Įkraunama...
Įkraunama...

Kas aš?

Kas aš?
Manau kiekvienas užduoda sau šį klausimą. Po jo seka – kodėl aš čia?Is kur as? Ką turiu daryti? Koks mano gyvenimo kelias?Kur as turiu eiti?Kokiu budu galiu save realizuot?

Aš jau radau atsakymus į šiuos ir kitus klausimus ir noriu pasidalint jais su jumis.

1. Kas aš esu – esu Dievo kūrinys, nemirtingas ir amžinas.
2. Kodėl aš čia - esu atėjęs į Žemę šiame įsikūnijime kad pažinti energijas fiziniame kūne, išsivalyti nuo negatyvių ir įvykdyti tik man skirtą misiją ir planą.
3. Ką turiu padaryti – išsivalyti, išsilaisvinti nuo negativių energijų, atnaujinti ryšį su savo Dieviška komanda, kuri žino visus atsakymus į visus klausimus.
4. Kokiu budu - atstatyt rysi ir pradėti jausti ir bendrauti su savo Siela, Širdimi ir Dvasia.
5. Kaip tai padaryti – valytis, dirbti su savimi, uždarinėti situacijas, kuriose yra negatyvių energijų, potyrių ir kurios kenkia mano gyvenimui, atsisakyti negativių energijų, kurių yra daug ir kurios mane, kaip ir daugelį, tiesiog valdo, paimti savo gyvenimą ir likimą į savo rankas, neleisti niekam kitam jo kontroliuoti.
6. Koks mano planas – padėti žmonėms savo patirtimi, energijiomis ir tuom kas man suteikta šiai užduočiai įgyvendinti. Padėti žmonėms suprasti ir surasti savo gyvenimo kelią ir tikslą.
7. Kaip tai darau – visada klausiu savo Dieviškos komandos ar galiu padėti konkrečiam žmogui ir kaip, padedu tik tiek, kiek galima, nes kievienas turi savo planą, savo užduotis ir savo pamokas, kurias turi patirti ir pažinti. Aš galiu būti tik vedliu ir pagalbininku, kol žmogus atstato savo ryšį su Dieviška savo dalimi ir gali pats eiti savo tolimesniu keliu.
8. Kodėl žmogus norėtų visa tai pažinti – vargu ar kiekvienas gali pasidžiaugti kad yra besąlygiškai laimingas, kad jaučia gyvenimo pilnatvę. Ligos, karjeros rūpesčiai, asmeninės problemos, nesutarimai su vaikais, artimaisiais, tarpusavio nesupratimas, žmogiškos šilumos, meilės trūkumas ir t.t. Galima būtų dar ilgai vardinti. Kaip tai neskambėtų keistai, bet visa tai yra mūsų pamokos, negatyvių energijų poveikis iš mūsų anksčiau neįsisąmonintų, nepraeitų pamokų. Ir visa tai galima pakeisti, ištaisyti. Tereikia noro, šiek tiek valios, drąsos keistis ir žinių, kaip tai padaryti. Noro, valios ir drąsos duoti negaliu, bet žiniomis, kaip pakeisti savo gyvenimą, pasidalinti galiu.

Gyvenimas tėra trumpas mirksnis mūsų asmenybių egziztencijoje, tačiau ir šį mirksnį reikia nugyventi vertingai ir sąmoningai.


Ar galiu paprašyti Jūsų atsakyti i šiuos 7 klausimus patiems sau?


1. Kas aš esu -
2. Kodėl aš čia -
3. Ką turiu padaryti -
4. Kokiu budu tai darisiu -
5. Koks mano planas -
6. Kaip tai darau (jeigu darau) -
7. Kodel ir su kokiu tikslu, noreciau visa tai pazinti -


Atsakyti
1. Kas aš esu -
SIELA KUNE
2. Kodėl aš čia -
VYKDYTI DIEVO VALIOS KURTI DRAUGE , BET PAGAL JO PLANA
3. Ką turiu padaryti -
ATSIDUOTI JO VALIAI
4. Kokiu budu tai darisiu -
ISIKLAUSYMU I SAVO SIRDIES BALSA
5. Koks mano planas -
MANO PLANAS LAIKYTIS DIEVO PLANO
6. Kaip tai darau (jeigu darau) -
GILINDAMA SAVAJI TIKEJIMA
7. Kodel ir su kokiu tikslu, noreciau visa tai pazinti -
SAVES PAZINIMAS ARTINA MANE PRIE DIEVO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 30 lapkričio 2011 - 00:29
Eugi, puikus klausimai 4u.gif Siuo gyvenimo tarpu man rodos, kad gyvenam butent tam, kad rastumem i juos atsakyma, ir atsakymas nebuna galutinis...

