Įkraunama...
Įkraunama...

"Lost girl"

Savotiškai įdomus serialas ir gan senai rodomas, nes jau antras sezonas įpusėjęs - ar yra jį žiūrinčių? 4u.gif
Atsakyti
Yra.
Pirmą sezoną peržiūrėjau, dabar 2 žiūriu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2011 11 21, 23:13)
Yra.
Pirmą sezoną peržiūrėjau, dabar 2 žiūriu.  mirksiukas.gif


Ir kaip? Ar patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 11 22, 08:40)
Ir kaip? Ar patinka? 4u.gif

Taip. 1sezono serijas per vieną diena sužiūrėjau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2011 11 26, 23:23)
Taip. 1sezono serijas per vieną diena sužiūrėjau  mirksiukas.gif  4u.gif


As nors nelabai megeja tokiu tipo filmu, bet sis irgi itrauke biggrin.gif
Atsakyti
jungiuosi į šį serialą žiūrinčių klubą ax.gif

labai fainas serialas biggrin.gif Dar tik pirmas serijas žiūriu, bet nerealus, kitoks nei dauguma dabar pasirodžiusių... Ypač patiko kad ne apie paauglius.
Atsakyti
Ir man Lost Girl laaabai prie sirdies. Labai patiko, kad visu pirma fantazija (mano megiamausias zanras) ir poto tie patys veikejai tokie nenuseilinti, nors ir labai grazuliai. Patinka tas komplikuotas pasaulis. Bet as kol kas tik trecioje serijoje. Radau, kad LM yra abu sezonai sukelti, bet as per telika ziuriu ir kadangi jau matau dabar, kad tai mano tipo sitas reikalas, tai bandau prasitesti malonuma kiek galima ilgiau.
Atsakyti
Tai jums ir "True Blood" turėtu patikti mirksiukas.gif

Aš tai negaliu taip kaip jūs, tempti kad kuo ilgiau žiūrėti, mane jei įtraukė, tai jau sustot nebegaliu, per dieną kokias 3 serijas peržiūriu doh.gif
Atsakyti
Labukas, jungiuosi prie jusu 4u.gif
Klausimas, per kur ziurite nemokamai? Jeigu siunciates, tai per kur? Pas mane linuxai, tai neatidaro jokiu torrentu ir pan, o per filmai in nesinori pinigu moketi ax.gif

Perziurejau 2serijas, super, patiko labai bigsmile.gif
Atsakyti
http://filmix.net/se...erial-2010.html

Aš per čia viską žiūriu. Labai patinka kad ir naujausios serijos, kurios pasirodo usa jau savaitės būna čia su rusišku vertimu. O jei norit originalo kalba, tai tada siūlau pabandyti tv-link įvesti į google, puslapis taip ir vadinasis www.tv-link..... o pabsaigos nepamenu ar uk ar com g.gif

Šaunu kad ir šia susitikom, Akvilchikai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2012 02 02, 14:04)
http://filmix.net/se...erial-2010.html

Aš per čia viską žiūriu. Labai patinka kad ir naujausios serijos, kurios pasirodo usa jau savaitės būna čia su rusišku vertimu. O jei norit originalo kalba, tai tada siūlau pabandyti tv-link įvesti į google, puslapis taip ir vadinasis www.tv-link..... o pabsaigos nepamenu ar uk ar com  g.gif

Šaunu kad ir šia susitikom, Akvilchikai  mirksiukas.gif


Aciu, bendri pomegiai suartina mirksiukas.gif
Beje, aktoriai parinkti gerai. Bo, tokia nelabai saldi, bet seksuali ir vyrai supantys ja, tokie meiluciai...mano akiai viskas tinka, ziuresiu toliau, nes siuzetas nera kvailas, toks truputi rimtesnis, nei TRUE BLOOD ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilchikas: 02 vasario 2012 - 13:24
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 02 02, 14:09)
Aciu, bendri pomegiai suartina mirksiukas.gif

o kokius serialus dar žiūri? be TB ir lost girl? kas dar patinka?
Papildyta:
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 02 02, 14:09)

Beje, aktoriai parinkti gerai. Bo, tokia nelabai saldi, bet seksuali ir vyrai supantys ja, tokie meiluciai...mano akiai viskas tinka, ziuresiu toliau, nes siuzetas nera kvailas, toks truputi rimtesnis, nei TRUE BLOOD ax.gif

jo, aktoriai irgi man patiko, man juodai patinka kaip personažas ta Bo draugė -Kenzi (nam jos požiūris į gyvenima labai patinka) , o ir Daisonas koks fainas, jo akys nu tokios wub.gif
Atsakyti