Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie mezgimą, nėrimą

Sveikos mezgėjėlės smile.gif Noriu, kad šioje temoje dalintumėtės savo patarimais apie mezgimo ir nėrimo knygas, nors kiek žinau čia Lietuvoje jų nėra daug verysad.gif Aš dabar kaip tik mąstau pirkti knygą "Mezgimo biblija" ir noriu patarimo ar verta ji dėmesio. Taigi kalbėkimės ir diskutuokime.
Atsakyti
Gal turit kuri šią knygą "Mezgimo biblija" ir galit patarti ar ji verta dėmesio? smile.gif
Atsakyti
As tai turiu atsisiuntusi is zurnalu temutes Mezgimo enciklopedija ir Graziausi mezgimo rastai. Siaip turinys panasus, na rastai tik siek tiek skirias... O kuo jus biblija taip sudomino?...
Atsakyti
išsakysiu savo asmenine nuomone
turiu nemažai mezgimo knygu turiu ir mezgimo biblija tai ji labiausiai skirta pradedančiosioms kurios ka tik išmoko užsideti akis ant virbalu jei esat nors kiek pažengus tai jos jums tikrai nereikia


"mezgimas raštai ir technika" tai iš naujesnio leido knygu kurios manau labiau vertos demesio nes yra 300rašto pvz jie suskirstyti pagal sudetingumus ir pan. patogi man ši knyga ir aš ja labai vertinu

kitas knygas kurias turiu aprašysiu diena kai jas visas atsinešiu iš kito kambario prie kompiuterio
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 10 12, 23:06)



as irgi turiu ta knygute su 300 mezgimo rastu. Labai gera knyga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Eneja, Jumis dėta nepirkčiau "Mezgimo biblijos", kaina didelė, o turinys nekoks. Man asmeniškai nepatinka mezgimo knygos, verstos iš anglų k. Anglės žurnaluose, knygose mezgimo eigą aprašo, o ne schemas braižo, o man tai nepriimtina. Tai po to ir išverčia vertėjai visą paklodę teksto, kai galima kokias kelias schemutes nubraižyti. Man iš schemų aiškiausia, o iš teksto nieko nesuprantu arba tenka labai jau gilintis biggrin.gif

Jei skaitote rusiškai, gerų yra rusiškų mezgimo knygų, bet dabar jokio pavadinimo nepasakysiu, bandykite forumuose paieškoti, būna įdėta nuorodų kaip atsisųsti. Bet man asmeniškai maloniau tikrą knygą vartyti smile.gif

Iš lietuviškų knygų labai nebloga ši knyga Mezginių apdaila, jei nemeluoju, tai ir mezgimo raštų yra, bet tiksliai nepamenu, senokai varčiau 4u.gif Laukiu kokios nuolaidos, kad įsigyt. Nes vis dar neatitinka tobulos mezgimo knygos, kad negaila būtų pirkti biggrin.gif

Ir dar internete naršydama (tikslių nuorodų vėlgi nepasakysiu 4u.gif ) randu neblogų japonių/kiniečių mezgimo knygų, jos su hieroglifais, bet schemutes labai aiškias piešia, daug nėrimo schemų yra ir gražių mezgimo raštų.

Beje, prieš kokius 20 ir daugiau metų buvo leidžiama mezgimo knygelių. Tai man jos priimtinos ir dabar, aiškūs mezgimo aprašymai, schemutės, ir nėr nuotraukų per visą puslapį ir tuščių puslapių, kietų viršelių kaip šiuolaikinėse knygose, kad tik didesnę kainą po to uždėti doh.gif

Mielai pirkčiau šią knygą Z. Morkūnaitė "Mezgimas virbalais. 500 raštų", varčiau pas tetą, tai net seilė tyso kaip užsimaniau blush2.gif Kad kur ją rasčiau nusipirkti, tai ir kokių 70 lt nepagailėčiau, nes tikrai verta.

Na, ir prirašiau smile.gif
Atsakyti
As neseniai ysigijau "mezgimo biblija". kadangi esu dar pradedancioji, tai sita knyga yra kaip tik man. tikrai labai gera knyga, su daug pavyzdziu, paaiskinimu, iliustraciju. dalyku kuriu dar nezinojau, pamaciau, kad kai ka blogai dariau. nu tikrai super knyga pradedanciosioms drinks_cheers.gif
Atsakyti
"Mezgimo apdaila"turiu el. forma. Siaip man ji visai gerai, kai iskyla klausymas kokiu labai elementariu klausymu. O didziausias ziniu ir ideju saltinis man yra sis forumas.
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2011 10 13, 11:46)
Mielai pirkčiau šią knygą Z. Morkūnaitė "Mezgimas virbalais. 500 raštų", varčiau pas tetą, tai net seilė tyso kaip užsimaniau  blush2.gif Kad kur ją rasčiau nusipirkti, tai ir kokių 70 lt nepagailėčiau, nes tikrai verta.

turiu ir aš šita knyga ir jos sesute skirta nerimui vašeliu super knygos jos tikrai vertingos gaila kad ju buvo tik vienas leidimas. kažkada prieš pora metu aš ieškojau ju nusipirkti deja niekur neradau o tos kurios turi tas knygas ju net paskolinti nenori... kol galu gale priprašiau mamos kad savasias paskolintu man (vis tiek ji nebeneria nebemezga o ir sesuo tuom neužsiima)
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 10 13, 12:11)
turiu ir aš šita knyga ir jos sesute skirta nerimui vašeliu super knygos jos tikrai vertingos gaila kad ju buvo tik vienas leidimas. kažkada prieš pora metu aš ieškojau ju nusipirkti deja niekur neradau o tos kurios turi tas knygas ju net paskolinti nenori... kol galu gale priprašiau mamos kad savasias paskolintu man (vis tiek ji nebeneria nebemezga o ir sesuo tuom neužsiima)

Taip, ir "sesutė" man būtų neprošal 4u.gif Bandžiau įvairiuose forumuose, skelbimuose ieškotis šių knygų, bet kas turi, tai jau supranta šių knygų vertę ir nenori parduoti smile.gif Baltai Jums pavydžiu 4u.gif Galbūt man kada nors nuskils turėti tokią knygą ar bent jau atsikopijuoti nuo originalo kokybiškai ax.gif
Atsakyti
Man atrodo savitre busi prisikalbejusi - greit gausi visoms cia sviesti kopijuoti tas sesutes knygutes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 10 13, 12:23)
Man atrodo savitre busi prisikalbejusi - greit gausi visoms cia sviesti kopijuoti tas sesutes knygutes  lotuliukas.gif

500 mezgimo raštų kažkur yra interneto platybėse patalpinta, bet spausdinant kokybė nekokia 4u.gif
Atsakyti