Siuo laikotarpiu esu, ko gero, sau atsakiusi tik i pirmaji klausima- esu nemirtinga dvasia, mazytis didelio Kurejo plano atspindys
Bandau rasti atsakymus i antraji, treciaji klausimus, baigtiniu atsakymu kolkas neturiu...
Atsakyti
Tai cia tokie patys klausimai ir tema kaip 'Zvilgsnis i save" ?
Atkaklus dalyvis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 11 29, 23:20)
Kas aš?
Manau kiekvienas užduoda sau šį klausimą. Po jo seka – kodėl aš čia?Is kur as? Ką turiu daryti? Koks mano gyvenimo kelias?Kur as turiu eiti?Kokiu budu galiu save realizuot?

Aš jau radau atsakymus į šiuos ir kitus klausimus ir noriu pasidalint jais su jumis.

1. Kas aš esu – esu Dievo kūrinys, nemirtingas ir amžinas.
2. Kodėl aš čia - esu atėjęs į Žemę šiame įsikūnijime kad pažinti energijas fiziniame kūne, išsivalyti nuo negatyvių ir įvykdyti tik man skirtą misiją ir planą.
3. Ką turiu padaryti – išsivalyti, išsilaisvinti nuo negativių energijų, atnaujinti ryšį su savo Dieviška komanda, kuri žino visus atsakymus į visus klausimus.
4. Kokiu budu - atstatyt rysi ir pradėti jausti ir bendrauti su savo Siela, Širdimi ir Dvasia.
5. Kaip tai padaryti – valytis, dirbti su savimi, uždarinėti situacijas, kuriose yra negatyvių energijų, potyrių ir kurios kenkia mano gyvenimui, atsisakyti negativių energijų, kurių yra daug ir kurios mane, kaip ir daugelį, tiesiog valdo, paimti savo gyvenimą ir likimą į savo rankas, neleisti niekam kitam jo kontroliuoti.
6. Koks mano planas – padėti  žmonėms savo patirtimi, energijiomis ir tuom kas man suteikta šiai užduočiai įgyvendinti. Padėti žmonėms suprasti ir surasti savo gyvenimo kelią ir tikslą.
7. Kaip tai darau – visada klausiu savo Dieviškos komandos ar galiu padėti konkrečiam žmogui ir kaip, padedu tik tiek, kiek galima, nes kievienas turi savo planą, savo užduotis ir savo pamokas, kurias turi patirti ir pažinti. Aš galiu būti tik vedliu ir pagalbininku, kol žmogus atstato savo ryšį su Dieviška savo dalimi ir gali pats eiti savo tolimesniu keliu.
8. Kodėl žmogus norėtų visa tai pažinti – vargu ar kiekvienas gali pasidžiaugti kad yra besąlygiškai laimingas, kad jaučia gyvenimo pilnatvę. Ligos, karjeros rūpesčiai, asmeninės problemos, nesutarimai su vaikais, artimaisiais, tarpusavio nesupratimas, žmogiškos šilumos, meilės trūkumas ir t.t. Galima būtų dar ilgai vardinti. Kaip tai neskambėtų keistai, bet visa tai yra mūsų pamokos, negatyvių energijų poveikis iš mūsų anksčiau neįsisąmonintų, nepraeitų pamokų. Ir visa tai galima pakeisti, ištaisyti. Tereikia noro, šiek tiek valios, drąsos keistis ir žinių, kaip tai padaryti. Noro, valios ir drąsos duoti negaliu, bet žiniomis, kaip pakeisti savo gyvenimą, pasidalinti galiu.




