Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas Ispanijoje

smile.gif
Papildyta:
Sveiki ,mes cia atvykome su seima 2002 m,su vyru ir dukra .Apie Lt labai mazai kada galvojam parvaziuot,mees mielai laukiam cia sveciu is Lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaniuke @ 2011 11 17, 15:17)
smile.gif
Papildyta:
Sveiki ,mes cia atvykome su seima 2002 m,su vyru ir dukra .Apie Lt labai mazai kada galvojam parvaziuot,mees mielai laukiam cia sveciu is Lt. smile.gif

SVEIKI,MES IS AIRIJOS IR NELABAI NORIM GRIST I LT,MUMS CIA LABAI SUPER!!!!!!!!!!!! 4u.gif DABAR CIA MUSU NAMAI
Atsakyti
Tai mergaites, isvardinkite pliusus mirksiukas.gif ko ten taip gerai ax.gif
Gal ir mes susigundysim biggrin.gif
Labai idomu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif Labutes.Na as manyciau kad mes cia jau pripratome ir cia jua yra musu namai,dukrai mokykla draugai,mums darbai ,draugai,tiesiog cia mes jau kaip ir ysitvirtine,dabar dar sunelio susilaukem pries metus.O Lt kas pamenu gryzdavom porai savaiciu ,po svaites traukia atgal.Zinoma pasiilgstam artimuju tai normalu.Cia pas mus ir klimatas geras visada silta ,sniego nera speigu taip pat,visada galima pasidziaugt geru oru.
Pamenu kaip Lt budavao ateina ruduo tai jau suki galva ,isko cia vaika aprenkt zieminiais rubeliais ,galvosukis,ziema mokesciai nenormalus,a va cia viskas zymiai lengviau megztukas ant kupros ir tau silta,va cia tai didziausias pliusas.
thumbup.gif
Atsakyti
Puiku thumbup.gif dziaugiuos uz jus mirksiukas.gif
Kuriame mieste gyvenate?
Kaip adaptavotes jus ir dukryte?
Kalba gal jau LT moketes?Ar sunki ta kalba?
Noreciau, kad smulkiau papasakotumet apie gyvenima ten cool.gif
Mes per zinias, girdime tik blogas zinias unsure.gif kad jaunimas tingi mokytis, dirbt, elektra brangi, mokymosi sistema silpna, medicina turi spragu ir pan.
Kad klimatas geras, tai tiesa wub.gif ir nekiln. turtas nera brangus...
Planuojam atskrist pasizvalgyt, gal ir mums patiks cool.gif
Tik, norisi is ten gyvenanciu, kokios tai info, kad bent susidaryt kokia tai nuomone, ar tikrai ten geriau, nei LT, ar vaikams perspektyvu ir pan.
Atsakyti
smile.gif Mes Lt kalbos niekada nesimokinom,nes jos niekada ir nepamirsom,mokemes Ispanu kalba.Gyvenam Alicantes regijone,labai graziame kurortiniame miestelyje jura mums 200m metru.Vasara labai smagu.Dukryte isejo y mokykla kada jai buvo 4 metukai ,ir dabar jau mokosi Institute,vadinamas musu kalboje vidurine mokykla.Sekasi labai gerai,turi laaaaabai daug draugu,zinoma is ju didzioji dalis Ispanai,bet yra ir musiskiu..
Zinoma pradzia buvo nelengva visko buvo ir gero ir blogo,betv truputy po truputy ir dabar jau dziaugiames tuo ka turim. smile.gif
Papildyta:
O kas per zinias yra sakoma tai nei puse tiesos mano mama man visa laika skambina su daugeliu klausimu,bet tai buna tik ispusti burbulai.Na mokesciai zinoma pakelti,bet ne iki tokio lygio kad butu baisu,.
Medicina Ispanijoje yra auksciausio lygio,bent jau man tikrai man dare dvi operacijas valdiskoje klinikoje ,su manim elgesi lyg buciau gulejusi privacioje,begalo geras aptarnavimas .
Kada vaziavau pries metus berniuka gimdyt tai su savimi pasiemiau tik dantu sepetuka,o ten viiiiiiiiska duoda tau pirkt nieko nereikia tik turet kad leliuka namo jau parsivezt,.Nezinau kaip kitiems bet man ir mano seimai medicina,cia galinga. thumbup.gif
Atsakyti
O, kaip su darbais?Gal savo versla, koki turet yra geriau, gal ir salygos palankios g.gif
Kaip vietiniai ziuri i atvaziavusiuosius, ar palankiai? rolleyes.gif
Aciu tau, kad pakomentavai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmama: 18 lapkričio 2011 - 16:03
Na su darbais istikruju tai net nezinau kaip tau pasakyt,turbut kaip kam sekasi,va pas mane pastovus darbas dirbu prie geliu jau 7 metai,o vyras mehanikas savo versliuka turi,tai taip ir gyvenam,viskas gerai nieko netruksta.Tureti svao menka versliuka zinoma yra mokesciai ,gan nemazai ,bet kolkas laikomes.Zinoma priklauso ir nuo verslo,kuo didesnis tuo ir mokesciai didesni.As dabar esu dekretinese atostogose kol mano suneliui sueis 2 metukai ,cia istatymas noeko nemoka vaikams tik iki 4 menesiu kol vaikui sueis mamos pilna alga ,o paskui viskas ,bet as turiu teise but namuose iki kol vaikui sueis du metukai,tad dabar gyvenam is vyro versliuko ,ir viskas gerai,norim isugt su vaiku biski didesni kad maziau cia eit y darzely ,3 metukai ir y mokykla visai dienai,nes cia darzeliai tai apgailetini ,baisus nors ir privatus.
O kaip reaguoja Ispanai y tokius kaip mes ,zinai buvo daug situaciju per musu gyvavima cia,zinai kai musu tautieciai ,prisidirbe visokio velnio ir visur ,tai taip ir reaguoja,bet per daug metu mes jau uzsitarnavom savo gera varda aciu dievui.Yra ir tu Ispanu geru ir blogu kaip ir visur.Na nezinau ka dar tau papasakokt .Paklausk?Atsakysiu.Aciu. thumbup.gif
Atsakyti
Kad jūs žinotute,kaip įdomu skaityti apie gyvenimą Ispanijoje ir dar kai aprašomas taip gražiai 4u.gif wub.gif gyventi toje šalyje tikriausia mano gyvenimo svajonė ir net nežinau kodėl būtent Ispanija taip traukia.Gal dėl savo gamtos,žmonių ir žinoma kalbos wub.gif Norėčiau užduoti keletą klausimų,jei galima smile.gif išviso ar lengva įsitvirtinti Ispanijoje? Suprantu,kad pradžia visur būna sunki,bet vis dėlto ar daug sunkumų iškyla gyvenant šioje šalyje? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana24: 19 lapkričio 2011 - 22:31
thumbup.gif Taip ir man cia patinka .Labai daug pazystu Lietuvaiciu kurie atvyko tik uzsidirbt ,ir pasilieka visam,tikrai nera cia taip blogai ,aisku jauciasi ta krize ,bett.......manau tikrai geriau nei LT.

