Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

Tesiam
Papildyta:
Aisku, supermamu forumas ne ta vieta, kur yra prasme detaliai diskutuoti siomis temomis, bet ka as galiu pasakyti del Snoro obligaciju- jau kalbejom su musu teisininkais, ryt susitinkam pasitarimui ir be jokios abejones kelsim byla pries Lietuvos Respublika. Ingakalni, raset, kad jusu nuomone nera sansu laimeti tokia byla. Nesutikciau, kaip nesutinka ir musu advokatai. Suprantama, kad investuotojas, investuodamas i tokias priemones, kaip obligacijos, prisiima didesne rizika, nei indelio turetojas. Jeigu Snoras tiesiog bankrutotu, butu viena situacija (nors vis tiek kyla klausimu- o kaip gi auditas, kaip gi prieziura, kokiu budu toks bankrutuojantis bankas gavo leidimus platinti obligaciju emisijas ir si pavasari, ir, kas isvys protu nesuvokiama- kaip tik dabar, lapkriti! O kur gi prieziuros instancijos, ar jos tikrai deramai atliko savo darba?? Siaip uz tokius pazeidimus, kai prieziura deramai nevykdoma, valstybes pareigunams gresia net ne administracine, o baudziamoji atsakomybe!) Bet musu situacija dar "idomesne"- ogi Snoras ne bankrutavo, o nacionalizuotas, t.y. tiesiog pasisavintas musu valstybes! T.y. zmonems, kuriu indeliai buvo mazesni nei 100000 euru, nuostolius kompensuosim mes- didesniu indeliu, indeliu sertifikatu, obligaciju ir akciju turetojai, o visai ne Draudimo fondas, kaip turetu buti! Banko dalynimas i "gera" ir "bloga"- protu nesuvokiamas dalykas jokioj teisinei valstybei! Beja, Latvija pasielge visai kitaip Parex atveju, ir obligacijos buvo ispirktos. Tik tokioj s**** saly, su tokiais s**** politikais galimi tokie dalykai, kai is zmoniu VALSTYBE tiesiog atima (nacionalizuoja) pinigus ir turta!
Beja, dar ka noreciau pridurti- snoro krize paveiks ne tik turtuolius, kurie laike ten dideles sumas, bet greiciausiai kiekviena- juk organizacijos laike ten didziules sumas, ir jei tie pinigai nebus grazinti, musu laukia masiniai bankrotai, o tai reiskia kad siu imoniu darbuotojai taip pat praras darba ir atsidurs gatveje. As nezinau, apie ka galvoja musu politikai, kai daro TOKIAS AFERAS censored2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 18 lapkričio 2011 - 19:04
QUOTE(Ingakalnis @ 2011 11 18, 17:15)
jeigu būtų pasakę kad tyrima sdar vyksta  - būtų viena, o kai sako viskas  ok... viskas super.. o  rytojaus dienai amen.. kaip tikėti?
niekas nesako kad turėjo pasakyti viskas, bankas ryt užsilenkia, bet  nereikėjo ir    nesamones  pūsti į akis.

Jei būtų pasakė, kad vyksta tyrimas, manau, būtų kilusi panika ir tada iki bankroto jau tikrai netoli. Jei ne LR straipsnis, bankas vis tiek būtų buvęs stabdomas šį savaitgalį. Beje, apie bankų uždarymus tikrai niekas ir niekur neskelbia iš anksto ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
aš snore laikiau visus indelius ir kelis tukstancius obligacijom. Ar aš atgausiu viska ka į banka idejau?
Atsakyti
QUOTE(myliuvaikus @ 2011 11 18, 20:21)
Sveiki,
aš snore laikiau visus indelius ir kelis tukstancius obligacijom. Ar aš atgausiu viska ka į banka idejau?

indelius iki 100000 euru atgausit (bent taip zadama), obligacijas perkels i "bloga" banka, o tai reiskia, kad uz jas jums neplanuoja kompensuoti. Jusu obligacijas valstybe paeme is jusu "visuomenes poreikiams” lotuliukas.gif
Bet galite kreiptis i teisma, taip pat i obligaciju platinimo tarpininka DV INVEST, 5 273 5806, kiek zinau ju teisininkai jau rengia grupini investuotoju ieskini pries Lietuvos respublika cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 18 lapkričio 2011 - 19:39
QUOTE(AMARILIS @ 2011 11 18, 19:26)
indelius iki 100000 euru atgausit (bent taip zadama), obligacijas perkels i "bloga" banka, o tai reiskia, kad uz jas jums neplanuoja kompensuoti. Jusu obligacijas valstybe paeme is jusu "visuomenes poreikiams”  lotuliukas.gif
Bet galite kreiptis i teisma, taip pat i obligaciju platinimo tarpininka DV INVEST, 5 273 5806, kiek zinau ju teisininkai jau rengia grupini investuotoju ieskini pries Lietuvos respublika  cool.gif


Dirba jie nuo pirmadienio ryto? 4u.gif siaubas, ka reiskia is manes paeme? As ir esu visuomene, mano vaikai negauna jokios soc. paramos ir dar atima?
Atsakyti
Investuotojai didieji, o jūs apie riziką mąstėt prieš investuodami? Sutartis, įstatymus skaitėt?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 11 18, 20:45)
Investuotojai didieji, o jūs apie riziką mąstėt prieš investuodami? Sutartis, įstatymus skaitėt?

