Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams - 2

QUOTE(duobine @ 2012 06 10, 15:34)
Jei vaikas dar mažas, dovanočiau kokį mielą žaislą, ....
...

Kas yra mielas žaislas?
Atsakyti
Ka padovanoti mergytei 4 metu gimtadienui?... Nu visai pasimetus.. Galvojom gal dviratuka- bet orai jau prasteja, o iki vasaros kazi ar neisaugs? (gal kas turi patirties?)
Dar galvojam apie didele lele (na kazkur apie 60 cm ugio).. nu nezinau.. gal kas ka pasiulys?
Atsakyti
Mielosios išradėjos 4u.gif
Patarkit ką padovanoti paugliui, kuriam sueis 15metų g.gif
Net neįsivaizduoju už kokios minties griebtis, pagelbėkit, prašau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 09 18, 15:21)
Kas yra mielas žaislas?

drinks_cheers.gif Matyt kieviena suvokia "mielą" žaislą pagal save, vienai mielas yra pliušinis žaisliukas, kitai - konstruktorius biggrin.gif
Aš rinkdama žaislą ne į mielumą kreipiu dėmesį, o į praktiškumą, lavinimą.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(daywux @ 2012 10 04, 11:53)
Mielosios išradėjos 4u.gif
Patarkit ką padovanoti paugliui, kuriam sueis 15metų  g.gif
Net neįsivaizduoju už kokios minties griebtis, pagelbėkit, prašau ax.gif

Na, aš pasiteiraučiau paties paauglio, jei Jūs jį pažįstate, tai žinote kas jam patinka labiau, kas ne..Savo paauglei pusseserei leidaus rinktis iš laisvalaikio dovanų, pasakiau iki kokios sumos gali rinktis, ir ji išsirinko..O šiemet pati paprašė pinigais..
Atsakyti
Pagalvojau apie paauglį, gal jam patinka kareivėliai? esu mačius tokių būna lipdytų iš molio, Romėnų legionierius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolete @ 2012 09 18, 14:21)
Kas yra mielas žaislas?


Lėlę ką tik dovanojau - tokia reikėtų ieškoti didesnės, iki 50 cm. Nes kaip tik jau vaikas turėtų būti didelis. Savąją vadinau Lėlė Emilija:)
O dar gali apie pižamą pagalvoti.
Atsakyti
Gal galite patarti, ką dovanoti 1-erių metukų ispanytei...ji visko turi...dovaną reikės siųsti į Ispaniją...tad kažko didelio nlb...
Atsakyti