Įkraunama...
Įkraunama...

Ar maitinate viešose vietose?

daznai matau parduotuvese arba restoranuose mamas maitinancias kudikius. Labai jau man nekaip atrodo. Ar cia as viena tokia?
sedi restorane, valgai cia mama issitraukia kruti prie visu ir pradeda maitinti. Nei sis nei tas huh.gif huh.gif huh.gif
Ka jus manote?
Atsakyti
issireiskei taip, lyg ta mama butu issitraukus papa ir pamosikavusi visiems panoseje blink.gif
as maitinu viesose vietose, krutines nedemonstruoju. yra specialus rubai zindyvems rolleyes.gif visai nesiruosiu eiti maitinti vaika i smirdanti tuoaleta mad.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 06 26, 04:18)
issireiskei taip, lyg ta mama butu issitraukus papa ir pamosikavusi visiems panoseje blink.gif
as maitinu viesose vietose, krutines nedemonstruoju. yra specialus rubai zindyvems rolleyes.gif visai nesiruosiu eiti maitinti vaika i smirdanti tuoaleta mad.gif

vat uztai , kad jos tu rubu nedevi. Gal pas jus anoje pakranteje kitaip, pas mus dau hipiu tai kas ka nori tas ta daro. As restorane dirbau. Atsimenu atejo mamyte su leliuku. Isgere pora margaritu ir istraukus papa pradejo leliu maitinti. Sedejo ji gal valanda, visi ejo ir spoksojo. Tai jau cia tikrai nesveika. mad.gif
Atsakyti
QUOTE (maya @ 2004 06 26, 04:22)
QUOTE (TauRe @ 2004 06 26, 04:18)
issireiskei taip, lyg ta mama butu issitraukus papa ir pamosikavusi visiems panoseje  blink.gif
  as maitinu viesose vietose, krutines nedemonstruoju. yra specialus rubai zindyvems  rolleyes.gif  visai nesiruosiu eiti maitinti vaika i smirdanti tuoaleta  mad.gif

vat uztai , kad jos tu rubu nedevi. Gal pas jus anoje pakranteje kitaip, pas mus dau hipiu tai kas ka nori tas ta daro. As restorane dirbau. Atsimenu atejo mamyte su leliuku. Isgere pora margaritu ir istraukus papa pradejo leliu maitinti. Sedejo ji gal valanda, visi ejo ir spoksojo. Tai jau cia tikrai nesveika. mad.gif

tada jo blink.gif kas perdaug, tas nesveika unsure.gif
Atsakyti
Aisku, kad reiketu diskretiskiau (ir gal siek tiek maziau issaukianciai) maitinti. Kita vertus, kiti suaugusieji ir patys kartais gan slykstokai valgo kokiam restorane wink.gif. Todel bet kuriuo atveju vaikas turi simtaprocentine teise valgyti viesoje vietoje. Lygiai taip kaip ir kiekvienas kitas pilietis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 26 birželio 2004 - 05:08
visi valgo ir vaikas valgo - kas cia keisto?
Atsakyti
maitinu ,visur rolleyes.gif ,vakar va su vyru ,net kalbejom apie tai,klausiau ar jis nekompleksuoja,kaip jis sedi salia tapr zmoniu,o as issitraukiu savo 2.gif papa rolleyes.gif ,sako,nesamoniu nesnekek biggrin.gif wink.gif
o seip va buvom vasarinukai palangoj,tai maitinom visur ir pagrindinej gatvej ant suolelio,ir bare,ir pliaze,man grazu wub.gif

maya,pamatysi,kaip turesi 2.gif viskas atrodys kitaip,as taip pat iki 2.gif rankom skesciojau,kaip cia bare papa traukia savo 2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai dar tik du menesiukus maitinu, bet nu nejauku man būtų... Vienintelė vieša vieta kur maitinau, tai pas gydytoją, bet buvom vienos kabinete ir dar automobilyje kur nuošaliau... Gal vėliau kitaip galvosiu... Nors aš niekada nieko blogo nemaniau apie maitinimą viešai rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi teko ir parkelyje, ir laukiant pas gydytoja maitint. Jokio diskomforto nejutau. Juk kad maitinant ten nieko ir nesimato, juk nenusirengi bliuzeles wink.gif .
Va pas gydytoja laukiant tai klinikos adminidtratore pasiule i savo ofisa uzeit, sako gal bus patogiau. Nors man ir laukiamajam buvo patogu, bet nuejau rolleyes.gif.
Atsakyti
BUvo vienoje temoje nukrypimas apie tai, tai uzsitraukiau kai kieno nemalone smile.gif ...

