Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Vystyklystė ♥


♥♥♥

Tau šiandien dėmesys visų,
Nes atvedei į žemę žmogų.
Besparnis angelėlis priglūsta prie krūties,
Švelniausios žemėj rankos jį glaudžia prie širdies.
Ir motiniška ašara išnyksta vystykluos,
Na, štai ir susitikote gyvenimo keliuos.

♥♥♥


user posted image

Čia dalinamės apie viską, kas susiję su vystyklyste: nuo...iki. Savo vaikučiams norime geriausio...

user posted image

Atsakyti
Sveiki 4u.gif

esu besilaukianti, būsimam vaikeliui norisi naudoti natūralaus pluošto (medvilnė, bambukas, vilna, šilkas...) daugkartines sauskelnes/vystyklus. Girdėjau daug mamų, kurios pabandžiusios nusivilia ir pereina prie įprastų vienkartinių sauskelnių... doh.gif

Nesinori, kad taip atsitiktu ir man. Labai lauksiu nuomonių ir patarimų iš visų mamų ir ne tik 4u.gif

Pirktis vystyklus, pasigaminti pačiai?? nuo ko pradėti?
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=755128
cia yra daug info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nefriukas @ 2011 10 29, 16:15)


Dekui 4u.gif lauksiu nuomoniu ir cia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil14: 29 spalio 2011 - 17:17
QUOTE(dovil14 @ 2011 10 29, 10:48)
Sveiki  4u.gif

esu besilaukianti, būsimam vaikeliui norisi naudoti natūralaus pluošto (medvilnė, bambukas, vilna, šilkas...) daugkartines sauskelnes/vystyklus. Girdėjau daug mamų, kurios pabandžiusios nusivilia ir pereina prie įprastų vienkartinių sauskelnių... doh.gif

Nesinori, kad taip atsitiktu ir man. Labai lauksiu nuomonių ir patarimų iš visų mamų ir ne tik  4u.gif

Pirktis vystyklus, pasigaminti pačiai?? nuo ko pradėti?


nusivilia, nes supranta, kad su jomis vaikas buna slapias, lyg kazkokia tiesa keista suzinotu doh.gif doh.gif doh.gif keist dazniau reikia, skalbti reikia, kol odele pripranta prie dregmes - rausta. Reik papildomai vilnones mauti jeigu ne PUL pasirinksite kelnytes, uzpakalis storesnis, reik rubeliu didesniu, kur nors einant, reikia nestis daug svariu pakeitimui irmaiseli nesvarioms, reik ismatas is prikakotu valyt, reikia skalbti tik pakakojus, nes liks demes, reikia nemazai, nes be dziovykles ilgai dziusta...kas cia dar g.gif

neatbaide nei vienas "minusas", uzauginau taip viena, auga sekmingai taip ir kitas.
Jeigu manikiurui, pedikiuriui, makiazui ir dar devynioms galybems grozio proceduru kantrybes pakanka, kodel jos turetu pritrukti KUDIKIUI? nelabai suprantu, kuo cia nusivilti, bijai vilko - neik i miska, ir taip aisku, kaip ten bus. As tai saugikli turejau, pirmajam vyrukui pirkau uz 500, kuriuos buvo gaila mest balon, po 2 sav naudojimo buvo pirma "krize", bet susiemiau, o paskui automatiskai kas 1-2 h keiciau ir viskas vyko sklandziai be jokiu problemu - naujam iprociui juk reikia laiko susiformuoti.
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 10 29, 21:17)
nusivilia, nes supranta, kad su jomis vaikas buna slapias, lyg kazkokia tiesa keista suzinotu doh.gif  doh.gif  doh.gif keist dazniau reikia, skalbti reikia, kol odele pripranta prie dregmes - rausta. Reik papildomai vilnones mauti jeigu ne PUL pasirinksite kelnytes, uzpakalis storesnis, reik rubeliu didesniu, kur nors einant, reikia nestis daug svariu pakeitimui irmaiseli nesvarioms, reik ismatas is prikakotu valyt, reikia skalbti tik pakakojus, nes liks demes, reikia nemazai, nes be dziovykles ilgai dziusta...kas cia dar  g.gif

neatbaide nei vienas "minusas", uzauginau taip viena, auga sekmingai taip ir kitas.
Jeigu manikiurui, pedikiuriui, makiazui ir dar devynioms galybems grozio proceduru kantrybes pakanka, kodel jos turetu pritrukti KUDIKIUI? nelabai suprantu, kuo cia nusivilti, bijai vilko - neik i miska, ir taip aisku, kaip ten bus. As tai saugikli turejau, pirmajam vyrukui pirkau uz 500, kuriuos buvo gaila mest balon, po 2 sav naudojimo buvo pirma "krize", bet susiemiau, o paskui automatiskai kas 1-2 h keiciau ir viskas vyko sklandziai be jokiu problemu - naujam iprociui juk reikia laiko susiformuoti.


