Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvės Peru

Sveiki,
As istekejau uz peruiecio. Nuo siu metu gruodzio isvykstam gyventi i Peru Chimbotes miesta.
Ar yra lietuviu gyvenenciu Peru?
Atsakyti
QUOTE(Greta7791 @ 2011 10 14, 16:45)
Sveiki,
As istekejau uz peruiecio. Nuo siu metu gruodzio isvykstam gyventi i Peru Chimbotes miesta.
Ar yra lietuviu gyvenenciu Peru?


Sveika, mano vardas Solveiga. Gyvenu Cusco, Peru. Atvikau i Peru 2002 metais. Esu is Vilniaus. Mano elektroninis pastas: agievlos@gmail.com
Mobilusis telefonas: 984954362 bet lengviau mane rasti darbo telefonu (-84) 231198 klausti ispaniskai arba angliskai. Iki.
Atsakyti
Labas 4u.gif tokiu turbut lb mazai smile.gif Galvoju apie panasia tema, bet cia turbut reiketu kurt bendra lietuves is Pietu Amerikos ax.gif as siuo metu gyvenu Cilej, busim kaimynes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agievlos @ 2011 10 16, 17:41)
Sveika, mano vardas Solveiga. Gyvenu Cusco, Peru. Atvikau i Peru 2002 metais. Esu is Vilniaus. Mano elektroninis pastas: agievlos@gmail.com
Mobilusis telefonas: 984954362 bet lengviau mane rasti darbo telefonu (-84) 231198 klausti ispaniskai arba angliskai. Iki.


Labas merginos,
Solveiga, as gyvensiu Nueve Chimbote. Jau dabar mane vyras vadina Chimbotana smile.gif
Pirmas turistinis taskas kur mane zada veztis vyras tai bus Cusco smile.gif jei Dievas duos, pasimatysim smile.gif

Chile - irgi gerai - kaimynai. Beje, gerai pastebejai, reikejo Pietu Amerikoje ieskoti lietuvaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Greta7791 @ 2011 10 23, 13:58)
Chile - irgi gerai - kaimynai. Beje, gerai pastebejai, reikejo Pietu Amerikoje ieskoti lietuvaiciu.

nors irgi turbut mazai tokiu biggrin.gif o gal tik cia nesirodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2011 10 23, 16:37)
nors irgi turbut mazai tokiu biggrin.gif o gal tik cia nesirodo g.gif


Is tiesu labai mazai yra lietuviu sitame kontinente..... Yra Argentinoi lietuviu iseiviu kolonija bet jie kalba ispaniskai. Kai kurie mokosi lietuviu kalba bet tai jiems duodasi sunkiai. Nera mokytoju.
Bembyze... O as gymiau gruodzio 20, kaip tik po taves... Tik metai skiriasi... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agievlos @ 2011 10 23, 18:52)
Is tiesu labai mazai yra lietuviu sitame kontinente..... Yra Argentinoi lietuviu iseiviu kolonija bet jie kalba ispaniskai. Kai kurie mokosi lietuviu kalba bet tai jiems duodasi sunkiai. Nera mokytoju.



O tai gal galit mane apsviest - lietuviams ambasada yra Argentinoje, ar yra ir Peru? Nes radau info, kad yra tik garbes konsulas Limoje...
Ir ar yra tenai galimybe lietuviskus dokumentus issiverst i ispanu kalba... Ar as tai turiu padaryt Lietuvoj...
Atsakyti
QUOTE(Agievlos @ 2011 10 23, 16:52)
Is tiesu labai mazai yra lietuviu sitame kontinente..... Yra Argentinoi lietuviu iseiviu kolonija bet jie kalba ispaniskai. Kai kurie mokosi lietuviu kalba bet tai jiems duodasi sunkiai. Nera mokytoju.
Bembyze... O as gymiau gruodzio 20, kaip tik po taves... Tik metai skiriasi...  bigsmile.gif

O tu kur gyveni? rolleyes.gif gimtadienis tai super beveik kaip as thumbup.gif

QUOTE(Greta7791 @ 2011 10 23, 17:21)
O tai gal galit mane apsviest - lietuviams ambasada yra Argentinoje, ar yra ir Peru? Nes radau info, kad yra tik garbes konsulas Limoje...
Ir ar yra tenai galimybe lietuviskus dokumentus issiverst i ispanu kalba... Ar as tai turiu padaryt Lietuvoj...

