Įkraunama...
Įkraunama...

Forumiečių patarimai... Ar visada nuoširdūs?

Turbut busiu ne vienintele, skaitydama grozio skyreli uztikusi panasiu zinuciu "mano plaukai buvo kaip sienas, kol nepabandziau stebuklingo sampuno...", "nesu bandzius nieko geriau nei stebuklingas kremas is firmos x". Viskas butu kaip ir normalu, jei ne tas faktas, kad minetos forumietis platina tuos stebuklinguosius gaminius. Ne visada tai matyti iskart - kartais nuspeji, perskaicius kruva to forumiecio zinuciu, kartais - pastebejusi tiesiogine reklama dalyvio parase, dar kartais viska pasako zmogaus nikas ("Oriflame", "Kosmetikapigiau" ar pan.).
Ar neteko uzsikabinti uz tokio kabliuko? Ar neerzina Jusu tokie "nuosirdus" patarimai, kurie patarimu zarstytojui nesa tiesiogini pelna? O gal prisimenate kokia idomia istorija is forumo "reklameriu" gyvenimo? O gal tikite, kad zmogus giria preke ne todel, kad ja mielai parduotu Jums, o tik todel, kad ji is tiesu jam patiko? Padiskutuokime drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ka cia bepadarysi biggrin.gif Kiekvienas dirba ir uzsidirba savais metodais, matyt rinkoj vietos mazai like kad i forumus lenda ir iesko klienciu g.gif As tai daug demesio nekreipiu, pravaziuoju ir tiek. bigsmile.gif
Atsakyti
as labai nemegstu kai nori ne draugiskai patarti,o iesko naudos schmoll.gif man atrodo,kad supermamos tam ir yra,kad padetu patartu... wink.gif
Atsakyti
As platinamos kosmetikos naudoju labai mazai, bet yra kaikurios prekes tikrai vertos demiesio ir as jas perku ne pirma karta, pati nieko neplatinu ax.gif
Dazniausiai tai naujokai, platintojai bando ipirsti savo prekes g.gif
Atsakyti
QUOTE
O gal tikite, kad zmogus giria preke ne todel, kad ja mielai parduotu Jums, o tik todel, kad ji is tiesu jam patiko?

