Įkraunama...
Įkraunama...

Kur mes išleidžiame alimentus?

Paskaitinėju vis teisininko skyrelį, įlendu į antrų žmonų pasiguodimus, daugiau kur internete būnu... Ir jau man senokai paaiškėjo - mes, pirmosios, gautus alimentus, leidžiame išskirtinai savo reikmėms. Perkamės sukneles, batus, manikiūrai pedikiūrai ir kosmetika. Vargšai mūsų vaikai vaikšto apskurę, sūrelių nematę. gerai kad yra supratingi "tėčiai", o dar geriau - jų antrosios žmonos. Va kas mūsų vaikais išties nuoširdžiai rūpinasi. Rūbelius nuperka, batukai taip pat, pramogas organizuoja, vitaminai, saldumynai patiekti. Skaitau skaitau, ir vis pagalvoju - o kodėl tuos vaikus "tėtukai" neprisiteisia sau? sumokėtumėm mes jiems tuos 125 lt vietoj to, kad perkamės kosmetikas "Isadora", ir jau tada kaip nors....
Netikiu kad su šita tema pasieksim teisybės. Bet prašau moderatorės leisti šitame kamputyje nuleisti garą kiek kas nori - ypač apie tai, kaip MES savo vaikus finansiškai skriaudžiam, apvalgom, tiesiog apvagiam....tuos kruvinu prakaitu "tėtukų" uždirbtus pinigus.
Dar - oficialiai prašau leidimo siųsti iš čia na...ui visas, kurios drįs mane ar kitas Vienišių skyrelio dalyves užgaulioti.
Atsakyti
Nu as tai niekur dar neradau, kad butu parasyta, kad butent jus isleidziate tuos pinigus savo reikmems, nes negalite pacios uzsidirbti. Jei tu MILABRA nesielgi kaip beprote ir baisi pagiezinga moteris, tai nereiskia, kad visos tokios. Patikek, tikrai yra tokiu kurios is principo savo vaikus aprengia kaip bomzus. Turiu Kelis pavyzdzius realybeje ir jie labai yra skirtingi.
Tu manai, kad tos antrosios nesuvokia, kad uz 125 lt negalima normaliai net vaiko islaikyti per menesi? Tu klysti. Tuo labiau, kad ir tos antrosios turi vaikus ir zino kiek jie kainuoja.
O tai kodel jus neduodat tu vaiku prisiteisti? Kodel kai kurios pirmosios visaip stengiasi, kad vaikas nematytu tevo, bet taip reikalaujat tu susi...... alimentu?
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2006 03 25, 14:10)
O tai kodel jus neduodat tu vaiku prisiteisti? Kodel kai kurios pirmosios visaip stengiasi, kad vaikas nematytu tevo, bet taip reikalaujat tu susi...... alimentu?

O tai dabar nesupratau - tave pirmąją grūsti iš čia? Jei negauni alimentų ir jų NELEIDI savo malonumui, tai neturi čia ką pasakyti. Auklės man nereikia.
Atsakyti
Na visi sekančio mėnesio alimentai "nueis" mano naujam vestuviniui žiedui su deimantais... Bet užtat kiti rezervai jau "nuėjo" vaiko kostiumui, batams ir šlipsui.
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2006 03 25, 16:07)
Na visi sekančio mėnesio alimentai "nueis" mano naujam vestuviniui žiedui su deimantais... Bet užtat kiti rezervai jau "nuėjo" vaiko kostiumui, batams ir šlipsui.

Ahaaa bigsmile.gif O čia tai posūkis smile.gif irgi gerai - už alimentus savoms vestuvėms ruoštis lotuliukas.gif Nu nuskambėsi per antrųjų žmonelių pokalbius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2006 03 25, 18:07)
Na visi sekančio mėnesio alimentai "nueis" mano naujam vestuviniui žiedui su deimantais... Bet užtat kiti rezervai jau "nuėjo" vaiko kostiumui, batams ir šlipsui.



lotuliukas.gif Super , fantastika, reiks ir man apie tai pagalvot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 03 25, 14:44)
Paskaitinėju vis teisininko skyrelį, įlendu į antrų žmonų pasiguodimus, daugiau kur internete būnu... Ir jau man senokai paaiškėjo - mes, pirmosios, gautus alimentus, leidžiame išskirtinai savo reikmėms. Perkamės sukneles, batus, manikiūrai pedikiūrai ir kosmetika. Vargšai mūsų vaikai vaikšto apskurę, sūrelių nematę. gerai kad yra supratingi "tėčiai", o dar geriau - jų antrosios žmonos. Va kas mūsų vaikais išties nuoširdžiai rūpinasi. Rūbelius nuperka, batukai taip pat, pramogas organizuoja, vitaminai, saldumynai patiekti. Skaitau skaitau, ir vis pagalvoju - o kodėl tuos vaikus "tėtukai" neprisiteisia sau? sumokėtumėm mes jiems tuos 125 lt vietoj to, kad perkamės kosmetikas "Isadora", ir jau tada kaip nors....
Netikiu kad su šita tema pasieksim teisybės. Bet prašau moderatorės leisti šitame kamputyje nuleisti garą kiek kas nori - ypač apie tai, kaip MES savo vaikus finansiškai skriaudžiam, apvalgom, tiesiog apvagiam....tuos kruvinu prakaitu "tėtukų" uždirbtus pinigus.
Dar - oficialiai prašau leidimo siųsti iš čia na...ui visas, kurios drįs mane ar kitas Vienišių skyrelio dalyves užgaulioti.

Saunuole, Milabra, o tai man jau nervai nebenesa, kai antrosios i suns dienas deda tas pirmasias, aisku, atsiprasau tu, kurios tikrai nuosirdziai priziuri ne savo vaikus, nes kaip ir mamu yra visokiu, taip ir pamociu biggrin.gif Is visur mane varo, mat gal kiek as per arsiai ginu tas pirmasias, na, nervai nelaiko, kai exvyrai kokiu sunybiu primasto, o tos antrosios uz gryna piniga, naivuoles, priima ir puola ginti tu, vargseliu-vyreliu, amzinai nelaimingu ir neturtingu, nesuprastu, prakeiktu ir panasiai, tiesiog angeleliu. O va tos pirmosios, ziezulos, tik guli pilvus isverte, vaikus tik tevai ziuri, o pacios su kakaliais ardosi. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as cia taikai atejau paskaitineti, taigi milabra, prasom manes nevaryti 4u.gif 4u.gif

pagalvojau, kad cia tikrai visko buna tame gyvenime. va, Soul, isteka, tai juk reik vaikiuka apipirkti vestuvem. Svarbiausia, kad visiems butu gerai 4u.gif
ok, viskas tyliu, nes jauciu, kad milabra tuoj mane uz pakarpos mestels doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandrag @ 2006 03 25, 17:12)
Is visur mane varo, mat gal kiek as per arsiai ginu tas pirmasias


Sanrag, is kur tave varo? g.gif
Atsakyti
Nu, bet jus ir tupos. ir galit grust ar nuobauda skirt, bet nemokat diskutuoti. Kaip ir nieko neizeidinejau ir nrt nenorejau, bet yra tokiu nesusiprateliu, kad doh.gif doh.gif
Ir as net nieko nemeginu cia aukleti, nes esam suauge zmones. O mane nervai ima kai yra briednu bobu, kurios tik mato aplink savo asi kokius du metrus ir ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 03 25, 13:44)
prašau moderatorės leisti šitame kamputyje nuleisti garą kiek kas nori


Labai prašom wink.gif

QUOTE(milabra @ 2006 03 25, 13:44)
Dar - oficialiai prašau leidimo siųsti iš čia na...ui visas, kurios drįs mane ar kitas Vienišių skyrelio dalyves užgaulioti.


Būtent tuo žodžiu tai neleidžiu. Tokie išsireiškimai prieštarauja taisyklėms. Bet minties galia, žodžio aštrumu - prašom wink.gif

QUOTE(vota @ 2006 03 25, 20:20)
Nu, bet jus ir tupos.



 ! 
Draudžiama:

3. Naudoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes ("varančias ant asmens"). Net jei buvo ginčytasi, netgi jei jūs buvote teisūs, už tokį elgesį jūs būsite įspėti.

Atsakyti
Nu niekaip nesuprantu, koks skirtumas, kaip tie pinigai šeimoje padalijami ir ko čia parinamasi dėl tų blogųjų pirmųjų, kurios tik plešia (!) pinigus iš ex ir leidžia savo reikmėms doh.gif . Gal aš gavusi algą, vaikams išleidau nemažą dalį, o gavusi alimentus išleisiu juos sau. Kam dėl to turi galvą skaudėti??? Vistiek didžiausia vaikų išlaikymo našta tenka mamai, o čia dar draskomąsi dėl tų kelių ex grašių.
Tai va. Nusidėjau blush2.gif . Vakar nusipirkau naują kostiumėlį už ex pinigus bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(indreja @ 2006 03 25, 22:08)
Nu niekaip nesuprantu, koks skirtumas, kaip tie pinigai šeimoje padalijami ir ko čia parinamasi dėl tų blogųjų pirmųjų, kurios tik plešia (!) pinigus iš ex ir leidžia savo reikmėms  doh.gif . Gal aš gavusi algą, vaikams išleidau nemažą dalį, o gavusi alimentus  išleisiu juos sau. Kam dėl to turi galvą skaudėti??? Vistiek didžiausia vaikų išlaikymo našta tenka mamai, o čia dar draskomąsi dėl tų kelių ex grašių.
Tai va. Nusidėjau  blush2.gif . Vakar nusipirkau naują kostiumėlį už ex pinigus  bigsmile.gif .

As pvz. ta antroji visai ne ta omenyje turejau. Nesvarbu ar tu gavus atlyginima ar alimentus nusipirksi sau ar namams. As noriu pasakyti, kad yra tokiu mamu kurios pastoviai aprengia vaika mazais rubais. Ar is jusu kuri aprengtu vaika mazais rubais ir idetu sesiu metu bernui kojines, kurios tinka Triju metu vaikui. Manau, kad jums butu geda ir svarbu, kad vaikas patogiai jaustusi.
Ir jei cia apie mane kalbama, tai as visai nesidraskau del tu standartiniu alimentu. Cia kalba eina apie zymiai didesnius pinigus. Kokiu ex reikalauja per teisma, tai as net neisleidziu savo vaikui.
Atsakyti