26)
KMUK Grigoniene  thumbup.gif


Pritariu ax.gif
Atsakyti
O aš nusivyliau Grigoniene sad.gif nuėjome su 14m. panele dėl galvos skausmų, gydytoja tuo metu buvo labai keistos nuotaikos su sesele, tai vis užmetinėjo "kraujo niekas nepravarinėja, tai ir skauda" ir juokiasi abi...aš akis išpūtus sėdžiu...nei tyrimo, nei KT, nieko nepadarė, liepė nupirkti šuniuką, kad turėtų ką veikti, tai taip ir pasakiau, kad turim ir šuniuką ir kačiuką ir triušiuką...išėjome abi su mergaite kaip maišu tvotos. Vienu žodžiu, matyt ji nuotaikos žmogus, nes anksčiau eidavau ir buvau geros nuomonės, bet dabar nusivyliau... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2012 04 25, 15:42)
O aš nusivyliau Grigoniene sad.gif nuėjome su 14m. panele dėl galvos skausmų, gydytoja tuo metu buvo labai keistos nuotaikos su sesele, tai vis užmetinėjo "kraujo niekas nepravarinėja, tai ir skauda" ir juokiasi abi...aš akis išpūtus sėdžiu...nei tyrimo, nei KT, nieko nepadarė, liepė nupirkti šuniuką, kad turėtų ką veikti, tai taip ir pasakiau, kad turim ir šuniuką ir kačiuką ir triušiuką...išėjome abi su mergaite kaip maišu tvotos. Vienu žodžiu, matyt ji nuotaikos žmogus, nes anksčiau eidavau ir buvau geros nuomonės, bet dabar nusivyliau... sad.gif

Man irgi teko nusivilti... tik dėl to, kad poliklinikoje lankemes pas ją, ji paskyrė datą guldymui, paguldė ir perdavė tyrinėti kitai daktarei (ne rezidentei), kurios mes jau ,,buvom atsikandę'' prieš tai... norėjom, kad mumis rūpitusi ta, kuri ir poliklinikoje priėmė, t.y. grigonienė, deja... pagalvojau, gal ji turi ,,mokių'' pacientų g.gif
Atsakyti
Šilainių poliklinikoje - Januškevičienė (jei teisingai prisimenu pavardę). labai atidi gydytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 04 28, 20:40)
Šilainių poliklinikoje - Januškevičienė (jei teisingai prisimenu pavardę). labai atidi gydytoja smile.gif


Labai gera nuoširdi gydytoja - ir kompetencija gerokai pralenkia savo koleges thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 02 08, 20:26)
KMUK Grigoniene  thumbup.gif

Ne taip senai vedžiau vaiką pas ją. Iš profesinės pusės niekas neužkliuvo, likau patenkinta konsultacija. Ir kaip žmogus patiko smile.gif
Atsakyti
O gal kas gali rekomenduoti suaugusiuju neurologe (a) KMUK?
Atsakyti