Na Cilej irgi tik konsulatas, gali buti, kad irgi nebus g.gif del dokumentu neaisku, as anksciau gyvenau Ispanijoj, Valencijoj, ir turejau verstis savo atestata is mokyklos, Valencijoj tik konsulatas Lt, nuejau pasiklaust sake turi but prieskusysis advokatas kuris ji isvercia, kitaip negalioja, ir man dave adresa i kuri kreipiausi, ir man viska sutvarke per interneta, as nusiunciau nuskanuota kopija, pervedziau pinigus ir man atsiunte i namus. Manau tau tiktu tas pats variantas, tik lb jau brangu. Geriau pasiziurek kiek lietuvoj kainuotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2011 10 23, 17:30)
O tu kur gyveni? rolleyes.gif gimtadienis tai super beveik kaip as thumbup.gif
Na Cilej irgi tik konsulatas, gali buti, kad irgi nebus g.gif del dokumentu neaisku, as anksciau gyvenau Ispanijoj, Valencijoj, ir turejau verstis savo atestata is mokyklos, Valencijoj tik konsulatas Lt, nuejau pasiklaust sake turi but prieskusysis advokatas kuris ji isvercia, kitaip negalioja, ir man dave adresa i kuri kreipiausi, ir man viska sutvarke per interneta, as nusiunciau nuskanuota kopija, pervedziau pinigus ir man atsiunte i namus. Manau tau tiktu tas pats variantas, tik lb jau brangu. Geriau pasiziurek kiek lietuvoj kainuotu 4u.gif


Greta, dokumentus visada turetum daryti asmeniskai Buenos Aires, Argentina, Lietuvos Ambasadoi. Bent jau kol kas iki siol taip buvo, gal dalykai pasikeite. Kol esi Lietuvoi, patarciau daryti dokumentus ten. Kai kuriuos dokumentus teks tvarkyti ir per Peru Ambasada. O kai busi Peru, teks susipazinti ir su migracijos tarnyba. Kantrybe bus tavo geriausias draugas smile.gif

Bembyze, as gyvenu Peru, Cusco bet visada trauke demesi Chile gamta. smile.gif
Atsakyti

Post data: Greta, jei atviktum i Peru ir paskui noretum tvarkyti dokumentus; visada turetum daryti tai arba asmeniskai vikdama i Buenos Aires, Argentina, Lietuvos Ambasadoi; arba per elektronini pasta. Bent jau kol kas iki siol taip buvo, gal dalykai pasikeite. Kol esi Lietuvoi, patarciau daryti dokumentus ten. Kai kuriuos dokumentus teks tvarkyti ir per Peru Ambasada. O kai busi Peru, teks susipazinti ir su migracijos tarnyba. Kantrybe bus tavo geriausia drauge... smile.gif

Bembyze, as gyvenu Peru, Cusco bet visada trauke demesi Chile gamta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agievlos @ 2011 10 23, 23:04)
Bembyze, as gyvenu Peru, Cusco bet visada trauke demesi Chile gamta.  smile.gif

wow pasiziurejau foto is Cusco thumbup.gif tai cia salia machupichu??? bigsmile.gif lb noreciau nuvykt 4u.gif
o buvus Cilej kada? rolleyes.gif papasakoks siaip apie save, man idomu ka lietuviai veikia taip toli blush2.gif
O pvz jei as noriu to naujo paso su huella digital ( nzn kaip lietuviskai vadinasi doh.gif ), man irgi reiketu vykt i Buenos Aires tvarkyt viska? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bembyze: 23 spalio 2011 - 23:41
QUOTE(bembyze @ 2011 10 23, 23:39)
wow pasiziurejau foto is Cusco thumbup.gif tai cia salia machupichu??? bigsmile.gif lb noreciau nuvykt 4u.gif
o buvus Cilej kada? rolleyes.gif papasakoks siaip apie save, man idomu ka lietuviai veikia taip toli blush2.gif
O pvz jei as noriu to naujo paso su huella digital ( nzn kaip lietuviskai vadinasi doh.gif ), man irgi reiketu vykt i Buenos Aires tvarkyt viska? g.gif


Bembyze, butu teisingiau is mano puses jei tesiog perduosiu tau Lietuvos Ambasados Argentinoi, puslapi: http://ar.mfa.lt/. smile.gif
Esu tikra kad jie turi visus atsakymus.
Huella digital, - lietuvisksi butu: pirsto antspaudas. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Agievlos @ 2011 10 24, 00:00)
Bembyze, butu teisingiau is mano puses jei tesiog perduosiu tau Lietuvos Ambasados Argentinoi, puslapi: http://ar.mfa.lt/smile.gif
Esu tikra kad jie turi visus atsakymus.
Huella digital, - lietuvisksi butu: pirsto antspaudas.  smile.gif

Bembyze, apie mane nera ko idomaus papasakoti. Zvirblis as, paprastas. Cusco dirbu. Sis bei tas. Beje, ne esu istekejusi uz jokio peru piliecio. Vaiku neturiu. Atsitiktinai, nostalgijos vedama, suradau kad Greta jieskojo lietuviu Peru. O as kaip tik randausi cia. bigsmile.gif Chile dar nebuvau, tikiosi kada nors apsilankyti. Labai malonu zinoti kad ra lietuviu ir Chilije. drinks_cheers.gif
Atsakyti