Aciu uz nuomone 4u.gif Butent, ir man atrodo, kad svarbiausia zinoti ko tiketis, kokie minusai ir kokie pliusai... Ivertinus visus UZ ir PRIES, kudikio sveikata yra prioritetine. Manau, panasiai kaip ir minejot, net ir grozio procedurom kantrybes reikia.
Pvz., del nesiojimo svariu pakeitimams ir maiseli nesvariems, nematau dideles bedos, juk vienkartines irgi reikia keisti, tai butina turetis svariu. Skalbimo masina dabar atlieka visa darba, belieka sudziauti...ner ka lygint su musu tevais ir seneliais, kai jiems tekdavo plauti rankomis doh.gif
Be to, jei mama yra dekrete, visas laikas yra skirtas kudikeliui, keisti vystyklus kas pora val neatrodo taip baisiai... Kazin kaip nakti, dedate storesnius audinius? Dedate vilnonius iklotukus? Kaip kelionese? Nors...del isejimo i zmones, girdejau, daug mamu, praktikuojanciu vystyklyste, tokiais atvejais tiesiog naudoja vienkartines, o likusi laika (namie, nakti ir pan) - daugkartines. Visgis daug geriau, nes kudikio odele ilgiau kvepuoja, nesunta... g.gif
Atsakyti
As naudojau daugk.sauskelnes.Bet pabandziau vystyklus aprisamus.ir man jie labai labai patiko.Taigi padejau i sali sauskelnes.Na man su vystyklais atrodo kad vaikui patogiau, jos neispucia uzpakaliuko taip.Turi vystyklai ir minusu, kad labai greit perslampa.Ir sudetingiau juos uzdeti.Dedu iklotuka taip pat.Bet vystyklai labai labai greit isdziusta, ypac kai dabar sildomi radiatoriai.Vienkartines dedu kai einame kur nors, ir nakciai. O be to jau pratinames ant puoduko smile.gif Vystyklu turiu tikrai mazai (6vnt), bet pakanka ju.nes vistiek 1kart dienoje dedu vienkartines.
Atsakyti
o mums nesigavo.. verysad.gif
lb norejau as saviski irgi su daugkartinem augint, bet neisejo, po poros dienu tokiu eksperimentu uzpakaliukas raudonas raudonas buvo..
aisku as nepirkau daugkartiniu iskart, pabandziau su vystyklais, lb daug ju turiu. Svarbiausia, kad man patiko tokia veikla, bet neisejo, nes sysiodavo jis pas mane kazkaip po laseli kas 5min. Zodziu nors ir keiciau kas valanda ar net pusvalandi vystykla vistiek issuto siknyte nors tu ka..
Na, o dabar jau gal ir gautusi, nes paauges biski, bet as jau jy ant puodo sodinu, namie didziaja laiko dali praleidzia tik su kelnytem, taip kad nebeaktualu mums.
Tai tokia musu patirtis.. mus sita vystyklyste nesuveike ir prie geriausiu noru schmoll.gif
Atsakyti
todel as patariu dovil14 nepulti stacia galva i sita reikala, neprisipirkti milijonus sauskelniu ir vystyklu, nes dar nezinia kaip bus, cia irgi yra mada savotiska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ednna @ 2011 10 31, 08:49)
As naudojau daugk.sauskelnes.Bet pabandziau vystyklus aprisamus.ir man jie labai labai patiko.Taigi padejau i sali sauskelnes.Na man su vystyklais atrodo kad vaikui patogiau, jos neispucia uzpakaliuko taip.Turi vystyklai ir minusu, kad labai greit perslampa.Ir sudetingiau juos uzdeti.Dedu iklotuka taip pat.Bet vystyklai labai labai greit isdziusta, ypac kai dabar sildomi radiatoriai.Vienkartines dedu kai einame kur nors, ir nakciai. O be to jau pratinames ant puoduko smile.gif Vystyklu turiu tikrai mazai (6vnt), bet pakanka ju.nes vistiek 1kart dienoje dedu vienkartines.


Būtent, man taip atrodo ir patraukliausia, t.y. pakaitomis naudoti vystyklus ir vienkartines. O kada tai būna, kai vieną kartą dienoje dedate vienkartines: naktį, kai išeinate ar kt.? Galbūt yra būdų naudoti patvaresnio audinio vystyklus ir papildomus įklotus? Kiek žinau, vilnos įklotas ir vilnonės prilaikančios kelnytės tai ir palengvina. Gal yra patyrusių mamų šiais atvejais?

QUOTE(nefriukas @ 2011 10 31, 16:03)
o mums nesigavo.. verysad.gif
lb norejau as saviski irgi su daugkartinem augint, bet neisejo, po poros dienu tokiu eksperimentu uzpakaliukas raudonas raudonas buvo..
aisku as nepirkau daugkartiniu iskart, pabandziau su vystyklais, lb daug ju turiu.  Svarbiausia, kad man patiko tokia veikla, bet neisejo, nes sysiodavo jis pas mane kazkaip po laseli kas 5min. Zodziu nors ir keiciau kas valanda ar net pusvalandi vystykla vistiek issuto siknyte nors tu ka..
Na, o dabar jau gal ir gautusi, nes paauges biski, bet as jau jy ant puodo sodinu, namie didziaja laiko dali praleidzia tik su kelnytem, taip kad nebeaktualu mums.
Tai tokia musu patirtis.. mus sita vystyklyste nesuveike ir prie geriausiu noru schmoll.gif


