Įkraunama...
Įkraunama...

vaikutis su įgimta katarakta

sveikutytės Mamytės 4u.gif
Auginu dukryte su įgimta katarakta abiejų akyčių verysad.gif Akytės dar neoperuotos,vis dar atideda.O mažytei jau 3metukai,nerimas,laukimas taip baimina mane.Dukrytei ir toleregystė yra(nesenai pradėjome nešioti akinukus)labai ji jų nenori,bet su laiku manau susidraugausime su akinukais.Dažnai lankomes pas akių gyd.vis stebi ir atideda dar operacija.Kiek skaičiau ir domėjausi apie katarakta,kuo ankščiau operuojame tuo geriau.Lašiname vaistukus,darome mankšteles akyčių,vaistukai paskirti vyzdį plėsti.Vienos akytės labiau progresuoja katarakta,labai žvairuoja akytė verysad.gif Greitai vėl važiuosime pas gyd.nežinau kaip dabar bus,gal jau operuos,o gal vėl atidės operacija verysad.gif taip baiminuosi dėl tų akyčių.
Mamytės 4u.gif gal kas yra susidure su katarakta,jos operacija.Taip norisi pabendrauti to pačio likimo mamytėmis.
Atsakyti
QUOTE(Dainyte @ 2011 11 01, 16:29)
sveikutytės Mamytės 4u.gif
Auginu dukryte su įgimta katarakta abiejų akyčių verysad.gif Akytės dar neoperuotos,vis dar atideda.O mažytei jau 3metukai,nerimas,laukimas taip baimina mane.Dukrytei ir toleregystė yra(nesenai pradėjome nešioti akinukus)labai ji jų nenori,bet su laiku manau susidraugausime su akinukais.Dažnai lankomes pas akių gyd.vis stebi ir atideda dar operacija.Kiek skaičiau ir domėjausi apie katarakta,kuo ankščiau operuojame tuo geriau.Lašiname vaistukus,darome mankšteles akyčių,vaistukai paskirti vyzdį plėsti.Vienos akytės labiau progresuoja katarakta,labai žvairuoja akytė verysad.gif Greitai vėl važiuosime pas gyd.nežinau kaip dabar bus,gal jau operuos,o gal vėl atidės operacija verysad.gif taip baiminuosi dėl tų akyčių.
Mamytės 4u.gif gal kas yra susidure su katarakta,jos operacija.Taip norisi pabendrauti to pačio likimo mamytėmis.


Mano dukrai pripažinta katarakta tik jinai jau panelė, operuotis dar nereikia. Ir tikrai nereikia bijoti, dabar labai gerai operuoja kataraktas. Mano mergaitė akinus priėmė labai gerai jokių problemų neturėjau kažkaip, nepamenu kiek tų metuku buvo kai išrašė jei akinukus gal 3, o gal ir mažiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2011 11 01, 22:56)
Mano dukrai pripažinta katarakta tik jinai jau panelė, operuotis dar nereikia.  Ir tikrai nereikia bijoti, dabar labai gerai operuoja kataraktas. Mano mergaitė akinus priėmė labai gerai jokių problemų neturėjau kažkaip, nepamenu kiek tų metuku buvo kai išrašė jei akinukus gal 3, o gal ir mažiau g.gif

sveikute melodija,dėkui.O jūs su mergaite pas ką lankotes?Žinau kad medicina labai pažengusi yra,ir gerų gydytojų yra.Ar jūsų mergytei abiejų akyčių katarakta?
Atsakyti
QUOTE(Dainyte @ 2011 11 01, 22:17)
sveikute melodija,dėkui.O jūs su mergaite pas ką lankotes?Žinau kad medicina labai pažengusi yra,ir gerų gydytojų yra.Ar jūsų mergytei abiejų akyčių katarakta?


Labukas, abiejų akyčiu, pas akių gydytoja vis pasitikriname į metus syki, viena liepė lašinti lašiukus, tuos rūžavus vitaminus, kita sako nešvaistykit pinigų bereikalo jie nepadės. Paskaitinėjau inete tikrai rašo, kad nereikalinga. Tai dabar nelašinu. O kaip toliau bus nežinau gyvename šia diena ir džiaugiamės, kad matome dar gerai. Pati irgi nepergyvenk, gi nuo pergyvenimo ši liga nepasitrauks.
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2011 11 02, 20:30)
Labukas, abiejų akyčiu, pas akių gydytoja vis pasitikriname į metus syki, viena liepė lašinti lašiukus, tuos rūžavus vitaminus, kita sako nešvaistykit pinigų bereikalo jie nepadės. Paskaitinėjau inete tikrai rašo, kad nereikalinga. Tai dabar nelašinu. O kaip toliau bus nežinau gyvename šia diena ir džiaugiamės, kad matome dar gerai. Pati irgi nepergyvenk, gi nuo pergyvenimo ši liga nepasitrauks.


