Įkraunama...
Įkraunama...

Saulėlydžio sagos mylėtojų buveinė :)

Sveiki atvykę į Saulėlydžios sagos mylėtojų temą

user posted image

Kas yra Twilight?

Twilight (Saulėlydis) - tai novelių apie vampyrus rinkinys, kurį sukūrė Stephenie Meyer. Jame pasakojamas Forkse apsigyvenusios paauglės Belos Svan gyvenimas, kuris radikaliai pasikeičia, kai jie su vampyru Edvardu Kalenu pamilsta vienas kitą. Tai pati nuostabiausia vampyro ir merginos meilės istorija apie tai, kaip “liūtas pamilo ėriuką“
user posted image

Twilight sagos dalys: Twilight (Saulėlydis), New Moon (Jaunatis), Eclipse (Užtemimas), Breaking Dawn (Brėkštanti aušra). Penktoji dalis - Midnight sun (Vidurnakčio saulė) nėra išleista, tik internete galima rasti 12 skyrių.
user posted image

Šiuo metu ekranizuota:

Twilight – aprašymas čia
Treileris - čia

New Moon – aprašymas čia
Treileris - čia

Eclipse – aprašymas čia
Treileris - čia

Breaking Dawn Part 1 – aprašymas čia
Treileriai - čia ir čia

Laukiame Breaking Dawn Part 2, pasirodysiančios 2012 lapkričio 16ktą!
user posted image

Datos, susijusios su filmais
Twilight premjera: 2008 11 21
New moon premjera: 2009 11 20
Eclipse premjera: 2010 06 30
Breaking Dawn Part I: 2011 11 18
Breaking Dawn Part II: 2012 11 16

Datos, susijusios su herojais
Bellos ir Edvardo vestuvių metinės 08-13
Bellos gimtadienis 09-13
Edvardo gimtadienis 06-20
Jacobo gimtadienis 01-14
Renesmės gimtadienis 09-10

Aktorių gimtadieniai:
Taylor Lautner 1992 02 11
Ashley Green 1987 02 21
Dakota Fanning 1994 02 23
Bryce Dallas Howard 1981 03 02
Kellan Lutz 1985 03 15
Kristen Stewart 1990 04 09
Robert Pattinson 1986 05 13
Nikki Reed 1988 05 17
Elizabeth Reaser 1975 06 15
Jamie Campbell Bower 1988 11 22
Billy Burke 1966 11 25
Peter Facinelli 1973 11 26
Xavier Samuel 1983 12 10
Jackson Rathbone 1984 12 21

user posted image
user posted image
user posted image


Užsukę čia Jūs galėsite:
Plepėti apie Twilight saga knygas
Filmus
Aktorius
Kelti ir grožėtis įkeltomis nuotraukomis (žinoma jų turinys susijęs su Saulėlydžio saga)
Ir daug kitų dalykų, susijusių su Twilight...

user posted image

Atsakyti
bože, vos pastebėjau temą biggrin.gif thumbup.gif

pastebėjot, sceną Rio filmavo visą dieną, o ten tebuvo keletas sekundžių įdėta. maniau bus daugiau to Rio siautulio...

nu reikia man darsyk pažiūrėt.

a, filme man patiko karibų namukas. ir tokia šiluma jautėsi. plytelės viduj, o Bela plika po ja vaikšto, taip įsivaizduoju tą palaimingą šilumą - atostogų jaumas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 22 lapkričio 2011 - 22:38
QUOTE(Partizanė @ 2011 11 22, 22:09)
1 . tie efektai su Bela anoreksike tikrai geruliški. o gimdymas nu visai nebaisus, net nesimatė sakyčiau ten nieko.


2. beje, ta Irina kokia B A I S I. na, bet vaidmenį charakteringai atliko.

vat kodėėėl aš nežinojau, kad raidėms prasidėjus negalima išeit??
nors aš jau nebegalėjau kęst. po sidro  lotuliukas.gif

1. aga pritariu 100%

ten kur apie kiekviena rasei tai mazdaug pritariu biggrin.gif tik Man Alis nepatiko perukas... man pirmoj daly graziausia ji atrode.. ir del edwos - niu man tai liuks jis sitoj daly!! ypac per honey moon... toks simpatulka biggrin.gif ypac toj scenoj kur Bella ji gunde, kai jis lovoj gulejo... zvengiau biggrin.gif

apie drabuzius geriau nieko nesakysiu biggrin.gif

2. nu kaip jau rasiau - isproteje ir knygu neskaito jie biggrin.gif niu kazkokia nesamone padare biggrin.gif tipo grazuole... man ten jos visos trys isverstom akim pasirode biggrin.gif negi jau nebera normaliu aktoriu biggrin.gif

Atsakyti
Ačiū už naujus namučius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Rio tikrai labai trumpai, taip pat ta scena vandenyje, kur naktį filmavo. Irgi rašė, kad daug laiko vandenyje praleido, o parodė vos vos g.gif