Gaila, kad nesigavo... 4u.gif Bet labai vertinu, kad bandėte ir negailėjot tam laiko. O kokias kelnytes nešioja namie ir nuo kelių mėn. pradėjot pratinti ant puoduko? Galvoju, galbūt reikėjo naudoti gydomuosius kremukus nuo iššutimo, oro voneles ir pan. Labai laukčiau nuomonių iš mamų, kurios turėjo panašių problemų, bet rado būdų kaip jas išspręsti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nefriukas @ 2011 10 31, 16:03)
o mums nesigavo.. verysad.gif
lb norejau as saviski irgi su daugkartinem augint, bet neisejo, po poros dienu tokiu eksperimentu uzpakaliukas raudonas raudonas buvo..
aisku as nepirkau daugkartiniu iskart, pabandziau su vystyklais, lb daug ju turiu.  Svarbiausia, kad man patiko tokia veikla, bet neisejo, nes sysiodavo jis pas mane kazkaip po laseli kas 5min. Zodziu nors ir keiciau kas valanda ar net pusvalandi vystykla vistiek issuto siknyte nors tu ka..
Na, o dabar jau gal ir gautusi, nes paauges biski, bet as jau jy ant puodo sodinu, namie didziaja laiko dali praleidzia tik su kelnytem, taip kad nebeaktualu mums.
Tai tokia musu patirtis.. mus sita vystyklyste nesuveike ir prie geriausiu noru schmoll.gif


mums taip buvo iki 6 men, tik raudo ne uzpakaliukas, o odos plotas virs vyrisko pasididziavimo, padejo advantn kremas, o gal odos jautrumas augant mazejo...uzdedam retkarciais vienkartine, bet dabar jau nuo ju rausta doh.gif
tieisiog reikia keist maudyt laikyti nuoga. Sunkesniu etapu net vilnoniu nemaudavau - tik isysina ir lauk sauskelnes, per valanda 4 pakeisdavau. Labai svarbu, kad oda nudziutu visiskai. Ilgiau taip papraktikavus matosi, kad visa laika kas 10 min nesiusioja, tik tam tikrom valandom. Galima su naturalia higiena derinti. Ekologiskos vienkartines be galo brangios, o audinys lieka audiniu, jokiu cheminiu medziagu pavojingu ten nera, vadinasi erzina tik pats slapimas. Pataisai irgi geras dalykas.
Bet plikineti saltuoju sezonu sunkiau...
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 10 29, 21:17)
naujam iprociui juk reikia laiko susiformuoti.

mintis - superine, aciu tau, Juraciuk wink.gif

QUOTE(nefriukas @ 2011 10 31, 16:29)
todel as patariu dovil14 nepulti stacia galva i sita reikala, neprisipirkti milijonus sauskelniu ir vystyklu, nes dar nezinia kaip bus, cia irgi yra mada savotiska ax.gif

bet ar verta nepulti jei tai yra daug daugiau pliusu, nei minusu... biggrin.gif
is tikro, tai manau,kad net neverta abejoti. as maau, kad labai daug kas priklauso nuo mamos nusiteikimo wink.gif

QUOTE(dovil14 @ 2011 10 31, 21:36)
Būtent, man taip atrodo ir patraukliausia, t.y. pakaitomis naudoti vystyklus ir vienkartines. mamų, kurios turėjo panašių problemų, bet rado būdų kaip jas išspręsti.  g.gif

butent mes taip ir pradejom, kai zinai, kad galesi bet kada uzdeti vienkartine sauskelne - jautiesi is tiesu, saugiau. bet tai nera iseitis smile.gif manau reik moket derint vaiko poreikius, o ne savo patogumo ziuret biggrin.gif bet taip man atrodo dabar, kai vakas jau paaugo biggrin.gif

QUOTE(juraciuxzx @ 2011 11 01, 02:32)
o odos plotas virs vyrisko pasididziavimo, padejo advantn kremas, o gal odos jautrumas augant mazejo...uzdedam retkarciais vienkartine, bet dabar jau nuo ju rausta  doh.gif

pas mus budavo didziuliai plotai raudonu plotu, ypac po nakties. vis mastydavom, ka ne taip uzdejom, nuo ko taip issunta. bet kai priezasties neberadome, sumasteme uzdeti vaikui - linines sauskelnes. buvom soke, kad jos suveike smile.gif is tiesu, manau kiekviena seima turi surasti rakta, kaip butu patogu ne tik jiems, bet ir vaikui.

todel atsiprasau, bet nuomones, kad bandem, bet mum netiko - nepriimu, vien del to, kad manau, reik isbandyti viska, ka tuo moment imanoma...
manau, kad su kiekvienu vaiku yra visokiu kabliuku buve, kai jau galvojai, kad viskas, nebegaliu... bet visada yra iseitis, tiesiog reikia jos ieskoti, arba isiklausyti, kur ji yra biggrin.gif
Atsakyti