Mes gyvenam aktyviai, ne namisedos, maitinau abu vaikus viesose vietose laaabai daznai- parkuose, restoranuose, masinoje, lektuvuose, autobuse ir t.t.

BET! Kaip ir Taure, turejau tam skirtus drabuzius. Esu isitikinus, kad niekam nesukeliau jokiu nemaloniu jausmu, nes dazniausiai zmones ... nesuprasdavo, jog maitinu. Tiesiog vaikutis snaudzia isikniaubes. O jei ir suprasdavo, jog maitinu, tai krutines visai nesimatydavo. Niekada nemaitinau prie to paties stalo. VIsur surasdavau atokesne ir ramesne vieta- ir del vaiko ramybes, ir del pagarbos kitiems zmonems, kuriems tai nera iprasta.

Taigi, mano patyrimas- tikrai vaiko maitinimas nera suvarzymas mamai- puikiai galima pamaitinti ir viesose vietose. Bet tik specialiai tam pasiruosus (drabuziai, toje aplinkoje isrinkta optimaliausia vieta). Man siurpa kelia vaizdas, kai mama atsmaukia i virsu kokia maike, kurioje vos isitenka, pakeliai ar nuleidzia eiline, ne spec. maitinancios mamoms skirta liemenele, tada istraukia tokia susmaukta kruti (ne pacios geriausios kondicijos blink.gif ), arba visa atvira palaida kruti , tada kisa ja vaikui baksnodama, i praeivius ar stalo kaimynus spokso su israiska veide- man i jus visus nusispjaut, as cia visu svarbiausia, nes as esu didvyre- maitinanti motina, jau vien uz tai visi man skolingi. blink.gif

Sorry, visos mes maitinancios. Tik vienos kulturingos, kitos- apsileideles.

tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (maya @ 2004 06 26, 01:25)
daznai matau parduotuvese arba restoranuose mamas maitinancias kudikius. Labai jau man nekaip atrodo. Ar cia as viena tokia?
sedi restorane, valgai cia mama issitraukia kruti prie visu ir pradeda maitinti. Nei sis nei tas huh.gif huh.gif huh.gif
Ka jus manote?

O man graziai atrodo. rolleyes.gif As pati irgi maitinu viesose vietose (kavinese) ir nematau nieko blogo. tongue.gif Mano vyras ispradziu kompleksavo del to, bet dabar priprato. Specialiu drabuziu zindyvems neturiu. Bet megztinuka stengiuosi kuo labiau uzleisti ant kruties, kad nesimatytu arba beveik nesimatytu. tongue.gif
Atsakyti
norge, na tu čia taip aprašiai,jog net pačiai pasidarė nejauku : negi aš taip atrodau? blink.gif
Nenoriu su tavim pyktis,bet maitinimo krūtimi etiketinių normų dar niekas nesurašė,todėl...

Juk prieš kokį dešimt metų naujagimiai parduotuvėse buvo negirdėtas dalykas,o dar su vežimu ten važiuoti blink.gif O dabar mano pana vos ne vyriausia parduotuvėje. Visai lėliukai važinėja tarp prekystalių.
Taigi, aš čia prie to,jog ateis laikas ir mes tapsime pakantesni ir gal vaiko poreikiai bus svarbiau už tai kaip atrodo mamos krūtinė.

Beja man pačiai labai nepatinka tos liemenėlės maitinančiom. Ankščiau dėvėjau,bet kai krūtinė didesnė,labai neprilaiko biggrin.gif
Atsakyti