Įkraunama...
Įkraunama...

Pasipiktinau gydytoja

Šiandien buvau užsirašius pas gyd. ginekologę, tai nuėjau pradėjau vardinti savo bėdas, o ji tik šypsosi vos ne aš pati sau šneku. Pirmiausiai pasakiau kad nedingsta pienas jau daugiau kaip metus, o ji: "nu ir kas", paskui pasakiau, kad labai nereguliarus mano ciklas būna tarp 30 - 45 dienų, o ta taip pašaipiai : "Tai čia vadinasi nereguliarus ?" Tai penkiolikos dienų svyravimas čia yra normalu ? Be to pasakiau kad pastaruoju metu vis ilgėja mėnesinės, dabar jau po 10 dienų būna, o ji "nu ir kas, negi blogai?" Po to pasakiau kad jau kelintas mėnuo kaip skauda kairį šoną ir kuo toliau tuo labiau skauda, kadangi skausmas pasidarė pakankamai įkirus ir stiprus tai ir nuėjau pasitikrinti. Ta kai pradėjo spaudynėti pilvą pilvą, o skausmas nežmoniškas toks rėžiantis, sakau skauda, o ji tik šypsosi. Tai kiek pati supratau man labai skauda abi kiaušides, bet gydytoja nė žodžio nepasakė. Tai vos ne vos paskyrė tyrimą ultragarsu, dabar eisiu tik po dviejų savaičių, paėmė tepinėlius, o jų atsakymai sakė bus tik rugpjūčio mėn. Tiek laiko? Jei kas rimto, tai dabar kentėti? Tai norėjau paklausti jūsų miela gydytoja ar taip gali elgtis gydytojai? Ir būtų malonu sužinoti kas galėtų būti jei taip skauda abi kiaušides, vis ilgėja kraujavimas, daugėja tirštų išskyrų, atsirado silpnumas, nuolatinis prakaitavimas,karščio bangos, to anksčiau niekada nebuvo, jaučiuosi kaip per menopauzę. Buvau pas KMU gyd.
Dėkoju už atsakymą
Atsakyti

Aš,Jūsų vietoje,kreipčiausi pas kitą gydytoją.Manau,kad dėl sutrikusios prolaktino gamybos iki šiol yra pieno(ko neturėtų būti).Tai sąlygoja ciklo sutrikimą,ovuliacijos nebuvimą.Todėl gali būti ir skausmai.Dar reikėtų išsitirti dėl infekcijų.Jums būtinai reikia gydytis.
Atsakyti