Įkraunama...
Įkraunama...

VW Lupo

Gal yra vairuojančių VW Lupo. Tai pats nuostabiausias automobilis thumbup.gif Būtų faina, kad atsirastų turinčių ar prijaučiančių šiems mašiniukams, žinau, kad nedaug yra Lietuvoje Lupitų (taip aš vadinu savo mašinytę), bet gal mamytės, kurios gyvena užsienyje atsilieptų, noriu pasidalinti patirtim ir informacija su šių automobilių mylėtojomis. Atsiliepkite group.gif
Atsakyti
Sestadieni nusipirkau sita masiniuka wub.gif Kol kas jokiu atsiliepimu, pavazinesim, pamatysim ax.gif
Atsakyti
as vairuoju lupo biggrin.gif pas jus benzinas ar dyzelis? kokios sanaudos? unsure.gif kokios spalvos? rolleyes.gif
as irgi esu labai patenkinta siuo masiniuku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Laukiu ir aš žinių apie šiuos vilkiukus.
Labai jau man jie simpatiški. Tik norėčiau sužinot kiek toks automatas valgo kuro ir ar labai jau straksi ši mašinytė. Nes kiek jau čia prisiskaičiau visko, tai mažos visos atrodo ne važiuoja, o šokliuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 05 28, 07:30)
thumbup.gif  Laukiu ir aš žinių apie šiuos vilkiukus.
Labai jau man jie simpatiški. Tik norėčiau sužinot kiek toks automatas valgo kuro ir ar labai jau straksi ši mašinytė. Nes kiek jau čia prisiskaičiau visko, tai mažos visos atrodo ne važiuoja, o šokliuoja biggrin.gif


Pas mane automatas, ima 3.7 l. Man tokios kuros sanaudos thumbup.gif , nes nuvaziuoju nemazai km kiekviena savaite ax.gif
Beje, pastebejau, kad nemazai ju pridygo LT rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2008 06 01, 20:55)
Pas mane automatas, ima 3.7 l. Man tokios kuros sanaudos thumbup.gif , nes nuvaziuoju nemazai km kiekviena savaite ax.gif 
Beje, pastebejau, kad nemazai ju pridygo LT rolleyes.gif


Aha, aš irgi pastebėjau, kad jų daugiau atsirado. Tik gaila neįperku aš jos verysad.gif
Atsakyti
4u.gif
sveikutes.
Mano sese kaip tik vakar nusipirko sita masiniuka bigsmile.gif ziuresim kaip vaziuosis jai.
Atsakyti
as irgi ziuriu i jas dabar galvoju kokia 2000 metu o jei dar butu kiausinines geltonos spalvos tai turbut ur ryt paimciau biggrin.gif
Atsakyti
Mano seses masinyte juodos spalvos truputi pazeminta, padaryta sportinio stiliaus ir galiniai langai tamsinti. Labai patenkinta vazinejasi.
Nemalonumas buvo tas, kad nusipirkusi masinele, ta pacia savaite langu valytuvus pavoge verysad.gif , o dabar kai buvo palikusi savaitei stoveti ratlankius pavoge verysad.gif
Atsakyti
man tai sitos masinytes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pati labai tokios baisiai norejau bet kadangi ne as mokejau, tai man tokios nepirko, net neziurejio i ta puse verysad.gif atseit dviratis kazkoks. o manm tai tokios jos mielos, mazos ir svarbu kad pigu su jom vazine
Atsakyti
Nu ka dar nera metu kaip su Lupo vazineju ir pavaru deze pabyrejo verysad.gif pirmadieni i servisa varysiu, paziuresim, kiek man tai atsieis. Pavede si karta nerealiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2008 08 07, 17:48)
Nu ka dar nera metu kaip su Lupo vazineju ir pavaru deze pabyrejo verysad.gif  pirmadieni i servisa varysiu, paziuresim, kiek man tai atsieis. Pavede si karta nerealiai doh.gif


Man tas pats buvo. O kadangi pas mane buvo dyzelis automatas (tikslaiu pusiau automatas, ten ta tokia imantri deze, nes ju tikru automatu nebuna) tai taiso TIK WV servisas. Uz dezes remonta uzsiprase bemaz 10 000Lt, o masina kainavo
14 500Lt. Tai spreskit pacios, bet as tokiu "retenybiu" daugiau gyvenime nepirksiu doh.gif
Atsakyti