Taigi parasyta pirmoj mano zinutei viskas smile.gif Skaitem, mastem. Aisku, kad diversifikavom investicijas, ir laikomi Snore pinigai buvo tik 10% visu santaupu, taciau ir tie 10% yra labai-labai geri pinigai mirksiukas.gif Argumentai, kodel valstybes vykdoma politika investuotoju atzvilgiu yra nusikalstoma- vel gi pirmoj zinutei mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(myliuvaikus @ 2011 11 18, 20:43)
Dirba jie nuo pirmadienio ryto? 4u.gif 

Jo, greiciausiai nuo ryto, bet geriau pasiskambinti jiems
http://www.dvinvest....o...8&Itemid=28


Papildyta:
QUOTE(myliuvaikus @ 2011 11 18, 20:43)
siaubas, ka reiskia is manes paeme? As ir esu visuomene, mano vaikai negauna jokios soc. paramos ir dar atima?

Negi jus tai stebina? is musu seimos 40 metais va taip visa turta "paeme" (nacionalizavo) sovietai, o dabar ir Lietuvele tesia rankytes censored2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 18 lapkričio 2011 - 19:57
QUOTE(myliuvaikus @ 2011 11 18, 20:21)
Sveiki,
aš snore laikiau visus indelius ir kelis tukstancius obligacijom. Ar aš atgausiu viska ka į banka idejau?

del indeliu ramiai tik, atgausite tikrai, kada -kita kalba gal ne primadieni, ir ne per lapkriti, bet atgausite, del obligaciju, raso amarilis kad planuojama byla pries Lietuva smile.gif Tikrai nuosirdziai tikiuosi kad bus ji laimeta.
stebesiu sia situacija nes aktuali labai net.
Atsakyti
obligacijos - loterija. gali išlošti, bet taip pat sėkmingai gali viską prarast. obligacijos tuo ir skiriasi nuo indėlių, kad jos nėra apdraustos. suprantu tai, kad turbūt sužavėjo didesnės palūkanos, tačiau , aišku kaip dieną, jog nėra nieko nemokamo. norit didesnių pinigų - prisiimate didesnę riziką.
tad , mano nuomone, teks susitaikyti su pinigų praradimu. tikėtina, jog net smulkieji akcininkai nieko nebeatgaus, tad apie obligacijų pinigus išvis pamirščiau.
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2011 11 18, 20:28)
obligacijos - loterija. gali išlošti, bet taip pat sėkmingai gali viską prarast. obligacijos tuo ir skiriasi nuo indėlių, kad jos nėra apdraustos. suprantu tai, kad turbūt sužavėjo didesnės palūkanos, tačiau , aišku kaip dieną, jog nėra nieko nemokamo. norit didesnių pinigų - prisiimate didesnę riziką.

Negaliu nepritart - juk su visom investicijom taip yra: kuo didesnė galimybė išlošt, tuo didesnė galimybė pralošt ax.gif Bet pamato žmonės didokus procentus ir praranda sveiką protą unsure.gif
Atsakyti
pinkClarin
Matosi, kad nelabai gaudotes sitoj sryti ax.gif Visu pirma, kreditoriu eilei smulkieji akcininkai eina po obligaciju turetoju, t.y. ispradziu patenkinami obligaciju savininku kreditoriniai reikalavimai, o tik po to- smulkiuju akcininku mirksiukas.gif
Del rizikos- simta kartu kartota, be abejo, kad rizika investuotojai prisiima, jie gi ne daunai mirksiukas.gif Taciau Snoro atzvilgiu situacija nera paprastas bankrotas, esme neteisetoje nacionalizacijoje, kurios jokioj teisinej valstybej, jei tai ne Zimbabve, niekas nepriskirtu prie rizikos faktoriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 18 lapkričio 2011 - 20:37
AMARILIS,
taip, aš toli gražu nesu šios srities profesionalė. tiesiog man kiek juokinga, jog žmonės pasitikėjo SNORU. tai taip pat nelabai rodo didelio išprusimo. jau seniai šis bankas garsėjo aferomis.
o ir po nacionalizavimo pasirodė krūva straipsnių, žinučių , kuriose žmonės skundžiasi, jog už visas savo santaupas nusipirko obligacijų , o dabar verkia , kad viską prarado. reikia mąstyti prieš darant, o ne po.
Atsakyti