Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis V tema


 i 
Trumpas taisyklių priminimas: reklama forume yra mokama, visos reklamuotojų žinutės bus trinamos !
Malonaus bendravimo  

Moderatorė Gorada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorada: 13 kovo 2012 - 15:35
labai gerai ir nebrangiai daro www.naruciobaldai.lt stumdomas duris, pati ten dariaus, tai likau patenkinta
Atsakyti
Pas mus neseniai pastatė dviejų durų (1,85-2,40) už 1600, su vienu veidrodžiu, trys skyriai, viename stalčiukas ir lentynos, kitame ilgiems rūbams kabinti ir antresolės, ir trečiajame kabykla trumpiems darbužiams. Šiaip super patenkinta kokybe ir kaina, o patogumas thumbup.gif
Atsakyti
As tai dariausi pas zmogu ir zymiai pigiau gavosi nei Emiroj ar vesidoj kur man skaiciavo. Kokybe esu labai patenkinta
www.baldzius.visiems.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liulia7: 20 vasario 2009 - 13:09
QUOTE(Aušriukė @ 2009 03 01, 21:56)
o kur daretes? gal galetumete kontaktelius imesti? ax.gif

Mes darėmės Vesidoje, ten tuo metu akcija vyko spintoms jau pagal jų pateiktus matmenis, nes jei gamintis pagal individualų projektuką tai ten man brangoka, o čia pasitaikė puiki galimybė, šiaip pažįstamas garažinis meistriukas už tokią spintą buvo užsiprašęs beveik dvigubai blink.gif
Atsakyti
Mes darėmės irgi Vesidoje, kainos gal ir didokos, bet kokybė gera, be to pas mus buvo brokelis-įmontuodami paliko tarpuką(gal blogai buvo išmatavę?), tai jokių problemų, perdarė šoną ir pakeitė.Mano draugė turi Vesidos darytą spintą ir ,,garažinių ,,darytą, tai sakė, kad skirįtumas didelis,daugiau ,,garažiniams,, nebeužsakinėtų.Jei nebūtų su kuo lygint, ko gero būtų ir nesupratus, kas kitaip, nes išoriškai gražiai atrodo.
Atsakyti
Mums dare UAB "Affinitas" ir miegamojo spinta ir korodoriuje su stumdomom durim, kokybe thumbup.gif spintos su trim durim, su antresoliais, lentynom, stalciais pakabinamais skyriais thumbup.gif taip pat jie mums pagamino virtuves ir moegamojo baldus, na esam labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildaS: 06 kovo 2009 - 18:21
mes daremes vesidoj, brangoka, bet isties kokybiska , 5 metai praejo bet atrodo kaip nauja smile.gif
Atsakyti
Dalinkimes savo patirtimi toliau apie spintas slankiojanciomis durimis.
Laukiam ne tik patarimu,nuomoniu, atsiliepimu, bet ir nuotrauku.


user posted image

V tema.
Atsakyti
QUOTE(reims @ 2011 11 16, 23:59)



Labai grazus spintos dekoravimas thumbup.gif Mums tokia manau labai tiktu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 11 17, 09:47)
Labai grazus spintos dekoravimas  thumbup.gif  Mums tokia manau labai tiktu.  g.gif

Dėl dekoravimo sutinku, bet trečios durys šioje spintoje labai reikalingos. Ten kur persidengia durys turėtų būti vertikalus skydas (karkaso konstrukcijoje).
Atsakyti
klausimelis, ar uz sl.sistemu spintos grindjuostes dedate, ar nebutina?
Per kiek laiko sumontuoja pvz. triju duru spinta, tik lentynos, begeliai, durys.
Atsakyti