Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

tesiam temute toliau 4u.gif
sena tema:
http://www.supermama...;#entry51134366
user posted image


Papildyta:
.sniege.
nd darom savaite po mmm,sakau gal pries ov pavyks pagaut mergyte ax.gif

dar bandysiu planuotis pagal sita lentele blush2.gif
http://ill.ru/cgi-bi...m.malefemale.pl

ziuresim kas gausis wub.gif
Atsakyti
o as kai jau zinosiu pranesiu kas ten 4u.gif nors ziuriu pilva forma kita nei su pirmaja dabar auksciau kazkaip ir pilvas tokiais tamsiais plaukeliais zelia ir juosta per pilva is tu plaukeliu tokia ryskeja bigsmile.gif su pirma to lyg nebuvo ar nepamenu ar neatkreipiau demesio...nzn.
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2011 11 15, 15:54)
o as kai jau zinosiu pranesiu kas ten  4u.gif nors ziuriu  pilva forma kita nei su pirmaja dabar auksciau kazkaip ir pilvas tokiais tamsiais plaukeliais zelia ir juosta per pilva is tu plaukeliu tokia ryskeja  bigsmile.gif su pirma to lyg nebuvo ar nepamenu ar neatkreipiau demesio...nzn.

butinai pranesk!
lauksim geru ziniu wub.gif
gal yziebsiu daugiau vilties mirksiukas.gif mano pilvassu abiem vaikinais buvo pilvas aukstai ir juosta buvo laaabai ryski bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane juosta ir ryski, ir du berniukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2011 11 15, 16:38)
butinai pranesk!
lauksim geru ziniu wub.gif
gal yziebsiu daugiau vilties mirksiukas.gif mano pilvassu abiem vaikinais buvo pilvas aukstai ir juosta buvo laaabai ryski bigsmile.gif  mirksiukas.gif

kaip as cia parasiau doh.gif pilvas pilvas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2011 11 15, 16:38)
butinai pranesk!
lauksim geru ziniu wub.gif
gal yziebsiu daugiau vilties mirksiukas.gif mano pilvassu abiem vaikinais buvo pilvas aukstai ir juosta buvo laaabai ryski bigsmile.gif  mirksiukas.gif

noreciau kuo daugiau tos vilties wub.gif na pries kaledas jau tureciau tikrai zinot, bus kaledine ZINIA- DOVANA biggrin.gif echo pas daktere gruodzio vidury, bet jei is nekantrumo kur privaciai nenuleksiu anksciau. tik nz kur kaune gerai kas nusimano ir echo naujas, kad ne be reikalo tas lekimas butu...
Atsakyti
mes irgi antro gamyba uzsiimam. turim suneli, kaip ir noretume mergytes, bet man sirdis sako, kad antras kai bus, tai irgi berniukas bus biggrin.gif pas vyra giminej kazkaip vyriskiai dominuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2011 11 15, 22:16)
mes irgi antro gamyba uzsiimam. turim suneli, kaip ir noretume mergytes, bet man sirdis sako, kad antras kai bus, tai irgi berniukas bus biggrin.gif pas vyra giminej kazkaip vyriskiai dominuoja biggrin.gif

pas mano vyra taip pat vyriskiai giminej tik , o va mes turime nuostabia dukryte wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 15 lapkričio 2011 - 22:41
QUOTE(Elenna @ 2011 11 15, 22:41)
pas mano vyra taip pat vyriskiai giminej tik , o va mes turime nuostabia dukryte  wub.gif

tai jums pasiseke smile.gif vyro brolis sunu turi, mes irgi smile.gif ir isvis pas vyro seneli du sunai ir dukra, pas jo teva trys sunai ir dukra, tai juokaujam kad pas mus keturi sunus ir tada tik dukra blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2011 11 15, 21:43)
noreciau kuo daugiau tos vilties  wub.gif  na pries kaledas jau tureciau tikrai zinot, bus kaledine ZINIA- DOVANA  biggrin.gif echo pas daktere gruodzio vidury, bet jei is nekantrumo kur privaciai nenuleksiu anksciau. tik nz  kur kaune gerai kas nusimano ir echo naujas, kad ne be reikalo tas lekimas butu...

Elenna siulau echo pasidaryti Mazylyje pas gydytoja Sutku, 100% niekada nesuklysta pasako ko laukiesi. 19 sav man pasake, kad bus mergyte, ja ir turiu. Kiek zinau pazystamu, niekam nesuklydes. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmax @ 2011 11 16, 20:26)
Elenna siulau echo pasidaryti Mazylyje pas gydytoja Sutku, 100% niekada nesuklysta pasako ko laukiesi. 19 sav man pasake, kad bus mergyte, ja ir turiu. Kiek zinau pazystamu, niekam nesuklydes.  thumbup.gif

kaip tik galvojau apie mazyli 4u.gif bet kaip pas ji butent papulti, jei eisiu be siuntimo, ir ten neprisirasius as, tai mane gali bet kas ziuret g.gif girdejus apie ji geru kalbu , but gerai pakliust pas ji, bet man dar 14 sav, galvoju gal kokia 15 sav jau iziuretu blush2.gif
o gal zinot kainas echo apziuros mazylyje ?
Atsakyti
ni vat kaip tik pas ji uzsirasiau tik nezinau, ar imt kita trecia 23 guans ar dar kita 30d. nes dabr man 14 sav, 23 bus 15 p 30 d 16 sav. kada geriau tiksliau jauciu matytu 16 sav smile.gif bet laukt ilgiau blush2.gif
Atsakyti