O ysitvirtint,busiu tiesiogi,jai yra kas pradzioj pades su darbu ir bustu tai tada tikrai nera sunku ,tuo tarpu ir kalba pramoksi,o paskui jau kaip dievas duos,na ,o jai vienam ir be nei kieno pagalbos tai manau kad tikrai sunku,yra teke nevienam tautieciui padet apsistot nors kelioms dienoms ar tai ,vargsai be pinigu ir alkani ,bet busta turi,zodziu daug yra varijantu,.
Klauskit mielai jums pasakosiu . thumbup.gif
Atsakyti
Jauciu lengviau Ispanijoje isitvirtinti ir maziau streso, nei Vokietijoje g.gif
Mus, irgi traukia tas palankus klimatas, labai megstam siluma cool.gif Galvoju, kaip cia mano 11m. sunui, ko gero jam bus sunku?, ruosiuos i kursus, cia LT su juo pradet lankyti, paziuresim, kaip kalba seksis:)
Kiek internete ziurejau skelbimu, tai labai kainos aukstos, kas liecia busta unsure.gif Gal geriausia butu, ten vietoje ieskotis, be tarpininku, pradzioje noretume koki namuka nuomuotis mirksiukas.gif ka patartumet, kokia ten sistema?
Kaip uzsieniecius vaikus i mokykla uzrasyti ir pan.
Ten nuvykus, mes norime kokiam priemiestyje, netoli Barselonos apsistoti ax.gif kur eit uzsiregistruot? papasakokite, kokie ten mokesciai ir pan.
Ten gyventi, streso maziau, nei LT? smile.gif
Zodziu, reikia daug ivairios info.Per kiek laiko pramokot ispanu kalba, ar ji lengvai ismokstama?
Kokio uzstato praso nuomininkai?
smile.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Labute.Na del sunaus tai galiu pasakyt tiek ,pazystu labai daug emigrantu is rusijos,ukrainos ,lietuvos kur atsiveze vaikus butent tokio amziaus ir isleidzia y mokykla ,ten jie adaptuojasi labai greitai nes kiiiieeeeeeeeeeeeekvienoje Ispanijos mokykloje yra emigrantu is musu saliu ,o vaikai kalba ismoksta laaabai greitai ,.zinoma cia reikia kad pas vaika nors pora kartu per svaite ateitu mokytoja ispanu kalbos ir per pusmety vaikai kalba ir gan gerai.

Na ,o apie namu kainas tai galiu pasakyt yvairiai ,jai salia miesto tai namo be 500€ neissinuomuosi ,gal ir brangiau butai kainuoja po 400€ jau cia skaitos pigu,3 miegamieji ir tt......ir dar mokesviai vanduo,elektra, daugiau nei 100€mensy.
O kad vaika uzrasyt y mokykla tai procedura tokia.

Pirmoje eileje jus turet gyvenama plota ,buto kontrakta,paskui einate y vietine savivaldybe darytis regoistracija,o po to kada jau turit registracija galit eit y mokykla prasyti kad priimtu,be situ dokumentu niekaip.

O kalba ismokom gan greitai ,bet zinoma netaip kaip ISPANAI kalbejom,bet susikalbejom ir kaskart vis daugiau.per 3 metus jau kalbejom laisvai.

Nuomininkai cia reikalauja dvieju men mokesty tai butu uz pirma ir paskutiny menesy.

Nu ,o jai yra kas padeda ir gali pasirupint bustu tai labai didelis pliusas,per pazystamus galima rast ir pigiau ,niekada nepatarciau ieskot busto per agenturas nes ten kainos atomines . smile.gif
Atsakyti