Įkraunama...
Įkraunama...

Martinis ir kokteiliai su juo

Na pasidalinkim kokteiliu receptais su MARTINI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sage @ 2006 03 23, 17:51)
Na pasidalinkim kokteiliu receptais su MARTINI mirksiukas.gif

As tai martini su niekuo nemaisau, tiesiog i taure pridedu daug leduku ir citrinos skiltele ax.gif
Bandziau raudona martini, tai nepatiko, tik baltas thumbup.gif
Atsakyti
Man ir skaniausias baltas/citrinos skiltele iskarto istrinu(isspaudziu)/3gabaliukai leduku. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Elementariausias sausas martinis: 1/2 martinio, 1/2 degtines, alyvuoge smile.gif Kokteilio taurej ax.gif
Atsakyti
martinis,sprite,citrina ir ledukų dar galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2006 04 22, 21:25)
martinis,sprite,citrina ir ledukų dar galima mirksiukas.gif


Man martinis skanu su spraitu ir su apelsino skiltele, ledukais wub.gif
Atsakyti
dar su raudonųjų greipfrutų sultimis paragaukite, arba raudonųjų apelsinų - neseniai ragavau - labai skanu buvo

piltis iš akies - kam patinak daugiau kam mažiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 25 balandžio 2006 - 15:18
QUOTE(ChinChin @ 2006 04 25, 16:17)
dar su raudonųjų greipfrutų sultimis paragaukite, arba raudonųjų apelsinų - neseniai ragavau - labai skanu buvo

piltis iš akies - kam patinak daugiau kam mažiau wink.gif


Čia raudonas Martini skanu su greipf. sultimis, taip? blush2.gif
Nežinau kaip su Martini, bet baltas Cinzano skanu su apelsinų sultimis + grūstu ledu. Toks lengvas ir baisingai skanus kokteilis. ax.gif
Atsakyti
oj, berods man tada ragauti davė balto Martinio, nes na, bent jau pats gėrimas tikrai buvo baltas - toks šviesiai gelsvas blush2.gif aš, žinote, ne profesionalė, nelabai ką nusimanau - šiaip pasidalinti tik nusprendžiau ax.gif
Atsakyti
Labai skanu baltas martinis ,šampanas ir ananasų sultys dar leduko galima dėti wub.gif
Atsakyti
gal aš čia ir ne į tema, bet ar brangų martinį perkat tokiems kokteiliukams? alc.gif
Atsakyti
QUOTE(Ademara @ 2006 05 03, 16:09)
gal aš čia ir ne į tema, bet ar brangų martinį perkat tokiems kokteiliukams?  alc.gif


Na, nežinau kai kam brangu, kai kam nelabai g.gif
Martinio butelis kainuoja mažesnis apie 15Lt. Didesnis virš 20Lt. blink.gif
Atsakyti