Įkraunama...
Įkraunama...

Mažaūgių trumpakojų svorio problemos

norejau pasidalinti mintimis apie svorio kontrole su miniatiurinemis moterimis...
per mentus priaugau 5 kg... bet tie 5kg beigia sugadinti mano gyvenima... praradau pasitikejima savimi... daug sportavau todel dar ir raumenuku ant trumpu savo kojiciu prisiauginau... nereguliuojant mitybos kojytes atrodo sveilnei sakant didokos... virsutine dalis greit nusimeta .... o kojos... nedaeinu niekada ...gal yra mergaiciu kurio supranta apie ka as kalbu:) mano ugis 157 o svoris 53... visada sveriau 48... kai pradejau sportuoti... uzaugo raumenuku ir svoris pakilo iki50
Atsakyti
o kokios apimtys? tie kg ne viska pasako. pati esu mazute, tai zinau, kaip kiekvienas kilas matosi su tokiu ugiu 4u.gif
Atsakyti
atrodo kad skaitau savo zinute lotuliukas.gif lotuliukas.gif visada sverdavau 50-55 kg o po nestumo ir sedejo namuose pasidare 62 kg unsure.gif ir daryk ka nori jokios dietos nepadeda, o sportuoti namuose neprisiverciu .
taip ir skestu kilogramu depresijoj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 11 11, 12:16)
atrodo kad skaitau savo  zinute  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  visada sverdavau 50-55 kg  o  po nestumo ir sedejo namuose pasidare 62  kg  unsure.gif  ir daryk ka nori jokios dietos nepadeda,  o sportuoti namuose  neprisiverciu .
taip ir skestu  kilogramu depresijoj  verysad.gif


o koks ugis?
Atsakyti
QUOTE(midnightlady @ 2011 10 30, 13:53)
. kai pradejau sportuoti... uzaugo raumenuku ir svoris pakilo iki50


Labai aktualu, nuo kokios būtent sporto kojos apaugo raumenimis? Aš irgi neaukšta, šlaunys ir šiaip nelaibos, baisu su sportu jas dar labiau padidint unsure.gif
Atsakyti
Jei paguos - mano ūgis 158, svorį pasiekiau 61 doh.gif
Per porą mėnesių su treniruoklių sale ir režimu "Mažiau ėsk" pasiekiau 56 kg. Rezultatas - tapau bepape, bepilve su šiek tiek siauresniu užpakaliu, bet likau ta pačia žemaituke su IDENTIŠKOMIS kojų (čiurnos, blauzdos, šlaunys) apimtimis.

KĄ DARYT?
Atsakyti
QUOTE(ONE @ 2011 11 13, 23:15)
Jei paguos - mano ūgis 158, svorį pasiekiau 61 doh.gif
Per porą mėnesių su treniruoklių sale ir režimu "Mažiau ėsk" pasiekiau 56 kg. Rezultatas - tapau bepape, bepilve su šiek tiek siauresniu užpakaliu, bet likau ta pačia žemaituke su IDENTIŠKOMIS kojų (čiurnos, blauzdos, šlaunys) apimtimis.

KĄ DARYT?


tas svorio kritimas labai individualus dalykas, vienom nuo pilvo greit krenta, kitom nuo koju ir uzpakaliuko. man asmeniskai sportuojant aerobika, kojos ir klubai paploneja, liemuo greitai isryskeja. apatiniai daliai begiojimas gerai ir siaip svorio metimui ivairus kardiopratimai yra gerai thumbup.gif taciau ir mitybos nereikia pamirsti, o vakare isvis reik ziuretis ka valgai, taciau paciai kaip tik uzeina vakarais edimas doh.gif na ir mums zemutems labai jau isryskeja apvalokos kojos, dadek mums 10 cm, tai ir koju vaizdas kitoks butu ax.gif
Atsakyti
norint tureti grazia figura sportas ir taisyklinga mityba neatsiejamas dalykas smile.gif Reikia zinoti kada tinkami vagyti angliavandianiai kada baltymai smile.gif Angliavandeniu skirstymo grupes ir t.t.... tai yra didelis darbas smile.gif Galiu tik viena pasakyti norint tureti grazia figura tai turi buti tavo gyvenimas ir tavo mastymas ...pamilti sporta ir sveika taisiklinga mityba( nera kad puse metu pasportuosiu kita puse ne ir viskas bus gerai )
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2011 11 29, 13:21)
norint tureti grazia figura sportas ir taisyklinga mityba neatsiejamas dalykas smile.gif Reikia zinoti kada tinkami vagyti angliavandianiai kada baltymai smile.gif Angliavandeniu skirstymo grupes ir t.t.... tai yra didelis darbas smile.gif Galiu tik viena pasakyti norint tureti grazia figura tai turi buti tavo gyvenimas ir tavo mastymas ...pamilti sporta ir sveika taisiklinga mityba( nera kad puse metu pasportuosiu kita puse ne ir viskas bus gerai )


