Įkraunama...
Įkraunama...

Linkomanija

pusę metų nebuvau prisijungusi prie Linkomanijos ir kažkodėl dabar manęs neprijungia, turėjau ir pakvietimų ir parėmiau juos blink.gif Gal aš užmiršau prisijungimo duomenis g.gif , bet el. paštas tai tas pat g.gif

Gal kas turite pakvietimą, labai reiktų. AČIU 4u.gif rasosfoto@yahoo.com
Atsakyti
Gal kas galetu paviesti i Linkomanija ? blush2.gif

Agnieshka191@gmail.com
Atsakyti
prašau ir mane :
sbiloverose@gmail.com
jei leidžia,jei ne,tai rašykit į pm,duosiu kitą smile.gif
Atsakyti
ir as noreciau gaut pakvietima is anksto aciukas:) rasykite i ramunyte33@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2011 11 18, 00:30)
pusę metų nebuvau prisijungusi prie Linkomanijos ir kažkodėl dabar manęs neprijungia, turėjau ir pakvietimų ir parėmiau juos blink.gif Gal aš  užmiršau prisijungimo duomenis g.gif , bet el. paštas tai tas pat g.gif

Gal kas turite pakvietimą, labai reiktų. AČIU 4u.gif  rasosfoto@yahoo.com

vis dar noreciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2011 11 24, 22:34)
vis dar noreciau bigsmile.gif

Jeigu nesijungi menesi ar daugiau, nepamenu, tuomet naikina paskyra. Teks jungtis is naujo.
Atsakyti
gal ir man atsiųstų kas pakvietimą į linkomaniją? jcesnaite@gmail.com
Atsakyti
Gal ir man kas gali atsiusti pakvietima : vaida.gelaziene@gmail.com
Aciu 4u.gif
Atsakyti
man irgi labai reikia linkomanijos pakvietimo, gal kasnors galite pakviest kiss@meile.lt 4u.gif
Atsakyti
gal kas galėtų atsiųsti kvietimą į linkomaniją? smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors gali papasakoti apie ta linkomanija? Kaip naudotis?girdejau kad galima daug ka atsisiusti, bet koks tikslus adresas www.linkomanija.lt ar www.linkomanija.com ir ka tpliau reikia daryti? Prisiregistruoti ? Kaip pasinaudoti tuo pakvietimu. Zodziu kazkokios gal yra taisykles apir si internetini puslapi. Buciau dekinga gavus nors kokios informacijos
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2011 12 03, 22:59)
Gal kas nors gali papasakoti apie ta linkomanija? Kaip naudotis?girdejau kad galima daug ka atsisiusti, bet koks tikslus adresas www.linkomanija.lt ar www.linkomanija.com ir ka tpliau reikia daryti? Prisiregistruoti ? Kaip pasinaudoti tuo pakvietimu. Zodziu kazkokios gal yra taisykles apir si internetini puslapi. Buciau dekinga gavus nors kokios informacijos


Labai daug norite sužinoti.
Linkomanija.net - seniausias ir todėl didžiausias Lietuvos trackeris, tačiau ne vienintelis: geri trackeriai yra Torrent.lt, Baltracker.net, Dalinkis.eu ir t.t. , o pilnas sąrašas >> http://btlist.info/lithuanian/. Dauguma trackerių uždari,todėl reikia pakvietimo.

Apie trackerius ir kaip naudotis torrentais, skaitykite bendrai čia >> http://mantas.malciu...udotis-torrent/.

Šiaip patarimas būtų, kad draugas/ė parodytų kaip siųstis, skleisti failus (seed'inti) ir kaip išlaikyti gerą santykį/ratio. Nes daug ir ilgai aiškinti. Jei netingite,tai pasiskaitykite senesnes temas apie pakvietimus, ten buvo aiškinta.

Atsakyti