Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį skustuvą naudojate?

Sveiki,

norėčiau sužinoti kokius skustuvus ir peiliukus naudojate? O taip pat įdomu kokių priemonių imatės po skutimosi, kad mažiau dirgintų odą?
Atsakyti
Mano vyras naudoja Braun barzdaskute. Jau pamirso visas odos problemas,kurios kankino,kai naudojo peiliukus. Nereikia net jokiu priemoniu po skutimosi,oda svelni ir lygi.
Atsakyti
Gal zinote tikslensi modeli ir kiek mazdaug kainavo? Nes kiek esu girdejes tai barzdaskutes nenuskuta taip gerai kaip peiliukai.

As asmeniskai dabar galvoju apie naujaji Fusion Power Proglide skustuva, todel galvoju, gal kas nors jau yra ji isbande?
Atsakyti
Braun Series 3. Pirko pries kokius 3 metus,kainos tikslios nepasakysiu,apie 400 lt ar daugiau,neatsimenu. Pakraunama,i stova dedasi kapsule su dezinfekciniu skysciu,savaime issivalanti,plaunama. Vyras labai patenkintas. Nenaudoja jokiu priemoniu po skutimosi.
Atsakyti
Kaip čia pasakius, turiu Philips kažkokią pigią barzdaskutę kuria pasinaudojus pasidarau kaip ežys. O skutimosi peiliukus naudoju visus kurie skuta ir nerėžia odos, bet pagrinde Gillette kažkuriuo 10 ar 15 metų koteliu. Tiesiog sudrėkinu veidą ir galiu nusiskusti, žinoma turiu visokių priemonių tam reikalui žmona iš Oriflame parūpinus.
Kai reik suvilioti svetimą ar savą moterį pasinaudoju ir tom priemonėm mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu Philips barzdaskute, mokejau 170 euru, skuta gerai, nesiskundziu, bet deja baigus skustis su barzdaskute, pasmakre reikia "dabaigti" su peiliukais, nes nenuskuta visu plaukeliu
Atsakyti
QUOTE(Ciocys @ 2011 10 30, 12:47)
As asmeniskai dabar galvoju apie naujaji Fusion Power Proglide skustuva, todel galvoju, gal kas nors jau yra ji isbande?

Draugui dovanu nupirkau pries pusmeti Fusion Power Proglide skustuva, tai laaabai patenkintas, nei oda sudirgusi, kaip kad buvo nuo kitu skustuvu, labai gerai skuta ilga laika su ta pacia galvute, bet jau reikes pirkti galvuciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marsule @ 2011 11 25, 12:00)
Draugui dovanu nupirkau pries pusmeti Fusion Power Proglide skustuva, tai laaabai patenkintas, nei oda sudirgusi, kaip kad buvo nuo kitu skustuvu, labai gerai skuta ilga laika su ta pacia galvute, bet jau reikes pirkti galvuciu. 4u.gif


Kai isbandziau pats, tai galiu irgi tik gerus zodzius apie sia naujove pasakyti
Atsakyti
Nenaudoju ishvis skustuvu.. tik mashinele skutimo, greita ir patogu wink.gif..
Atsakyti
QUOTE(andriuslow @ 2011 11 29, 08:11)
Nenaudoju ishvis skustuvu.. tik mashinele skutimo, greita ir patogu wink.gif..


Bet kad ji nenuskuta taip svariai kaip skustuvas, ar taip?
Atsakyti
QUOTE(Ciocys @ 2011 11 29, 08:59)
Bet kad ji nenuskuta taip svariai kaip skustuvas, ar taip?

Galima svariai, bet tegs ilgiau pavargti..
Dar manau pliusas, kad nereik jokiu , putu, geliu,balsamu(nenaudoju) ir peiliuku keitinet..na cia kam kas..man patogiau keliaujant, maziau vezhiotis visko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuslow @ 2011 11 30, 04:32)
Galima svariai, bet tegs ilgiau pavargti..
Dar manau pliusas, kad nereik jokiu , putu, geliu,balsamu(nenaudoju) ir peiliuku keitinet..na cia kam kas..man patogiau keliaujant, maziau vezhiotis visko.  thumbup.gif

na del peiliuku keitimo klysti, kai kuriu barzdaskuciu peiliukai keiciami (rekomenduojama karta i du metus) ir kaina ju, pigiausi, ko gero, (bent jau mano Philips) 140 lt.
Atsakyti