Įkraunama...
Įkraunama...

Bromos, kelio užtvėrimai

mieste aisku tos problemos nera, bet va kaime :unsure:siaip kiek zinau, anksciau budavo posakis kad kuo daugiau kelio uztverimu tuo laimingesnis geresnis gyvenimas juanavedziu laukia. anksciau bromo pastatymas reiksdavo pagarba jauniesiems. dabar aisku pagarba nebetaip svarbu, svarbu kad pulkas "kazka duos". musu vestuves vyks mazam miestelyje, kelio uztverimu tikimes ne vieno. issiaiskinau, kad tame kraste iprasta kad jaunieji duoda pora buteliu snapso, torciuka, saldainiu. nu gerai - 3bromai -6buteliai. nu niekap nesuprantu kodel mes turim taip islaidauti. o kaime aisku svarbiausia - o ka zmones pasakys? dry.gif
pasidalinkit savo mintim, patirtim.
Atsakyti
mane tie uztverimai tai labai nervuoja, kai as buvau pulke nedideliame miestelyje, tai ju buvo 2, bet patikek, gavo jie visko, ir buteliu ir saldainiu, nu tortu tai ne ohmy.gif
Bet cia tai nieko, as sestadieni prie Rotuses buvau, tai spekit, murzinu vaiku kruvos ir nespeja nuotaka is masinos islipt, o tie jau prisoke mad.gif , as tai juos kai nesiu man atrodo, reikia ten, kad kazkokie murziai vaidentusi, jau geriau tas kelio uztverimas nei toks ikyrus elgetavimas mad.gif
Atsakyti
Pritariu tau Smiling_girl - tie prasinetojai prie Rotuse ir man siauba varo mad.gif Pernai drauges vestuvese pulke buvau, tai prie musu pulkelio ne tik kad murzini vaikai, bet dar ir gerokai prasmirdes pachmielingas diedas prisistate ohmy.gif Ir tol lindo, kol savo pabrolio paprasiau pasivedeti ji i sali ir paaiskinti jam gyvenimo tiesas wink.gif Matyt gerai jam viska paaiskino, kad dingo net neatsisukdamas tongue.gif
Atsakyti
Nuo užtverto kelio tikrai neišsisuksit, bet aš turiu pasiūlymą iš patirties(taip daroma pas mus tėviškėje - suvalkijoje): kelio užtvėrėjams kartais paduodami sufalsifikuoti buteliai - paimamas likerio butelis(pvz.vyšnių) ir į jį įpilama panašios spalvos gaivos ir užsukama.
Mes dar tą butelį papuošėm, kad nesimatytų, jog nėra žiedelio ir banderolės - aplipdėm blizgučiais ir saldainiais.
Tokių buvom pasidarę tris. Tuo metu tie "šikniai" labai džiaugėsi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Alonda @ 2004 06 29, 12:07)
Nuo užtverto kelio tikrai neišsisuksit, bet aš turiu pasiūlymą iš patirties(taip daroma pas mus tėviškėje - suvalkijoje): kelio užtvėrėjams kartais paduodami sufalsifikuoti buteliai - paimamas likerio butelis(pvz.vyšnių) ir į jį įpilama panašios spalvos gaivos ir užsukama.
Mes dar tą butelį papuošėm, kad nesimatytų, jog nėra žiedelio ir banderolės - aplipdėm blizgučiais ir saldainiais.
Tokių buvom pasidarę tris. Tuo metu tie "šikniai" labai džiaugėsi tongue.gif

Gera ideja tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Suvalkiečiai visko prigalvoja.
Kai mano tėtis su mama ėjo piršliauti, tai stalo išsipirkimui pasidarė falsifikuotą tortą thumbup.gif
Paėmė medinę kaladę, gražiai nuplovė ir nušlifavo. Po to apliejo glajum ir papuošė gėlytėm. Iš pažiūros tikrai gražus tortas. O viduje..... laugh.gif
Atsakyti
rolleyes.gif laugh.gif Ziurek tu man.. thumbup.gif tie suvalkieciai per savo taupuma visai geru ideju prigamina... thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
Na tuos falsifikuotus tortus tai ne tik suvalkijoj, bet ir aukstaitijoj daro, tevai i pusbrolio vestuves eidami, stalo ispirkimui toki torta dave, tik jie paeme buvo saka ir konditere buvo graziai papuosus atrode kaip tikras thumbup.gif o jei ant bromos duotum netikra buteli, tai jau manau ne visis suprastu. vienais metais baisiai issnekejo kaimo bobeles, kad jaunieji pro viena gala isvaziavo o pro kita grizo(pas mus i kaima i vaziuot keli keliai yra), pasirodo tie taip grizdami bromu isvenge, tai kaimo bobutes mad.gif
Atsakyti
gerai, kad mano vestuves ne kaime smile.gif O siaip man tos bobutes butu visai visai dzin laugh.gif
siaip as irgi is Suvalkijos laugh.gif tai stalo ispirkimui tai zino, kad dar daro taip: tipo klausia na tai kiek baltos buteliu norit ir stala atiduodat? tie pasako mazdaug skaiciu, o pirsliai istraukia to senovisko kefyro butelius, nagi baltas wink.gif O as kai pulke buvau, tai kai kelia uztveria, mes labai sustra vairuotoja turejom, pirmos masinos sustoja, vaikisciai saldainius ima, o mes ir pravaziuojam ir taip pora kartu biggrin.gif
Atsakyti
Na joo..tie prasinetojai tai gali vezi ivaryti. Mes prie Rotuses kazkaip isvengem viso sito "dziaugsmo", o kadangi varem i Botanikos soda, tai ten vaikigaliu murzinu su savo sniurais, uztverusiu kelia, minia...suskaiciavom gal kokia 10...Ir nagli, tai ohoho, ciut ne po ratais lenda, tiesiog esi priverstas sustoti....Geriausiai, kai dave kazkas vieniems saldainiu sauja (bonbonkiu), tai pamate mazvaikiai, akd ne sokoladines, tai kaip sveite ant zemes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
reikia sustojus toli per langa mest, kad jie nubegtu rinkti ir pravaziuoja visos kitos masinos laugh.gif
Atsakyti
Ir mieste nužiūri, kad iš kiemo vestuvininkai išvažiuoja, o po to ir laukia visą dieną sad.gif
Atsakyti