Kiek balų duotumėt filmui? IMDB ar ne 4,2? doh.gif Man mintis apie 7 sukasi (jau su balu, kai pačioj pabaigoj Bellą vampyrę parodo) ax.gif
Atsakyti
man patiko, as 8 - 8.5 duociau smile.gif vien jau vilkiukas ko vertas biggrin.gif net Bellanai patiko biggrin.gif o kaip zliumbe per ta vieta kai jis pagalvojo, kad bella mire biggrin.gif
Atsakyti
Pamenat, kai skaitydama Džeikobo skirsnį kankinaus? lotuliukas.gif Dabar filme vilkai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o kai apie meilę Renesmei pasakė bigsmile.gif

Palauksiu geresnės kokybės ir parsisiuntus pažiūrėsiu dar biggrin.gif Turbūt mano balas kils rolleyes.gif

Bellos kambarys buvo kitas blink.gif
Atsakyti
aš neatkreipiau dėmesio į kambarius.
bet pritariu pritariu, kad Džeikas šį filmą kilstelėjo labai aukštyn.

buvo buvo vietų kur Edvardas simpatiškasi, tiap ten kur guli ir šypsosi - liuks. bet kai kur,kur susirūpinusiu veidu pašiepta lūpa imamas iš netinkamo kampo, veidas atrodo labai keturkampis, tai va kažkaip negražiai.

o perukai tikrai kad vaizdą darko. nevisada būna gražūs jie.
ir po galais, nejau dėl kažkiek ten milijonų sunku priverst aktorių nusidažyt plaukus?! ir apsikirpt. čia aš apie Rozali ir Alis.

man irgi žinokit ašarą išspaudė, kai Džeikas tarė Edvardui - aš tavęs neužmušiu. gyventi su tuo bus didesnė bausmė. ašarą spaudė ir per vestuves jo ir Belos šokis. ir sakyčiau jo tas suvaidintas pyktis toks natūralesnis, daug geriau nei praėjusioj daly, kur buvo peikiamas už "overacting"
Atsakyti
Pliuks ir as laukiu kada bus... bigsmile.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 11 22, 23:01)


o perukai tikrai kad vaizdą darko. nevisada būna gražūs jie.
ir po galais, nejau dėl kažkiek ten milijonų sunku priverst aktorių nusidažyt plaukus?! ir apsikirpt. čia aš apie Rozali ir Alis.



as tai galvoju - negi tiek uzdirbantys negali geresniu peruku nupirkt biggrin.gif biggrin.gif niu .... tyliu biggrin.gif
ir siaip jeigu jau daro visus filmus ir tt.. niu neprasau as aisku, kad ta pati peruka naudotu.. bet juk aiskiai pasakyta ir parasyta - vampyrai nesikeicia!! tai kokio velnio ten jiems plaukus perdazo, sugarbanoja, isteisina, nukerpa priaugina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tegu paziuri kas buvo pirmoj daly ir daro gi biggrin.gif
ech! kodel manes ten nebuvoooo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

bet siaip dziaugiuosi kad paziurejot tai dbr galima laisva ranka viska rasyt biggrin.gif
Atsakyti
nu tai ir tadum nedraudėm gi rašyt biggrin.gif tik į diskusiją įsiliet sunku biggrin.gif

beje, salėj buvom keturios moteros. dvi po vieną ir aš su drauge lotuliukas.gif ir žinokit visos tokios metuose lotuliukas.gif
Papildyta:
jums patiktų toks mano parašas? lotuliukas.gif
http://api.ning.com/...L...&height=180

Papildyta:
įmesiu dar nuotraukų
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 11 22, 20:43)
kova patiko, bet buvo labai netikrų momentų, kur Džasperas ore mojuoja tipo nuo vilko ginasi, bet taip netikrai su tais efektais...

Labai pritariu, kad deja deja, bet šiame filme efektai labai nekokybiški, labai pastebimi ir tikrai labai pigūs. Toks jausmas, kad buvo tiesiog numota ranka į filmo efektyvumo, o gal tiesiog nutarė pataupyti, juk vis tiek visi eis pažiūrėti g.gif
Atsakyti
ech...
noriu medaus menesio biggrin.gif

ta nuotrauka paskutine tokia... miela.. vat tokia miela miela biggrin.gif

Partizane, tai nedraudet aisku , kad nea.. bet idomiau gi biggrin.gif
Atsakyti
man buvo filme kai kur tokių nedadelkių. tarkim, vaizdas pro Kalenų namo langus - o ten tipo miškas prasideda, bet privesta nukirstų medžių. nu joštararai biggrin.gif

vilkai ne visur buvo gerai padaryti, bet judesyje ypatingai matėsi.

tačiau, labai patiko mėginimas ir sakyčiau sėkmingas atvaizduoti vilkų bendravimą. spėju iš virpėjimo idėjos paimtos, kaip bendraujama. nes tarkim Stefa nedetalizavo, kaip jie bendrauja. na ji aprašėtarsi vilkai kaip žmonės kad mąsto. o ta Virpėjimo autorė vilkų bendravimą aprašė sudėtingiau, kad vaizdiniais, garsais. štai filme kaip tik taip ir pateikta.

sakyčiau geri muzikiniai aspektai - kovoje, kai Džeikas pasipriešina Semui, ir kai Džeikas praneša apie įspaudą.

o per medaus mėnesį mes dūsavom Belos gailėdamos, nejau ***** tik šachmatais žaist vargšei doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti