Įkraunama...
Įkraunama...

sunkiausios mano gyvenimo valandos

Sveikos mamytės,noriu papasakot savo gimdymo istiriją. rolleyes.gif Viskas prasidėjo ankstų sekmadienio rytą apie 4 val. Prasidėjus skausmams labai išsigandau, nes jie užeidavo kas 4 - 5 min. Buvau girdėjus, kad tada reikia skubėti į ligoninę, bet vis delsiau, net vyro nežadinau. Išgulėjau iki šešių kai skausmas pradėjo stiprėti pažadinus vyrą ėmiau sakyt, kad jau... Spėjau išsimaudyt ir tašę susikraut ir neskubėdami išvažiavome į Klaipėdą. Artėjant prie Klaipėdos skausmas darėsi nepakeliamas. Atvykus į priimamąjį gan ilgai tvarkė dokumentus, vyras išlėkė halato, o sekmadienį vaistinės nedirba,tik žinojom, kad kitam miesto gale yra budinti vaistinė. Tai labai bijojau, kad nepagimdyčiau be vyro. Kai pagaliau atsidūriau gimdykloje apžiūrėjus akušerė pasakė, kad greit gimdysiu, nes kaklelis atsidaręs per 7 cm. tuo pačiu nuleido vandenis, o jie pasirodo žali, labai išsigandau o vyro vis dar nebuvo šalia. O jis vargšas pasirodo dar didžiausioje eilėje laukė. Skausmas buvo labai stiprus ir besikartojantis kas 2 - 3 min., verysad.gif o už sienos kitose gimdyklose šaukė kitos gimdyvės. Tai mane labai erzino. Kai pasirodė vyras visas uždusęs mano akys nušvito. Vienai gimdykloje buvo baugu, o akušerė prie manęs tai tikrai nesėdėjo. Su vyru jaučiausi saugi. Taip ir prasikankinau iki puse dviejų kol pagimdžiau. Buvau labai išsekusi tai kai reikėjo stumti vaiką nebeturėjau visai jėgų. Kadangi vaikui grėsė pavojus apie mane stovėjo gal šešios gydytojos. Vyras neatsitraukė nuo manęs nė per žingsnį, kai vaiko galvutė pasimatė jis taip įsijautė, kad atsidūrė prie mano sėdynės. Tada iš akušerės gavo pastabą: kad jūs prie galvos, o mes prie sėdynės. wub.gif Kai gimė dukrytė ji neverkė, nes buvo pridususi. Ją labai greit išsinešė, net nespėjau pamatyt, vyras išbėgo paskui. Bet neužilgo išgirdau vaiko verksmą ir supratau, kad tai mano mažylė. Kai atnešė man į gimdyklą tada supratau, kad viskas gerai. Negalėjau sulaikyt džiaugsmo ašarų mirksiukas.gif Štai ir mano istorija su laiminga pabaiga thumbup.gif
Atsakyti
smagu kad istorija su laiminga pabaiga 4u.gif
aukit sveikos ir laimingos rolleyes.gif
Atsakyti
Trumpai ir aiškiai viskas. thumbup.gif Aukit sveikutės ir gražutės wub.gif
Atsakyti
smagu, kad Jūsų istorija su gražia pabaiga wub.gif
Atsakyti
Aukit sveikutės 4u.gif Didelės jums sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritužė @ 2006 03 27, 14:18)
Aukit sveikutės 4u.gif  Didelės jums sėkmės 4u.gif


Ačiu už žinutę mirksiukas.gif Jums taip pat didelės sėkmės laukiant savo stebukliuko rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritužė @ 2006 03 27, 14:18)
Aukit sveikutės 4u.gif  Didelės jums sėkmės 4u.gif


Ačiū už žinutę 4u.gif Jums taip pat didelės sėkmės laukiant savo stebukliuko nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritužė @ 2006 03 27, 13:18)
Aukit sveikutės 4u.gif  Didelės jums sėkmės 4u.gif

Ačiu už žinutę 4u.gif Jums taip pat didelės sėkmės laukiant savo stebukliuko nestuke.gif
Atsakyti
Gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu, kad viskas gerai baigėsi. Aukit sveikutės 4u.gif
Atsakyti
daug geros nuotaikos tau,o tavo mažylei-aukti sveikuolei thumbup.gif
Atsakyti
Svarbiausiai, kad jums viskas baigesi gerai. Bukit sveikos, linksmos ir mylimos. manau, kad tetukas, stovedamas toje eileje, stresavo ne maziau uz gimdancia mamyte? biggrin.gif Sekmes jums!!! 4u.gif
Papildyta:
Pavasariskos nuotaikos ir dziaugsmo jusu seimai!!! 4u.gif
Atsakyti
sekmes jums 4u.gif
Atsakyti