Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgai trunkantis kraujavimas po persileidimo

Sveikos, gal kam taip yra buve , kad po persileidimo savaiminio nereikejo abrazijos daryti, taciau kraujas nesiliove begti 3 savaites? vaikstau pas daktare , bet ji man jau 3cia pakuote duphastono israso ir kaip supratau jau turejo sustot tas kraujas bet nesustoja .Gal kam yra taip buve?Gal kas isvis nejo pas daktara, lauket kol savaime issivalys?
Atsakyti
Čia arba rasi atsakymą arba paklaust galėsi : http://www.supermama...?...779377&st=0 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(masakra @ 2011 11 20, 14:03)
Sveikos, gal kam taip yra buve , kad po persileidimo savaiminio nereikejo abrazijos daryti, taciau kraujas nesiliove begti 3 savaites? vaikstau pas daktare , bet ji man jau 3cia pakuote duphastono israso ir kaip supratau jau turejo sustot tas kraujas bet nesustoja .Gal kam yra taip buve?Gal kas isvis nejo pas daktara, lauket kol savaime issivalys?

o man jau 6 savaites po persileidimo pastoviai kraujuoja. pries 2 sav buvau pas daktare sake mato dar turi valytis ir bus dar kresuliu. taip vienu metu buvo labai stiprus kraujavimas galvojau jau viskas nustosiu kraujuoti bet po siai dienai vis dar kraujuoju. tai man ir idomu kiek laiko normalu kraujuoti po persileidimo. vaistu jokiu negeriu
Atsakyti