Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro dalyvavimas gimdyme

Sveiki tetukai jau esami ir busimi,

Raso jums nestuke.gif . As planuoju gimdyti su vyru, bet neisivaizduoju, kaip patys tetukai ten jauciasi.
Tai gal galite pasidalinti savo patirtais ispudziais, kad zinociau, ar verta savo vyrioka kankinti tongue.gif
Atsakyti
Joks nekankinimas. Manasis pats važiavo net neprašytas. Tačiau čia priklauso nuo žmogaus, jeigu pats nenori, tai tikrai neverta versti. Tačiau mano vyrui ta patirtis buvo labai vertinga, labai suartina su vaikais. Dar dabar vaikams pasakoja kaip jis pirmas juos pamatė ir paėmė ant rankų. Tokie išgyvenimai su nieko jam nepalyginami, kai mato gimstantį savo vaiką. Pirmą kartą gyvenime mačiau savo vyrą verkiant. Taip pat ir musa labai suartina kartu galima pasidžiaugti, juk vaikelis mūsų abiejų. Ir man buvo lengviau šalia turėti artimą žmogų, kuris guodė ramino. Aš tai už, kad vyras dalyvautų gimdyme.
Atsakyti

Labas,
mano vyras irgi dalyvavo gimdyme.Prasyti neprasiau,pats sake nori vaziuoti ir dalyvauti.
Manau jiems reikia pamatyti kaip gimsta ju vaikelis.Mano vyras apsiverke pamates mergyte ir pirmasis paeme ja ant ranku.
O man kaip padejo,dabar neisivaizduoju kaip buciau gimdzius be jo!
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 03 19, 10:48)
Sveiki tetukai jau esami ir busimi,

Raso jums  nestuke.gif . As planuoju gimdyti su vyru, bet neisivaizduoju, kaip patys tetukai ten jauciasi.
Tai gal galite pasidalinti savo patirtais ispudziais, kad zinociau, ar verta savo vyrioka kankinti  tongue.gif


Na man atrode siek tiek nejauku, kad bus vaizdeliu "idomiu" ir t.t. Bet kai atejo laikas, zmona pasake "atrodo jau prasideda", tai visos dvejones ne tai kad isgaravo, bet nebuvo net prisimintos.
Gal personalas suprato kad man vaizdeliai ne prie sirdies, gal ir visa laika tvarka vienoda, bet viskas buvo super korektiska ir nieko ten nesimato. Pakruvinimai ir kiti dalykai yra staigiai nurenkami, kad niekam nekristu i akis, ir niekam nesidarytu silpna.
Tik galiu pasakyti, kai pamaciau gimusia vaiko galvyte, manyje gime stiprus stiprus tetis. Tada as suvokiau, kad labas mano vaike, tu atejai pas mus, ir gyvensi su mumis. Tiems teciams kurie nedalyvavo tikrai sitas dalykas trunka net kelias dienas.
Kai pajuokavau kad galiu nualpti, pasake pasideti pagalve ir kristi ant pagalves, nes niekas manes nepriziures, as sutikau, nes apie alpima net kalbos nebuvo.
Biski yra nesusipratimas, kada matai zmonele begimdancia ir niekuo negali jai palengvinti, tai ziurejau i kompa ir pranesinejau saremiu pradzias, bei kokio stiprumo buvo, tada aptarinedavome ar stiprus ar ne, ir pagal kompo duomenis as galedavau mazdaug paziureti kokio sitprumo ir intensyvumo saremiai...
Atsakyti
belaukiant gimdymo nebuvo net minties, kad nedalyvausiu, zmonele irgi nei priestaravo nei skatino, leido paciam pasirinkti. atejus Tai dienai irgi nebuvo kada abejoti, pabudome apie 8 ryto, pastebejome, kad kazkas turbut ivyks, nulekem i ligonine ir po keliu valandu isvydau nuostabiausia dalyka-dukryte 2.gif tai tikrai pasakiskas jausmas clap.gif
neslepsiu, maciau ir nelabai maloniu vaizdu, daktarai siule palaukti kolidoriuje, bet tik papurciau galva schmoll.gif
negalima praleisti tokio ivykio savo gyvenime, jei pasiseks, dalyvausiu ir kita karta:ax:
Atsakyti
Man kazkaip nekilo klausimas AR AS DALYVAUSIU GIMDYME. As tvirtai zinojau DALYVAUSIU. Kai jau atejo laikas vaziuoti, susikroveme daiktelius isvaziavome. Pazymesiu, kad tarp visu daiktu buvo ir kortos. lotuliukas.gif Kazkaip pradzioje buvo visiskai ramu rolleyes.gif viska apziurejau, viskuo domejausi bigsmile.gif bigsmile.gif kai jau prasidejo gimdymas sunerimau unsure.gif. Viskas pavyko super, maciau visas gamtos stadijas kaip zmogus ateina i pasauli thumbup.gif thumbup.gif buvau suzavetas. Manau visiems teveliams reiktu dalyvauti gimdyme ir nors laseli proceso prisiimti sau wub.gif.
P.S. Teveliai bukite su savo zmonelemis gymdymo metu, tai nepakartijama 4u.gif
Atsakyti
Gydytojai dėmesingiau reaguoja, kai šalia yra blaiviai mąstantis žmogus - vyras.
Na gal ir ne visi tėčiai gimdymo metu blaiviai mąsto hihihi.gif , bet faktas faktu lieka - dėmesio is gydytojų pusės daugiau. Juk ten beveik visos moteriškės mirksiukas.gif
Atsakyti
DALYVAUT BUTINA NES PO GIMDYMO KAIP DAKTARELIS SIUS PUTE GALIMA PAPRASYT KAG DAUGIAU SUSUITU.
NA O JEI RIMTAI TAI KIEKVIENO ASMENINIS REIKALAS , OASBUVAU REIKALINGAS TIK VANDENIUI ATNESTI IR SOKOLADU NUPIRKTI.
Papildyta:
KUR KAS SMAGIAU PO GIMDIMO KAI SU DRAUGAIS LAISTAI SEIMOS PAGAUSEJIMA.NUOSTABUS JAUSMAS.
Atsakyti
QUOTE(Britva @ 2006 03 29, 23:15)
(...) bet faktas faktu lieka - dėmesio is gydytojų pusės daugiau.


