Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpėjų kampelis

Apklausa: Ar brangios jusu zirkles? (134 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Jei yra kirpėjų, kosmetologų ar kitų grožio industrijos atstovų užeikite čia, pabendraukime apie savo darbo ypatumus ir apie kitus rupimus dalikus.
Atsakyti
As busima kirpeja - stiliste, siemet baigiu mokslus thumbup.gif
P.S. Manau kad reikia kitur tokia tema atidaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur būtų galima atidaryti tokia temą? g.gif Kartais ne kolegijoje studijoji?
Atsakyti
ne, baltupiuose, priesais medicinke biggrin.gif O pati ka turi bendra su sia sritim?
Atsakyti
Aš esu kirpėja, baigiau Vilniaus Kolegiją. Šukuosenų dizaino specialybę. Jau pradėsi dirbti?
Atsakyti
as turiu vizazistes specialybe tik gaila kad su ja nelabai galesiu kokiam nors salone isidarbint nes reikia medicininio issilavinio nes negaleciau nei veido valymu nei masazu atlikt sad.gif be to nuoma ir priemones daug kainuoja o as pradinio kapitalo neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 08 04, 15:24)
as turiu vizazistes specialybe tik gaila kad su ja nelabai galesiu kokiam nors salone isidarbint nes reikia medicininio issilavinio nes negaleciau nei veido valymu nei masazu atlikt sad.gif be to nuoma ir priemones daug kainuoja o as pradinio kapitalo neturiu sad.gif



Kaip visazistei - galiu pasiulyt puikia dekoratyvine (ir ne tik) kosmetika pigiau isigyt. Mano direktore taip pat visaziste ir jau 10 metu ta kosmetika naudoja ir man gyre, ir ant manes naudojo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 08 04, 13:24)
as turiu vizazistes specialybe tik gaila kad su ja nelabai galesiu kokiam nors salone isidarbint nes reikia medicininio issilavinio nes negaleciau nei veido valymu nei masazu atlikt sad.gif be to nuoma ir priemones daug kainuoja o as pradinio kapitalo neturiu sad.gif

O kur galima sia specialybe isigyti??
Atsakyti
Sveikos,gal kur kitur persikelet,kad nediskutujat daugiau?As tik dabar pamaciau sia tema ir noreciau prisijungt prie jusu 4u.gif
Iki dekretiniu dirbau grozio salone kosmetike.Man si specialybe labai patinka ir butu smagu su kolegem pasidalinti nuomonem group.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,pabandziau perkelti tema nauju pavadinimu ax.gif Labai noreciau pabendraut su kolegem 4u.gif Jusu nuomone apie si darba,ar atnesa jis pelno jums,bendravimas su klientem ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
sveiki, as planuoju baigti kirpeju kursus ir buti kirpeja. Ar įmanoma šiais laikai gerai uždirbti, na tarkim 1000lt, ko tam rekia, kokius kuesus geriausia beigti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimama: 12 sausio 2006 - 15:10
Mano drauge baigusi kirpeju kursus pries gerus metus, kursai truko apie pusmeti, intensyviai kiekviena diena, mokslas kainavo apie 1800 Lt. Situacija Lietuvoj tokia, kad kirpeju truksta, todel isidarbinti po kursu yra daug galimybiu. Is pradziu, kol prades ateidineti pastovus klientai, pinigu tikrai nebus daug, nes reikes susimoketi ir uz darbo priemones, ir uz darbo vieta, patenta, Sodrai, bet jei ilgiau padirbus toje pacioje vietoje klientam itiksi, susirasi pastoviu, bus imanoma pragyventi, 1000 Lt uzdirbti bus ne problema. Sekmes ! 4u.gif
Atsakyti