drinks_cheers.gif pritariu. sportas ir sveika mityba turi buti gyvenimo budas, o ne tik kartais prisimenami dalykai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2011 11 29, 22:04)
drinks_cheers.gif  pritariu. sportas ir sveika mityba turi buti gyvenimo budas, o ne tik kartais prisimenami dalykai  smile.gif

bendramintes 4u.gif
Atsakyti
labas rytas mazuciukes... nuo fitneso mano kojikes pasiputusios pasidare... nuo 16 metu lankiau kalanetikos uzsiemimus ... pries pora metu sugalvojau i fitnesa megejiska persikraustyti... ir tada kiek dar atsimenu prasidejo mano svorio augimas... db keiksnoju treniruokliu sale ir treniruotes su svoriais bet be ju butu db dar liudniau apleidau 2 menesiams visa si reikala tai jau nekaip tos kojikes mano pradejo atrodyti... teko gryzti... o rezinas " MAZIAU ESK TAI MANAU KAD TINKA.... MANO LIEMUO 65 PER UZPAKALIUKA APIE 90-92. KRUTINE ... 70DD ARBA 75 C...(nenaturali)... kai krenta svoris ,raumenukai pivlo iskart ryskus pasidaro .poto koju priekine dalis krenta ir o tik tada rankos ir galine slaunu dalis... as zinau kad 2 menesiai treniruociu ir suderintos mitybos padarytu mano kuna toki apie koki svajoju... bet saldumynai mano mityboje viska gadina...
Papildyta:
QUOTE(elze1 @ 2011 11 16, 16:55)
tas svorio kritimas labai individualus dalykas, vienom nuo pilvo greit krenta, kitom nuo koju ir uzpakaliuko. man asmeniskai sportuojant aerobika, kojos ir klubai paploneja, liemuo greitai isryskeja. apatiniai daliai begiojimas gerai ir siaip svorio metimui ivairus kardiopratimai yra gerai  thumbup.gif  taciau ir mitybos nereikia pamirsti, o vakare isvis reik ziuretis ka valgai, taciau paciai kaip tik uzeina vakarais edimas  doh.gif  na ir mums zemutems labai jau isryskeja apvalokos kojos, dadek mums 10 cm, tai ir koju vaizdas kitoks butu  ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(midnightlady @ 2011 11 30, 14:21)
labas rytas mazuciukes...  nuo fitneso mano kojikes pasiputusios pasidare... nuo 16 metu lankiau kalanetikos uzsiemimus ... pries pora metu sugalvojau i fitnesa megejiska persikraustyti... ir tada kiek dar atsimenu prasidejo mano svorio augimas... db keiksnoju treniruokliu sale ir treniruotes su svoriais bet be ju butu db dar liudniau apleidau 2 menesiams visa si reikala tai jau nekaip tos kojikes mano pradejo atrodyti... teko gryzti... o rezinas " MAZIAU ESK TAI MANAU KAD TINKA.... MANO LIEMUO 65 PER UZPAKALIUKA APIE 90-92. KRUTINE ... 70DD ARBA 75 C...(nenaturali)... kai krenta svoris ,raumenukai pivlo iskart ryskus pasidaro .poto koju priekine dalis krenta ir o tik tada rankos ir galine slaunu dalis...  as zinau kad 2 menesiai treniruociu ir suderintos mitybos padarytu mano kuna toki apie koki svajoju... bet saldumynai mano mityboje viska gadina...
Papildyta:

thumbup.gif

kulturizmo esme siaura sikna , plonas liemuo, platus peciai ir stambesnes kojos smile.gif ten visada bus kojytes stambesnes...siaip kojom reikia daug tempimo pratimu norint kad raumenukai nesikeltu i vrisu smile.gif
Atsakyti