Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*67 Namučiai

Atsitiktinai perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą.

E.M.Prevo

user posted image

Mūsų gimtadieniai

Papugele – sausio 31 d.

Ebru – vasario 2 d.
Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Indra666 – kovo 7 d.
Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 – kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė – kovo 28 d.

Argija – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
kiršė – rugpjūčio 27 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
Leveret – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stikliukė – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 23 spalio 2011 - 12:30
QUOTE(Stikliukė @ 2011 10 23, 13:15)
Labas,
čia tikriausiai dėl mano atsiliepimo apie Siuitą kilo diskusija. cool.gif Kitąkart nebedėsiu atsiliepimo, o tik nuorodą 4u.gif


trys postai tai dar ne diskusija smile.gif
o siaip - kalbam apie knyga, (juk tam ir tema?) o ne apie atsiliepima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukė @ 2011 10 23, 11:15)
Labas,
čia tikriausiai dėl mano atsiliepimo apie Siuitą kilo diskusija. cool.gif Kitąkart nebedėsiu atsiliepimo, o tik nuorodą 4u.gif


Gal tu juokauji blink.gif doh.gif Tavo atsiliepimas šaunus thumbup.gif mirksiukas.gif , duok Dieve kiekvienam mokėt tokius rašyti thumbup.gif O jei kažkas bijosi būti atsiliepimų įtakotas, gali gi jų ir neskaityt, tiesiog juos praleisti cool.gif

Bent jau aš turėjau omeny, kad man kur kas maloniau kažką atrasti pačiai -ar tai būtų knyga, ar daina, ar dar kažkas kita. Bet jei yra kur pasiskaityt, kitų nuomones visada mielai pasiskaitau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 23 spalio 2011 - 12:58
Laba diena. Dėkui už naują temukę :4u Jungiuosi su KHALED HOSSEINI "TŪKSTANTIS SAULIŲ SKAISČIŲ".O vakar perskaičiau ARTO PASILINNA "KAUKIANTIS MALŪNININKAS",knyga patiko. Kažkiek juokino ir pikdė.;-)
Atsakyti
Dėkui už tema 4u.gif Registras su visa krūva knygų, kurias net tingiu vardinti, nes jų vos ne dešimt doh.gif Tiesa, vakar naktį, taip panirau į Kate Atkinson knygą "Case Histories" (Senos bylos), kad nepastebėjau kaip knyga pasibaigė. Dabar jau užsisakiau ir tęsinius.
Atsakyti
dėkui už temą 4u.gif

Skaitau viską ką rašot tik pati neturiu laiko skaitymams visai biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
O aš skaitau dabar Anais Nin "Paukšteliai". Kai kuriose vietose tai tikrai atviros erotinės scenos, erotinės čia per švelniai pasakyta, bet nieko tokia, tik antrą kartą tai jau neskaitysiu ir neskaityčiau
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2011 10 22, 18:03)
manau labai  pavojinga pradet skaityt knyga su isankstine gera nuomone smile.gif

Ir dar kaip pavojinga. smile.gif Bet kad dažnai kitaip neišeina- jei apie knygą daug kas labai gerai atsiliepia, nori nenori skaitant turi tai galvoj.
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 10 22, 20:53)
Ir einu į pabaiga su Kate Atkinson "Case Histories" (Bylų istorijos).

Norėčiau ir aš šitą paskaityti. Tik prieš kelias dienas buvau pagalvojusi, kaip gaila, kad lietuviai daugiau Atkinson knygų neišleidžia, nes turėtų būti tikrai gera rašytoja (bent jau sprendžiant iš vienos jos knygos, "Anapus fotografijų", kuri man labai patiko).
QUOTE(laTulipe @ 2011 10 23, 12:13)
Gilles Leroy ,,Alabama song”
Tai- istorija apie rašytoją Skotą Fitzgeraldą ir jo žmoną Zeldą, jų gyvenimas vadinamas viena gražiausia XX a. meilės istorijų (nors vis dėlto perskaičius šią knygą, sakyti ,,gražiausia”- man neapsiverstų liežuvis).

Aš apie juos neseniai skaičiau Hemingvėjaus knygoj "Šventė, kuri visada su tavimi", tai apie Zeldą Hemingvėjus ne per geriausiai atsiliepia. O šiaip skaitant tą knygą vis iškildavo kadrai iš ką tik matyto "Midnight in Paris" (kurį ir tu, žinau, matei), niekaip kitaip jų neišėjo įsivaizduoti nei tam filme. smile.gif

Aš perskaičiau Arthur Hailey "Galutinė diagnozė"- romanas apie ligoninės gyvenimą- gydytojus, pacientus, įvairiausias jiems iškylančias problemas ir šiek tiek apie asmeninius reikalus. Labai paprastai parašyta, bet įdomi knyga. Perskaičiusi pagalvojau, kad kartais mes net nesusimąstom, kiek daug mūsų gyvenimas priklauso nuo vieno vienintelio žmogaus ir jo sugebėjimų bei žinių (ir dar sąžinės, savaime suprantama). Patinka man Hailey, kad ir kurią sritį savo knygai pasirinktų, visada sugeba ja sudominti.
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 10 23, 14:29)
Norėčiau ir aš šitą paskaityti. Tik prieš kelias dienas buvau pagalvojusi, kaip gaila, kad lietuviai daugiau Atkinson knygų neišleidžia, nes turėtų būti tikrai gera rašytoja (bent jau sprendžiant iš vienos jos knygos, "Anapus fotografijų", kuri man labai patiko).

Tikrai labai gaila, kad neverčia. O aš kaip tik tavo paminėta knygą iš bibliotekos parsinešiau.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 10 22, 15:58)


Beje,ar kas matėt filmą pagal Daphne de Maurier "Rebeka"?

Maciau smile.gif

QUOTE(Stikliukė @ 2011 10 23, 11:15)


Dabar skaitau Knygą apie San Mikelę wub.gif puiki knyga, bet gal irgi neliaupsinu, nes dar kitoms įtaką padarysiu biggrin.gif bet, tikriausiai, dauguma esat skaičiusios mirksiukas.gif

Turiu,bet dar neskaiciau,liaupsink liaupsink ,gal pastumesi man ta knyga i skaitomuju prieki wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajamajame @ 2011 10 23, 13:24)
Laba diena. Dėkui už naują temukę :4u Jungiuosi su KHALED HOSSEINI "TŪKSTANTIS SAULIŲ SKAISČIŲ".


ir kaip?

QUOTE(Mona187 @ 2011 10 23, 15:27)
O aš skaitau dabar Anais Nin "Paukšteliai". Kai kuriose vietose tai tikrai atviros erotinės scenos, erotinės čia per švelniai pasakyta, bet nieko tokia, tik antrą kartą tai jau neskaitysiu ir neskaityčiau


kodėl? biggrin.gif juk Paukšteliai ir yra erotinė literatūra. ar apgavo švelnus pavadinimas?
Atsakyti
Bandžiau skaityti Murakamio "1Q84",deja,ne man šis rašytojas,rašo labai paprastai,bet tiesiog neįdomu rolleyes.gif erzina kai kurie dalykai,turbūt,visose jo knygose tas yra.

Atsakyti