Pati esu "Oriflame" konsultantė, tačiau jei ir patariu naudoti kokį produktą- tai ne dėl to, kad kuri forumietė iš manęs pirktų (savo klienčių ratą turiu, be to gyvenu ne mieste, susisiekimas su kitomis forumietėmis nėra paprastas, tad vieno kremuko ar šampūno pardavimas pelno tikrai neatneš schmoll.gif ), o todėl, kad pati esu išbandžiusi tą produktą ir galiu garantuoti už jo kokybę ir poveikį.
Natūralu, kad "Oriflame" konsultantė rekomenduos gaminį iš savo kompanijos, "Avono"- iš "Avon" ir t.t. Juk dauguma produktų išbandyta ant savo galvos/ kūno/ ... mirksiukas.gif O jei kuris produktas nepatiko man pačiai, tai nei kiek nebijau pasakyt, kad jis nėra vertas dėmesio rolleyes.gif
Tiesa, pastaruoju metu pastebėjau, kad įkyriai peršami kai kurių kompanijų produktai kaip "stebuklingiausi", "nuostabiausi" ir kitokiausi "-iausi". Ir tai daroma einant per visas temas. Va tokie dalykai tai man jau smirdi doh.gif
Atsakyti
Gan daznas reiskinys forume g.gif
Man labiausiai istrigo MaryKay kosmetikos konsultanciu pagyros,savo platinamai produkcijai.Ju kosmetika stebuklinga,ishgyde didziules odos bedas(reikia naudot visa ju "stebuklinga" linija),mikrodermobrazijos megejiski komplektukai prilygsta(gal ir pranoksta)procedurom atliekamom pas profesionalus ir etc ax.gif
Atsakyti
Kaip turbut ir pastebejot, as megstu karts nuo karto su tokiomis "reklamistemis" pakovoti biggrin.gif Man nepriimtini ju budai visais imanomais budais "prakisineti" savo prekes ir nenoriu, kad supermamos, kurios is pradziu nesupranta, kad tai tik pigi reklama, "uzkiptu ant kabliuko", o po to nusiviltu. Zinoma, sutinku, kad buna geru reklamuojamu prekiu, bet, kai ta pati forumiete visose temose siulo vienos firmos kosmetika ir pasakoja, kaip butent tos kosmetikos deka plaukai patapo stebuklingi, oda pasidare silkine ir t.t., ir pan., tai jau LABAI didelis itarimas kyla, kad ieskoma kvailuciu, kurie viskuo ima ir tiki. Viskam turi buti ribos.
Beje, kaip mano mama sako, gerai prekei ir reklamos nereikia wink.gif Bukim budrios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 19 kovo 2006 - 13:02
Beje kas tinka vienai nebutinai tiks ir kitai, kartais nusiperki ir parduotuvei kokia labai giriama priemone ir tenka nusivilti ax.gif
Atsakyti
Dar vienas pastebejimas. Kazkodel atrodo, kad tos "reklamistes" yra vienos is musu, tik prisijungia kitais "reklaminiais" vardais ir tada jau dirba. Zinot ta istorija is paramos skyrelio? Mergina prase paramos savo neva sunkiai serganciam vaikui, po to pati parase kitu nick'u, kad jau persiunte pinigu i vaiko saskaita, kad taip paskatintu ir kitas forumietes pasekti jos pavyzdziu. Beje, sita visa "kriminala" rode per "Sroves". Paziurekit dar viena pavyzdi, kaip, amo manymu, gudraujama. Ka manot?

http://www.supermama...ic=43931&st=348
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 19 kovo 2006 - 13:28
QUOTE
Paziurekit dar viena pavyzdi, kaip, amo manymu, gudraujama. Ka manot?
http://www.supermama...ic=43931&st=348

Feee, smirda mad.gif Ir ne tik tavo nurodytoj temoj mirksiukas.gif Tas pats ir čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Siulyciau visoms, kas aptiks kazka tokio "negerai kvepiancio" ikelti nuoroda cia, kad zinotumem, kas yra kas ir taip sumazetu tu "reklamisciu", ieskanciu kvailuciu wink.gif
Papildyta:
http://www.supermama...ic=54762&st=132

http://www.supermama...ic=54762&st=144
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 19 kovo 2006 - 13:43
QUOTE
Gan daznas reiskinys forume 
Man labiausiai istrigo MaryKay kosmetikos konsultanciu pagyros,savo platinamai produkcijai.Ju kosmetika stebuklinga,ishgyde didziules odos bedas(reikia naudot visa ju "stebuklinga" linija),mikrodermobrazijos megejiski komplektukai prilygsta(gal ir pranoksta)procedurom atliekamom pas profesionalus ir etc

Kaip pirštu į akį thumbup.gif Aš pati buvau kone susikibusi su viena tokia "Mary Kay" kosmetikos "ase", kuri kiekviename savo poste tiesiog liaupsino šią kosmetiką ir primigtynai siūlė pabandyti, žinoma, iš jos. Bandžiau ją, švelniai tariant, sutramdyti ir paprotinti, kad, kas tinka vienoms, kitoms gali sukelti netgi priešingą reakciją, tačiau sulaukiau "pikantiškų" pranešimų į AŽ, kurių geriau neįvardysiu, nes turinys išties šokiravo. Taigi susidariau nuomonę, kad jei jau tokios, atsiprašant, padugnės kiša vienokią ar kitokią prekę, reikia būti itin budrioms ir gudrioms, kaip kad sakė Viktuteee mirksiukas.gif .
Atsakyti