Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(ievvvvaa @ 2011 10 29, 22:00)
Dariausi ne viena karta. Man poveikis matosi jau po pirmos proceduros, o kita diena- dar geriau ir t.t.



QUOTE(Amellie @ 2011 10 30, 11:28)
pradejau rugstiniu valymu serija. Vat ir kilo klausimas, ketinam vaziuot i baseinus, ar tai nepakenks sujautrintai odai?  g.gif


Kiek mazdaug minuciu isbunate su rugstimi ant veido proceduros metu?
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2011 11 04, 18:17)
Kiek mazdaug minuciu isbunate su rugstimi ant veido proceduros metu?

Sunku pasakyti g.gif 3 min gal.. g.gif kosmetologe nuolat klausineja, ar labai grauzia, ar stipreja ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 04, 23:28)
Sunku pasakyti  g.gif 3 min gal..  g.gif kosmetologe nuolat klausineja, ar labai grauzia, ar stipreja ir pan.


As darausi pilingu kursa pas dermatologe, ne pas kosmetologe. Nesenai buvau antra karta, tai isbuvau po beveik 10 min. abu kartus rolleyes.gif
Atsakyti
Ar jums padeda clean&clear kremai?
Naudoju viena,bet man inkštyrus ne pašalina,o paryškina,jie dar daugiau išlipa,jų pas mane labai daug.
Ir spuogų ne ką mažiau,nežinau ką daryti.
Gal kokių liaudiškų priemonių žinot?
Papildyta:
http://www.kaip-naik...aikinti_spuogus

gal šias priemones naudojat?atrodo viliojančiai...
Atsakyti
pati esu senai ne paaugle taciau paskutiniu metu susiduriau su baisiomis problemomis spuogu atzvligiu. bere ne tik zandus bet ir kakla. isskaiciau nete apie sita losijona:

http://www.hiperfarm...uct/10000123917

ir tikrai rekomenduoju, aisku dar nesenai naudoju bet kakle berimai dingo, veida dar paberia bet tikrai ne taip baisiai kaip buvo. dar naudoju nakvisas, ant spuogeliu tepu naturalu arbatmedzio alieju, veido prieziuros priemones siuo metu pasibaige tai ieskau nauju bet is esmes rekomenduoju thumbup.gif bandysiu veidui ieskot kazko naturalesnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 05 lapkričio 2011 - 17:18
QUOTE(guodzik @ 2011 11 05, 17:17)
pati esu senai ne paaugle taciau paskutiniu metu susiduriau su baisiomis problemomis spuogu atzvligiu. bere ne tik zandus bet ir kakla. isskaiciau nete apie sita losijona:

http://www.hiperfarm...uct/10000123917

ir tikrai rekomenduoju, aisku dar nesenai naudoju bet kakle berimai dingo, veida dar paberia bet tikrai ne taip baisiai kaip buvo.  dar naudoju nakvisas, ant spuogeliu tepu naturalu arbatmedzio alieju, veido prieziuros priemones siuo metu pasibaige tai ieskau nauju bet is esmes rekomenduoju  thumbup.gif bandysiu veidui ieskot kazko naturalesnio.



Tik pamirsote pasakyti, kad tas antibakterinis ploviklis laaabai sausina oda...
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2011 11 05, 16:14)
As darausi pilingu kursa pas dermatologe, ne pas kosmetologe. Nesenai buvau antra karta, tai isbuvau po beveik 10 min. abu kartus rolleyes.gif



opa blink.gif kiek procentu?

man tai trumpai laiko. buvo 25, 35, 35 proc
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2011 11 05, 17:17)
isskaiciau nete apie sita losijona:
http://www.hiperfarm...uct/10000123917

Turiu ji, bet man nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2011 11 05, 17:17)
pati esu senai ne paaugle taciau paskutiniu metu susiduriau su baisiomis problemomis spuogu atzvligiu. bere ne tik zandus bet ir kakla. isskaiciau nete apie sita losijona:

http://www.hiperfarm...uct/10000123917

ir tikrai rekomenduoju, aisku dar nesenai naudoju bet kakle berimai dingo, veida dar paberia bet tikrai ne taip baisiai kaip buvo.  dar naudoju nakvisas, ant spuogeliu tepu naturalu arbatmedzio alieju, veido prieziuros priemones siuo metu pasibaige tai ieskau nauju bet is esmes rekomenduoju  thumbup.gif bandysiu veidui ieskot kazko naturalesnio.

kaip suprantu aliejai padeda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2011 11 06, 01:16)
opa blink.gif kiek procentu?

man tai trumpai laiko. buvo 25, 35, 35 proc

20 ir 35 proc. O jum matesi poveikis po kurso? Man jau po vieno karto oda sviesesne, grazesne smile.gif
Atsakyti
Neskaičiau jūsų senųjų temų, bet gal kuri atsakysite.. Ar po rūgštinių veido valymų oda būna labai raudona? Ir jei taip, ko kiek laiko praeina raudonumas? Aš kelis kartus dariau valyma su anna loton priemonėm, po procedūros veidas gal 4 dienas bŪna tagiškas, raudonas, nusėtas dėmelėm.. Taip, turiu to džiaugsmo, kurį valo, pakankamai ir man tas veido valymai baisiau už pragarą.. O taip norėtųsi būti gražiai, gi jau nebe 18.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktukė @ 2011 11 06, 17:42)
Neskaičiau jūsų senųjų temų, bet gal kuri atsakysite.. Ar po rūgštinių veido valymų oda būna labai raudona? Ir jei taip, ko kiek laiko praeina raudonumas? Aš kelis kartus dariau valyma su anna loton priemonėm, po procedūros veidas gal 4 dienas bŪna tagiškas, raudonas, nusėtas dėmelėm.. Taip, turiu to džiaugsmo, kurį valo, pakankamai ir man tas veido valymai baisiau už pragarą.. O taip norėtųsi būti gražiai, gi jau nebe 18.. ax.gif

Manau, priklauso nuo odos tipo. Pvz man jokio raudonumo nebuna schmoll.gif kitos, kaip Jus rasot, ir pora dienu raudonos vaiksto unsure.gif Ir dar manau, akd po valymo veidas neturi buti tragiskas, o kaip tik apramintas. Suprantu, jei spuogeliu salinimo vietos raudonos, bet tirkai ne visas veidas. Gal tokiu atveju tada netinka valymo metu naudojama kosmetika, ar kosmetologe persistenge? g.gif 4u.gif
Man veido valymas yra netgi maloni procedura blush2.gif aisku, kai kada skauda, bet tai trunka max 5 min ax.gif
Atsakyti