Papildyta:
SVEIKUTE MELODIJA 4u.gif
stengiuosi kiek galėdama nepergyventi,ir mes su mažute begalo džiaugiamės ..........
ačiu jums
Jums ir linkime daug sveikatėlės ir stiprybės 4u.gif
Tiesa mum ir buvo pasakius viena gyd.kad norit lašinkit,norit ne,nes visviena bereikalo pinigėlius išleidi.
Bet tikiu savo gydytoju kuris gydo mus ir visviena perku ir lašinu,darome mankšteles kaip liepė ir kas 3 mėn.lankomes.
Greitai vėl važiuosime pas gyd.
Atsakyti
QUOTE(Dainyte @ 2011 11 02, 19:48)
Papildyta:
SVEIKUTE MELODIJA 4u.gif
stengiuosi kiek galėdama nepergyventi,ir mes su mažute begalo džiaugiamės ..........
ačiu jums
Jums ir linkime daug sveikatėlės ir stiprybės 4u.gif
Tiesa mum ir buvo pasakius viena gyd.kad norit lašinkit,norit ne,nes visviena bereikalo pinigėlius išleidi.
Bet tikiu savo gydytoju kuris gydo mus ir visviena perku ir lašinu,darome mankšteles kaip liepė ir kas 3 mėn.lankomes.
Greitai vėl važiuosime pas gyd.



labukas, aš tai priėmiau išvada, kad nelašinsiu, nes žinau, kad vaistai ne tik gydo bet ir kenkia, o be to jei jie nieko gero neduoda tai kam ir lašinti, tiesa sakė daktarė geriau vietoj lašiuku nupirk tablečių su mėlynėm bus geresnė nauda, ką aš ir darau, bet ir ne kas mėnesį perku, darom pertraukas. Pakolkas nuosmukių nėra laikosi stabiliai. Tikrinamės viena kartą metuose. Na mes jau didelės tai dažnai nereikia tikrintis, mažiukai auga keičiasi todėl juos reikia dažnai stebėti. Sekmės jums.
Atsakyti
vitaminai akims
Papildyta:
sveikute melodija 4u.gif
Tas tiesa mėlynės thumbup.gif
Aš ir mažutei duodu mėlynių,mėlyn. uogų prisišaldau žiemai.
Papildyta:
QUOTE(melodija @ 2011 11 02, 20:30)
Labukas,  O kaip toliau bus nežinau gyvename šia diena ir džiaugiamės, kad matome dar gerai.



4u.gif taip melodija
Papildyta:
patarimas kaip išsirinkti vitaminus akims
Papildyta:
vitaminai


radau lietuvių kalba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainyte @ 2011 11 08, 15:49)

Papildyta:
patarimas kaip išsirinkti vitaminus akims
Papildyta:
vitaminai
radau lietuvių kalba g.gif



aloe vera produktai yra geri esu jų nemažai išbandžiusi ypač sultys esame gėrusios ir vizion, nes aš esu distributorė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainyte @ 2011 11 01, 16:29)
sveikutytės Mamytės 4u.gif
Auginu dukryte su įgimta katarakta abiejų akyčių verysad.gif Akytės dar neoperuotos,vis dar atideda.O mažytei jau 3metukai,nerimas,laukimas taip baimina mane.Dukrytei ir toleregystė yra(nesenai pradėjome nešioti akinukus)labai ji jų nenori,bet su laiku manau susidraugausime su akinukais.Dažnai lankomes pas akių gyd.vis stebi ir atideda dar operacija.Kiek skaičiau ir domėjausi apie katarakta,kuo ankščiau operuojame tuo geriau.Lašiname vaistukus,darome mankšteles akyčių,vaistukai paskirti vyzdį plėsti.Vienos akytės labiau progresuoja katarakta,labai žvairuoja akytė verysad.gif Greitai vėl važiuosime pas gyd.nežinau kaip dabar bus,gal jau operuos,o gal vėl atidės operacija verysad.gif taip baiminuosi dėl tų akyčių.
Mamytės 4u.gif gal kas yra susidure su katarakta,jos operacija.Taip norisi pabendrauti to pačio likimo mamytėmis.

labas,o kodel vaikuciui neoperuoja kataraktos?mano vaikui isoperavo kai buvo 6menesiu.ir tai issivyste glaukoma,lasinam lasiukus,nesiojam korekcinius akinius.pas koki gyd lankotes?
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2011 11 20, 12:42)
labas,o kodel vaikuciui neoperuoja kataraktos?mano vaikui isoperavo kai buvo 6menesiu.ir tai issivyste glaukoma,lasinam lasiukus,nesiojam korekcinius akinius.pas koki gyd lankotes?

