Įkraunama...
Įkraunama...

Mano asmeninis Dievas

Sveikos smile.gif Norėčiau padiskutuoti šia tema.. Mano asmeninis Dievas šiandien yra mano šeima... O jūsų, kaip suvokiate Dievą?
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2011 11 29, 20:03)
Sveikos smile.gif Norėčiau padiskutuoti šia tema.. Mano asmeninis Dievas šiandien yra mano šeima...  O jūsų, kaip suvokiate Dievą?


Jei taip bus ir toliau, yra didelė galimybė ją prarasti...Prarandame viską, ką sureikšminame... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 29, 21:49)
Jei taip bus ir toliau, yra didelė galimybė ją prarasti...Prarandame viską, ką sureikšminame... ax.gif

g.gif Vat įdomi mintis jūsų smile.gif Na čia gal reiktų knistis giliau.. Man atrodo, kad Dievą mes kiekvienas susikuriame..
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2011 11 29, 22:53)
g.gif Vat įdomi mintis jūsų smile.gif Na čia gal reiktų knistis giliau.. Man atrodo, kad Dievą mes kiekvienas susikuriame..

Mintis ne tiek idomi, kiek pasitvirtinanti beveik be isimciu. Tai patariu patiketi ir apgalvoti ilgai nedelsiant.
Bet sugalvok tu man tokia zodziu kombinacija - asmeninis Dievas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 29, 22:00)
Mintis ne tiek idomi, kiek pasitvirtinanti beveik be isimciu. Tai patariu patiketi ir apgalvoti ilgai nedelsiant.
Bet sugalvok tu man tokia zodziu kombinacija - asmeninis Dievas smile.gif

Tiesą sakant turiu parašyti esė šia tema, todėl maniau, kad čia kažkas duos už ko užsikabinti, nes aš ir nesuvokiu tokios žodžių kombinacijos MANO ASMENINIS DIEVAS, iškart į galvą pirma šovusi mintis mano šeima, nes ją branginu.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 29, 21:00)

Bet sugalvok tu man tokia zodziu kombinacija - asmeninis Dievas smile.gif


Skamba panašiai kaip asmeninė maxima. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 29, 22:04)
Skamba panašiai kaip asmeninė maxima.  ax.gif

pasakykit tai mano sociologijos dėstytojai lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2011 11 29, 21:05)
pasakykit tai mano sociologijos dėstytojai lotuliukas.gif  doh.gif


Ką bendra turi sociologija su Dievu? Nelabai suprantu.
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2011 11 29, 23:05)
pasakykit tai mano sociologijos dėstytojai lotuliukas.gif  doh.gif

a...stai kaip ese rasomos smile.gif Tai parasyk viska, ka pati apie tai galvoji ir apie destytoja, paskyrusi tokia tema. Saziningai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 29, 22:06)
Ką bendra turi sociologija su Dievu? Nelabai suprantu.

Nesuprantu ir aš, žinau sociologai tyrinėjo religijos įtaką visuomenei, bet asmeninis Dievas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 29, 22:09)
a...stai kaip ese rasomos smile.gif Tai parasyk viska, ka pati apie tai galvoji ir apie destytoja, paskyrusi tokia tema. Saziningai smile.gif

Šiaip jau esė rašyti nesunku, juo labiau, kai tema normali, bet šioje vietoje pasiduodu...... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2011 11 29, 21:13)
Nesuprantu ir aš, žinau sociologai tyrinėjo religijos įtaką visuomenei, bet asmeninis Dievas doh.gif
Papildyta:

Šiaip jau esė rašyti nesunku, juo labiau, kai tema normali, bet šioje vietoje pasiduodu...... verysad.gif


Na, gal tada vertėtų palaukti kokį dešimtį metelių, kol susiformuos asmeninė pasaulėžiūra, o tada jau stoti studijuoti tokių mokslų...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 29, 22:19)
Na, gal tada vertėtų palaukti kokį dešimtį metelių, kol susiformuos asmeninė pasaulėžiūra, o tada jau stoti studijuoti tokių mokslų...

Aš ne sociologiją ir studijuoju smile.gif ir tikrai su šituo mokslu mano specialybė labai mažai susijusi cool.gif
Atsakyti