Įkraunama...
Įkraunama...

Roc kosmetika

Ar teko bandyti sios firmos kremus?Kaip patiko?Siaip mane domina kremas Hydra+,bet ir kiti gaminiai smile.gif Aciu.
Atsakyti
Aš dabar nusipirkau Calmance- raminamasis jautrios odos kremas. Šaip mano oda nėra labai didelė jautruolė ir pakankamai normaliai toleruoja įvairią kosmetiką, bet tik kartais sudirgsta parausta nuo "netinkamo oro" ir ypač pastaruoju metu. Tai sakiau išbandysiu, pažiūrėsiu kaip padės bigsmile.gif Turėjau to Hydra + mėginuką, tai už Sothys tokį drėkinamą kremą mišriai odai, labiau patiko. o kažkas jį labai išgyrė.
Dabar man atrodo Vita82 (jei teisingai prisimenu nusipirko), lauksim jos patirties bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien per "Baltojo katino svetainę" ROC Retin OX kremus, jie užpildo raukšleles iš vidaus ir tipa jų sumažėja ir jos išsilygina, labai išgyrė viena dermatologė. Rezultatas matosi po 12sav. naudojimo, čia pasak jos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 kovo 2006 - 16:39
QUOTE(Vitulka @ 2006 03 19, 16:36)
Šiandien per "Baltojo katino svetainę" ROC kremus labai išgyrė viena dermatologė. Rezultatas matosi po 12sav. naudojimo, čia pasak jos bigsmile.gif


Po 3 mėnesių, ilgokai reiks laukti g.gif biggrin.gif Ai čia apie raukšles doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 19 kovo 2006 - 16:40
QUOTE(Vitulka @ 2006 03 19, 16:36)
Šiandien per "Baltojo katino svetainę" ROC Retin OX kremus, jie užpildo raukšleles iš vidaus ir tipa jų sumažėja ir  jos išsilygina, labai išgyrė viena dermatologė. Rezultatas matosi po 12sav. naudojimo, čia pasak jos bigsmile.gif

Dar prisiminiau, kad jas rekomendavo nuo 25m., jei matosi mimikos raukšlių ir pan., jei nėra didelio poreikio, nuo 30m. mastau.gif
Atsakyti
Man labai patinka Roc produkcija. Turejau Hydra+ krema, tai kai baigsiu Calmance jautrios odos, tai vel pirksiu. Dar man patinka makiazo valiklis 3in1. Jo nebutina nuplauti, puikiai drekina oda.
Sake, jog neblogas yra anticeliulitinis zele.
Atsakyti
O man įdomu, ar kas naudoja Roc liniją Purific-AC, skirtą problematiškai spuoguotai odai? Kokie atsiliepimai?
Beje o koks yra Roc drėkinamasis kremas?
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 03 19, 19:45)
O man įdomu, ar kas naudoja Roc liniją Purific-AC, skirtą problematiškai spuoguotai odai? Kokie atsiliepimai?
Beje o koks yra Roc drėkinamasis kremas?

Pati nenaudojau sios linijhos, bet girdejau kad visai nebloga.
Drekinantys kremai yra Hydra+ linijos. Ivairiems odos tipams ju yra ir su SPF filtru. Lengvi, zele konsistencijos, man labai patiko, dabar pirksiu vel.
Atsakyti
Hydra+ kremas misriai odai,labai patinka.Ruosiuosi ir makiazo valikli 3in1 ishmeginti
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 03 19, 19:45)
O man įdomu, ar kas naudoja Roc liniją Purific-AC, skirtą problematiškai spuoguotai odai? Kokie atsiliepimai?
Beje o koks yra Roc drėkinamasis kremas?

Purific-AC turėjau tik veido toniką-tokio baisaus dalyko dar neteko naudot. Jei būčiau pirkus ne vaistinėj, o pvz. forume ar dar kur, manyčiau, jog ten ko nors pripilta. Smirda grynu spiritu, odą graužė ir ji atrodė lyg nuvalyta spiritu-ant tiek išsausėja, o po pusvalandžio visa susiriebaluoja.
Drėkinantys kremai labai patiko, turėjau Hydra+. Labai nuostabus paakių kremas su retinoliu, jau trečią dėžutę naudoju. Kai esi jaunas, tai daugmaž viskas tinka, o su metais ant odos rezultatas iškart matosi-tinka kremas ar ne.
Dar turiu mikrodermabraziją, geras dalykas.
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 03 19, 20:45)
O man įdomu, ar kas naudoja Roc liniją Purific-AC, skirtą problematiškai spuoguotai odai? Kokie atsiliepimai?
Beje o koks yra Roc drėkinamasis kremas?


as turejau veido losiona ir emulsija (acne plius lygtais vadinosi) tai veido losionas tikrai nieko vertas (kaip ir Ašarai) oda dar labiau sudirgdavo ir issaudedavo o stai emulsija tai man atrodo vertas demesio dalykelis g.gif kol naudojau lygtais buvo apmazeje spuogeliu o ir siaip odos neissausino mirksiukas.gif
Atsakyti
turejau... nusipirkau kai tik pasirode. kremas buvo su dozatoriumi. tai jis po savaites sugedo. teko is to metalinio flakono jega krapstyti... nepirksiu daugiau smile.gif
Atsakyti