sveikute lod 4u.gif
negaliu į tai atsakyti?kodėl? mes lankomes Kaune pas gyd.Žukauską tikrai geras gyd.malonus,rūpestyngas,atsakyngas,visada viską paaiškina,labai gražiai su dukryte susikalba kad leistusi patikrinti akytes,tik geru žodeliu galiu atsiliepti apie jį.Esu jo klaususi kodėl,buvo atsakymas kad dar galime palaukti,tuo labiau kad jis pasakė yra praktik.susidūres su ta situacija ir tikrai geriau truputėlį palaukti.O mane šis laukimas neramina,o jis labai gražiai paguodžia pasakydamas kad pasitikėkite,viskas bus gerai.Mano mergytė netik katarakta turi,turime ir su širdele bėdelių,su genetika(dukrytė saulytė(DS)) jis yra pasakęs kad jei ne DS,ŠIRDELĖ SU LYG TA DIENELE OPERUOTU.O dabar vis laukiame,tikrinames dažnai,viena kairė akelė šiek tiek geriau taip greit neprogresuoja-dešinė akelė nekaip,pati net matau kaip dažnai pažvairuoja,palaksto akelė,pilka dėmele mažyte jau matau pačiam viduriuke,dažnai pattrina tą akyte.Akytės labai jautrios mažytės.stengiuosi būti stipri kiek galėdama,bet neslėpsiu begalo skauda man širdelei.

O kaip jums sekėsi pati operacija kataraktos?pats gydymas jos koks po operacijos?taip norisi daugiau tos informacijos apie tai,aš suprantu kiekvienam vaikučiui invidualiai perneša,bet norisi žinoti lod 4u.gif friends.gif
Papildyta:
4u.gif
esu skaičiusi kad kartais būna kad neužtenka vienos operacijos būna ir po kelias,kad išsivysto kai kuriems ir glaukoma,saaugos.
lod ar jūsų vaikučiui kokius lešiukus keitė?Ar tik akinukus skyrė?Nelabai ką ir suprantu kaip ten kas vyksta.Vieniem keičia žinau lešiukus,kitiem ne.skaičiau apie kietuosius,minkštuosius lešiukus,bet gal čia daugiau suaugusiems,vaikučiams gal kitaip yra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainyte @ 2011 11 20, 14:07)
sveikute lod 4u.gif
negaliu į tai atsakyti?kodėl? mes lankomes Kaune pas gyd.Žukauską tikrai geras gyd.malonus,rūpestyngas,atsakyngas,visada viską paaiškina,labai gražiai su dukryte susikalba kad leistusi patikrinti akytes,tik geru žodeliu galiu atsiliepti apie jį.Esu jo klaususi kodėl,buvo atsakymas kad dar galime palaukti,tuo labiau kad jis pasakė yra praktik.susidūres su ta situacija ir tikrai geriau truputėlį palaukti.O mane šis laukimas neramina,o jis labai gražiai paguodžia pasakydamas kad pasitikėkite,viskas bus gerai.Mano mergytė netik katarakta turi,turime ir su širdele bėdelių,su genetika(dukrytė saulytė(DS)) jis yra pasakęs kad jei ne DS,ŠIRDELĖ SU LYG TA DIENELE OPERUOTU.O dabar vis laukiame,tikrinames dažnai,viena kairė akelė šiek tiek geriau taip greit neprogresuoja-dešinė akelė nekaip,pati net matau kaip dažnai pažvairuoja,palaksto akelė,pilka dėmele mažyte jau matau pačiam viduriuke,dažnai pattrina tą akyte.Akytės labai jautrios mažytės.stengiuosi būti stipri kiek galėdama,bet neslėpsiu begalo skauda man širdelei.

O kaip jums sekėsi pati operacija kataraktos?pats gydymas jos koks po operacijos?taip norisi daugiau tos informacijos apie tai,aš suprantu kiekvienam vaikučiui invidualiai perneša,bet norisi žinoti lod 4u.gif  friends.gif
Papildyta:
4u.gif
esu skaičiusi kad kartais būna kad neužtenka vienos operacijos būna ir po kelias,kad išsivysto kai kuriems ir glaukoma,saaugos.
lod ar jūsų vaikučiui kokius lešiukus keitė?Ar tik akinukus skyrė?Nelabai ką ir suprantu kaip ten kas vyksta.Vieniem keičia žinau lešiukus,kitiem ne.skaičiau apie kietuosius,minkštuosius lešiukus,bet gal čia daugiau suaugusiems,vaikučiams gal kitaip yra. g.gif



oi atsiprašau susipainiojau ir pati berašydama (JEI NE (DS) KATARAKTA SU LYG TA DIENELE OPERUOTU doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2011 11 11, 18:45)
aloe vera produktai yra geri esu jų nemažai išbandžiusi ypač sultys esame gėrusios ir vizion, nes aš esu distributorė  smile.gif



sveikute melodija 4u.gif

nesu pirkus sultys,bet va sudominai smile.gif tai naršau po (intern.)apie juos paskaitinėti. bet ten kiek suprantu nemažas kursas jų gerti?
Papildyta:
QUOTE(Dainyte @ 2011 11 22, 00:54)
sveikute melodija 4u.gif

nesu pirkus sultys,bet va sudominai smile.gif tai naršau po (intern.)apie juos paskaitinėti. bet ten kiek suprantu nemažas kursas jų gerti?

tai būtų man gerai pagerti jų thumbup.gif
Atsakyti