Mielosios, sakykit, o ką, jūs perkate glazūras po 1 kg ar 1 l?
Na, kaip kokia Nmante, tai suprantama, ji profesionalė, daug lipdo.. o šiaip..?
pradėjau pasilipdinėt ir sau namie..(einu dar ir į tokią studiją), tad nutariau įsigyt ir glazūrų, bet tarkim iš keramikams.lt taigi tik po 1 l ar po 1 kg parduoda, pagalvojau, kad gi man per daug vienos spalvos tiek turėt... kaip jūs sprendžiat tą reikalą ?

Gal kur kitur kitaip. ?