Įkraunama...
Įkraunama...

Euro likimas

Sveikutės, norėčiau pasiklausti, išgirsti nuomonės , kurie tikrai gaudosi šituose reikaluose. Kaip žinia šiuo metu euras kiba ant plauko, kas būtų jei euras žlugs? pvz. aš turiu šiek tiek santaupų eurais, tai kaip man geriau juos paversti į litus? ar tiesiog ramiai laukti. bijau kad kai žlug euras, žlug mano santaupos...
jei žlugs euras, tai kaip pinigai prarasti? g.gif
Atsakyti
aktuali tema 4u.gif

na, o jei turėč dabar eurų santaupose, - pasiekeisčiau, kad ir į litukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 12 03, 18:38)
aktuali tema  4u.gif

na, o jei turėč dabar eurų santaupose, - pasiekeisčiau, kad ir į litukus  blush2.gif

turbut teks. turiu nedaug, bet vis tiek gaila jei dingtų. iškeisiu į litukus ir nusipirksiu geriau gerus batus ir keletą rūbų ir bus ramu mirksiukas.gif
Papildyta:
dar klausimukas dėl įdomumo, tarkime paskelbia euras žlugo, tai kaip suprasti visi žmonės kurie turi eurus, tai jau neturi pinigėlių, turi tik popieriukus, ar kaip? gal mes tiesiog nesuprantame to euro žlugimo?gal tai tik kris vertė? ar kaip? g.gif
Atsakyti
keisciau i litus siandieninej situacijoj 4u.gif
Atsakyti
keisciau i Sveicarijos frankus, arba Svedijos kronas 4u.gif arba pirkciau prekes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 04 gruodžio 2011 - 06:28
Na man irgi paaiškinkit dėl to euro žlugimo g.gif Popieriai taps beverčiai? Na, geria, LT litus turi, o kaip tos šalys, kur tik euras ir kt.valiutos nėra? Pvz. Vokietija. Euras žlunga ir valstybė lieka be pinigų blink.gif Gi markių jau neturi g.gif ir nelieka jokios atsiskaitymo priemones blink.gif nesąmonė kažkokia schmoll.gif
o gal degtukai taps valiuta bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi manau kad geriausia laikyti litais.Dar dali keisciau i dolerius,bet kad doleris dabar pabranges.Pries pora men.santykis su litu buvo kazkaur 2,45,o dabar 2,52 lygtai,neapsimoka keisti siuo metu,reikia laukti
Atsakyti
anksčiau keitėm į dolerius, tai tas doleris taip nukrito, kad gal gyvenime nesulauksiu kada vėl pakils iki buvusio kurso verysad.gif
Atsakyti
man atrodo kad kas eurais liko tai ir laikyt, kiek gali būt tų nesąmonių. tai apie lito devalvaciją kalbėjo, bėgo žmonės keist į kitą valiutą (čia Glaveckas kažką leptelėjo 2009m rugsėjį berods). dabar europos mąstu euras. nuo tų kaitaliojimų tai tik bankai laimi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinea1 @ 2011 12 03, 18:54)
turbut teks. turiu nedaug, bet vis tiek gaila jei dingtų. iškeisiu į litukus ir nusipirksiu geriau gerus batus ir keletą rūbų ir bus ramu mirksiukas.gif



Teisingai, ka tie eurai/doleriai/litai, geri batai-geriausia investicija laugh.gif


As i litus nekeisciau, turbut i kita patikima valiuta.
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2011 12 04, 15:56)
man atrodo kad kas eurais liko tai ir laikyt, kiek gali būt tų nesąmonių. tai apie lito devalvaciją kalbėjo, bėgo žmonės keist į kitą valiutą (čia Glaveckas kažką leptelėjo 2009m rugsėjį berods). dabar europos mąstu euras. nuo tų kaitaliojimų tai tik bankai laimi unsure.gif


bet Europos mastu ne Glaveckas leptelejo g.gif apie euro nebeilga egzistavima kalba daugelio valstybiu ekonomistai rolleyes.gif labai drasu patarti, kad eurus pasilikti verciausia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 12 04, 19:02)
bet Europos mastu ne Glaveckas leptelejo  g.gif  apie euro nebeilga egzistavima kalba daugelio valstybiu ekonomistai  rolleyes.gif labai drasu patarti, kad eurus pasilikti verciausia  rolleyes.gif

na bet ką rinktis? g.gif atsibodo tie gasdinimai doh.gif neturi žmogus pinigų blogai nes reik sukt galvą kaip užsidirbt daugiau, kaip sudurt galą su galu:verysad: turi irgi blogai, nes nuolatos vis kas nors parašoma. tai litas devalvuos tai euras žlugs. žodžiu kiekvienas turi nusprest kaip jam atrodo geriausia g.gif
arba kaip rašė čia kažkuri forumo dalyvė prisipirkt brangių rūbų lotuliukas.gif
Atsakyti