1-6 sutampa vos ne 100 proc.
Kaip tai darau, yra labai asmeniška, o asmeniškus dalykus SM rašyti yra pavojinga.
2 ir 7, sakyčiau, kartojasi, nes tai beveik tas pats...Jeigu žinai, kodėl čia esi, tai aišku, ir kokie tikslai... biggrin.gif
Atsakyti
aciu LinguLingu uz atsakymus, kolkas vienintele pasistenget atsakyt.
labai saunu kad tiek suzinojot ir ieskot toliau!
bet -
1. Kas aš esu -
SIELA KUNE
negaliu nesutikt smile.gif
2. Kodėl aš čia -
VYKDYTI DIEVO VALIOS KURTI DRAUGE , BET PAGAL JO PLANA
ar Jus tikrai zinot Dievo valia?kokiu budu tai suzinojot galiu paklaust?
3. Ką turiu padaryti -
ATSIDUOTI JO VALIAI
'atsiduoti' nepraso Dievas.atsiduot praso be bejo, bet tai tikrai ne Dievas.. smile.gif
4. Kokiu budu tai darisiu -
ISIKLAUSYMU I SAVO SIRDIES BALSA
labai saunu jeigu girdit ja!
5. Koks mano planas -
MANO PLANAS LAIKYTIS DIEVO PLANO
o jus net zinot Dievo plana?! nustebinot:) neklausiu Jusu koks tas planas Dievo, bet tai koks Jusu planas?ne abstrakciai, o tikslei ka Jus turit padaryt sioje Zemeje, siame gyvenime?
6. Kaip tai darau (jeigu darau) -
GILINDAMA SAVAJI TIKEJIMA
tikejima i ka? nes as matau kad Jus neturit 'kanalo', rysio, su Dieviska komanda, pasiekoje to negaunat teisingo ir tikros Dieviskos informacijos. tad visas tikeimas pagristas protinais ir loginiai apmastimais, patirtimi is gyvenimo kitu zmoniu,'mokytoju', knygu ir t.t..tai NE JUSU ZINOJIMAS.
7. Kodel ir su kokiu tikslu, noreciau visa tai pazinti -
SAVES PAZINIMAS ARTINA MANE PRIE DIEVO
o vat cia noreciau , jeigu galima, placiau. ka turit omenie artina prie Dievo?kokiu budu artina?kas vyksta jeigu Jus atrejat prie Jo?

dar karta aciu uz atsakymus, nesupikyt kad prekabiauju:) bet mes gi ieskome tikros TIESOS sutinkat?

to Dinozaure

aciu kad pagiret, is sirdies aciu! as stengiosi but atkaklus visada, ir visems to linkiu

to Vaizgante
na as parasiau taip kad suprastu visi, pati esi jau siek tiek auksciau , tad prasom nepriekabiaut smile.gif
del 2 ir 7 nesutiksiu- zinot ir daryt oj labai skirtingi dalykai, kiti naudoja egoistiskems tikslams net ir tai ..
2 kam ir kodel as atejau
7 kaip vykdau savo misija, kokiais budais
tad ne vienodai smile.gif
tesiog tai sudeliota tam kad kiekvienas norintis, eitu gilin i save , atsakynedamas i klausimus ..

kaip pvz - Rutuliukas i
to Rutuliukas
labai saunu! neskubekit, nesukliskyt ir Jus busit ten kur turit but
aciu Jums
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 11 30, 13:15)



to Vaizgante
na as parasiau taip kad suprastu visi, pati esi jau siek tiek auksciau , tad prasom nepriekabiaut smile.gif
del 2 ir 7 nesutiksiu- zinot ir daryt oj labai skirtingi dalykai, kiti naudoja egoistiskems tikslams net ir tai ..
2 kam ir kodel as atejau
7 kaip vykdau savo misija, kokiais budais
tad ne vienodai smile.gif
tesiog tai sudeliota tam kad kiekvienas norintis, eitu gilin i save , atsakynedamas i klausimus ..



Priekabiausiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 30, 14:28)
Priekabiausiu  biggrin.gif  4u.gif



vardan tiesos kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
Kiekvienas turime SAVO tiesą.
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2011 11 30, 14:43)
Kiekvienas turime SAVO tiesą.

tiesa yra viena. tik ziureti reikia placiau.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 11 30, 14:15)
aciu LinguLingu uz atsakymus, kolkas vienintele pasistenget atsakyt.
labai saunu kad tiek suzinojot ir ieskot toliau!
bet -
1. Kas aš esu -
SIELA KUNE
negaliu nesutikt smile.gif
2. Kodėl aš čia -
VYKDYTI DIEVO VALIOS KURTI DRAUGE , BET PAGAL JO PLANA
ar Jus tikrai zinot Dievo valia?kokiu budu tai suzinojot galiu paklaust?

Ne, nezinau, todel cia ir esu, kur esu.Del tos pacios priezasties vis klumpu, keliuosi, vel einu, vel klumpu:)Man tai naturalu, nes jau suvokiau, jog nebus duota daugiau nei as galesiu pakelti...

3. Ką turiu padaryti -
ATSIDUOTI JO VALIAI

'atsiduoti' nepraso Dievas.atsiduot praso be bejo, bet tai tikrai ne Dievas.. smile.gif
Pagelbekit suprasti ka turit omenyje kai rasot "Katuriu padaryti?" busiu dekinga

4. Kokiu budu tai darisiu -
ISIKLAUSYMU I SAVO SIRDIES BALSA
labai saunu jeigu girdit ja!

5. Koks mano planas -
MANO PLANAS LAIKYTIS DIEVO PLANO
o jus net zinot Dievo plana?! nustebinot:)  neklausiu Jusu koks tas planas Dievo, bet tai koks Jusu planas?ne abstrakciai, o tikslei ka Jus turit padaryt sioje Zemeje, siame gyvenime?

Mano planas laikytis Dievo plano, mano misija mokyti bei gydyti, mano tikslas gryzti i pradzios pradzia...toliau sios temos nevystysiu, nes kaip ir Vaizgante rase, daugelis dalyku islieka tarp manes ir Kurejo, kas jis bebutu, tai tarp musu smile.gif

6. Kaip tai darau (jeigu darau) -
GILINDAMA SAVAJI TIKEJIMA
tikejima i ka? nes as matau kad Jus neturit 'kanalo', rysio, su Dieviska komanda, pasiekoje to negaunat teisingo ir tikros Dieviskos informacijos. tad visas tikeimas pagristas protinais ir loginiai apmastimais, patirtimi is gyvenimo kitu zmoniu,'mokytoju', knygu ir t.t..tai  NE JUSU ZINOJIMAS.

Nezinau ka tamsta matot, bet landzioti po kitu zmoniu pasaulius jiems nezinant ir be ju sutikimo renkant apie juos informacija yra ne tik kad neetiska, bet ir pries visatos desnius!
Dieviska komanda tai nera pats Dievas.O mes kiekvienas esam ten kur esam del vienos priezasties - samoningumo. Jei zinociau, ko vertas butu tikejimas?Mano patirtis buvo, yra bei bus tik mano patirtis.Taip as skaitau , taip as bendrauju, bet isgyvenu tik as ir niekas kitas tai ka isgyvenu:) Kazkas cia ne taip
  g.gif


7. Kodel ir su kokiu tikslu, noreciau visa tai pazinti -
SAVES PAZINIMAS ARTINA MANE PRIE DIEVO
o vat cia noreciau , jeigu galima, placiau. ka turit omenie artina prie Dievo?kokiu budu artina?kas vyksta jeigu Jus atrejat prie Jo?

Tik saves pazinimo deka yra imanoma transformacija, sviesos kaupimas

dar karta aciu uz atsakymus, nesupikyt kad prekabiauju:) bet mes gi ieskome tikros TIESOS sutinkat?


Pykti as seniai nebepykstu, o priekabiauti yra neetiska, nebent turit tam tiksla...
lotuliukas.gif bet as tikiu jog tai tik kalbos barjeras, del kurio ir kyla nesusipratimai.
Atsakyti
Nezinau ka tamsta matot, bet landzioti po kitu zmoniu pasaulius jiems nezinant ir be ju sutikimo renkant apie juos informacija yra ne tik kad neetiska, bet ir pries visatos desnius!

Nereikia niekur landžioti, iš tavo atsakymų matosi, kad kanalo neturi. mirksiukas.gif
Atsakyti