Drįstu nesutikti schmoll.gif . Pirmąjį gimdant dalyvavo vyras, antrą kartą ne. Aš gimdydama vyro nei mačiau, nei girdėjau, nei jaučiau jo pagalbos. Gydytojų nuostata- dalyvauja vyras, tegul dalyvauja aktyviai, o ne būna stebėtoju. Vyras nežinojo kaip man padėti...
Antrą kartą, vyro nebuvo šalia, tačiau gydytojai buvo daug dėmesingesni: šluostė prakaitą, vėsino kaktą, masažavo nugarą. Žodžiu, gavau iš personalo ne tik medicininę pagalbą, bet ir palaikymą.
Taigi mieli vyrai, jei ketinate dalyvauti gimdyme, tai labai stropiai tam pasiruoškit. Gimdančiajai stebėtojo nereikia. Medikams taip pat. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yo-yo: 30 kovo 2006 - 17:04
QUOTE(Yo-yo @ 2006 03 30, 18:01)
Drįstu nesutikti schmoll.gif . Pirmąjį gimdant dalyvavo vyras, antrą kartą ne. Aš gimdydama vyro nei mačiau, nei girdėjau, nei jaučiau jo pagalbos. Gydytojų nuostata- dalyvauja vyras, tegul dalyvauja aktyviai, o ne būna stebėtoju. Vyras nežinojo kaip man padėti...
Antrą kartą, vyro nebuvo šalia, tačiau gydytojai buvo daug dėmesingesni: šluostė prakaitą, vėsino kaktą, masažavo nugarą. Žodžiu, gavau iš personalo ne tik medicininę pagalbą, bet ir palaikymą.
Taigi mieli vyrai, jei ketinate dalyvauti gimdyme, tai labai stropiai tam pasiruoškit. Gimdančiajai stebėtojo nereikia. Medikams taip pat.  4u.gif

Tai aisku kad pasiruosem. Uz ka laikai? smile.gif
Atsakyti
Prašau negąsdinti tėvelių, o tai iš viso gimdymuose nebedalyvaus smile.gif .
Kad ten nelabai yra ką ruoštis, vis tiek gydytojai pasako, ką daryti. Pirmą kartą vyras man tik nugarą masažavo. Ir paskui visą laiką gyrėsi, kad tik jo dėka pagimdžiau.
O antrą kartą tai norėjo man ranką duoti, bet aš pabijojau, kad nagus jam į delną suleisiu ax.gif . Tai tik prakaitą nuo kaktos vieną kartą nušluostė. Tiek to padėjimo smile.gif Tiesa, antrą kartą gimdžiau su nuskausminimu, tai vieno gailėjomės, kad nepasiėmėm kokių knygų ar žurnalų paskaityti. Net prailgo laukti biggrin.gif
Taigi, tėveliai, dalyvaukit gimdymuose ir viskas bus ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Britva @ 2006 03 31, 00:27)
Taigi, tėveliai, dalyvaukit gimdymuose ir viskas bus ok.gif


Butent, gimdyme dalyvauti reikia, o ne ziureti.
Jei vyras gimdyme dalyvauja, tai baisiu vaizdu nera, jei aisku prie akuseres atsisedes su alum ir cipsais, tada cia jau vaizdelis stipriu nervu megejams...
Atsakyti