QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 10 20, 16:02)
tai yra sąrašas kurios nori dalyvaut, tai manau visam tam sąrašui ir reiktų až išsiųsti su prisijungimo duomenimis

Gera ideja

Bet kaip supratau, jau Kikirike pasisiule sikart nuotraukas sukelti? Siaip tai tikrai geriau, jei maziau bus besijungianciu, nes tikrai luzines, jei visos iskart prades kelti, o gal ir isvis uzstrigs.
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 10 20, 16:37)
dėk bilekada

tik mažiau čia kitos girkitės
Man ir atrodo, kad nebutina vienu metu visas nuotraukas sudeti

Man kaip tik idomiau butu, jei po truputi nuotrauku daugetu. Tik aisku, tada nereiketu cia sukauti "jau turiu foto"
QUOTE(Kikirike @ 2011 10 20, 16:45)
o
Juržole man prisijungimo kodą jei gali dar atsiųsk

Issiunciau

Palikau ten viena nuotrauka kaboti, nes labai liudnai atrodo tuscia erdve. Kai jau pradesi kelti zaidimo nuotraukas, istrink ja, gerai?
O tai pasakys kas nors, iki kada nuotraukas galima siusti ir kiek ju galima siusti???? Ir iki kada registruotis dalyvavimui? Gal dalyviu sarasa vel grupej reiketu patalpinti, kaip anakart? O gal galima kur nors po ta anonimine saskaita ji prikabinti?