Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvos tipus, bazinius rūbus ir pan.


Sena tema

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Daug naudingos info, ačiū Ramerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Ramera @ 2011 10 24, 20:47)

Atsakyti
Donstop, nuimkit citavimą nuo Rameros žinutės, taip bus lengviau kitą kartą jos nuorodas vėl nukopijuoti į naują temą 4u.gif
Tik dabar pastebėjau, kad tema sukurta ryte, turbūt jau neleidžia redaguoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 25 spalio 2011 - 15:04
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 10 25, 14:57)
Vat man ir netinka kai klostės nuo liemens, man tik nuo klubų plačiosios vietos, kad matytusi užpakaliukas aptemtas. Mano kojos per visą ilgį proporcingai masyvios biggrin.gif

Oho, tada tikrai reikia įdomios formos. Mano ir pilvukas jau netobulas, tai maždau reikia, akd kristų nuo tos vietos, kuri yra po krūtine dar padėjus penkis pirštus, žodžiu, tarp krūtinės ir talijos per vidurį biggrin.gif Vėliau įdėsiu pavyzdį su savimi, kitam kompe dabar.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 10 25, 15:05)

mano spalvos drinks_cheers.gif tik man šitoje kapsulėje trūksta kitokių (ne rudų) tonų - maniškėje dar yra tamsiai mėlynos (navy), dangiškai žydros, violetinės, kuri puikiai spalviškai papildo visus pagrindinius rudus - ryžus tonus.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 10 25, 15:57)
o šita baklažano tikrai žiemos?... man ji labai tinka  blush2.gif ...ir dusty pink visai netinka...

Tikrai, paletėje clear winter yra, čia smile.gif
Atsakyti
Labai patiko Shanos ideta kapsule. thumbup.gif Tik tas dzinsinis sijonas nelabai man grazus.
Atsakyti
Shanos kapsulė jėgiška 4u.gif o dar taip pavydu man kas turi rudas spalvas garderobe, nes pati labai užsimaniau, bet reikia tuomet kardinaliai viską keisti, o ir kitos spalvos man labiau tinka, tai tik pavarvinu seilę ir tiek bigsmile.gif aš vėl linkstu prie kažkokio ten stilisto nuomonės, kad tie tipai yra mišrūs, kadangi kaip kitaip paaiškinti, kad viena spalva tinka žiemos, kita vasaros? unsure.gif Bet kiek skaičiau tikrai ne man vienai taip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 10 26, 08:47)
Shanos kapsulė jėgiška  4u.gif o dar taip pavydu man kas turi rudas spalvas garderobe, nes pati labai užsimaniau, bet reikia tuomet kardinaliai viską keisti, o ir kitos spalvos man labiau tinka, tai tik pavarvinu seilę ir tiek  bigsmile.gif aš vėl linkstu prie kažkokio ten stilisto nuomonės, kad tie tipai yra mišrūs, kadangi kaip kitaip paaiškinti, kad viena spalva tinka žiemos, kita vasaros?  unsure.gif Bet kiek skaičiau tikrai ne man vienai taip  schmoll.gif

Pas mane anksciau baziniai rubai buvo daugiausia pilka/melyna/juoda. Dabar bandau ivedineti ruda/smeline, bet procesas vyksta palaipsniui, atsikratau kazkiek juodu ir bandau rasti rudu, kurie derintusi prie turimu pvz melynu rolleyes.gif Tikiuosi su laiku kokia dora kapsule susiformuos ax.gif
Atsakyti
Pas mane lygiai tas pats: juoda, mėlyna, pilka laugh.gif o koks jūs tipas? Aš blaškausi tarp žiemos ir vasaros, bet jau senai pastebėjau, kad man netinka nei smėlio, nei ryžos, tik tamsios, šokoladinės, tai ką ten ir besudarysi iš tų rudų mad.gif o beto aš įsikalus į galvą, kad man asmeniškai nesiderina/negražu ruda su mėlynu, nors gatvėje matau pilna tai paneigiančių pavyzdžių, bet aš pati užmuškit neužsidėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 10 26, 09:42)
Pas mane lygiai tas pats: juoda, mėlyna, pilka  laugh.gif o koks jūs tipas? Aš blaškausi tarp žiemos ir vasaros, bet jau senai pastebėjau, kad man netinka nei smėlio, nei ryžos, tik tamsios, šokoladinės, tai ką ten ir besudarysi iš tų rudų  mad.gif o beto aš įsikalus į galvą, kad man asmeniškai nesiderina/negražu ruda su mėlynu, nors gatvėje matau pilna tai paneigiančių pavyzdžių, bet aš pati užmuškit neužsidėčiau  biggrin.gif

Mane diagnozavo Soft summer, bet as dabar jau puse metu kaip plaukus nusiryzinau g.gif reiktu, kad pertinktintu tongue.gif Vis zadu pora foto nusiust, bet kad mano visos vasaros foto su saules akiniais lotuliukas.gif
Bet pakeitus plauku spalva (anksciau buvo pilksvesni/blond) rudi atspalviai lyg pradejo labiau tikti g.gif
Atsakyti
Labai norėč ryžos, rudos spintos verysad.gif bet palauksiu tada, kol ateis noras ir ryžavotiems plaukams bigsmile.gif tik problema, kad man ir tie netinka lotuliukas.gif
Atsakyti