Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika ir bandymai su gyvūnais

kad ne "oftopint" anos temos, kuriu nauja ir idedu du sarashiukus


firmos, kurios nedaro bandymu su gyvunais
Аюрведа Плюс
Anytime
Aquolina (Selective Spa)
Aroma Vital
Arran Aromatics
Astonish (бытовая химия)
Avon
Baylis & Harding
Beverly Hills Formula (товары по уходу за полостью рта)
Bi-Es (парфюмерия)
Boutique D Elite
Bourjois
Chanel
Clarins
Crown House
Cutrin
Deborah
Dr Taffi
Е (бытовая химия, стиральный порошок и жидкость для мытья посуды"Е", встречаются во многих российских магазинах)
Elisabeth French
Emami UK Ltd. (зубная паста Veda, продаётся в магазине "Мир востока", Новый арбат, 15)
Estee Lauder
Freeman
Gal
Got 2b Spa
Green Mama
Herbina
India Cosmo
IsaDora
Ja-De
Jaikaran India Limited (зубная паста Orohyi
La Chalet
L Angellica
Lumene
Lush
Mary Kay
McBride (бытовая химия)
Mediterranean SPA
Midani Erbe
Montagne Jeunesse
Nivea
Nature's Gate
Natural Source
Nature Shop
New York Color (сама фирма не тестирует, но компания-владелец проводит испытания на животных)
Oceanic Cosmetics
Octagon Investment Holdings (лак для волос "Och!")
Oriflame
Orly
Paglieri (Felce Azzurra, Cleo)
Radox
Revlon
Ria of London (UK Aerosols Ltd)
Scholl (Seton Scholl Heathcare, London)
Seventeen
Statestrong
Still
The Color Workshop (Markwins International Corporation)
T-Zone (Brodie&Stone)
Vicco (зубная паста)
Yves Rocher

o cia juodas sarasas:
Arm & Hammer (Church & Dwight)
Bic Corporation
Boyle-Midway
Braun (Gillette Company)
Chesebrough-Ponds (Faberg?, Ponds, Vaseline)
Church & Dwight (Aim, Arm & Hammer, Arrid, Brillo, Close-up, Lady's
Choice, Mentadent, Nair, Pearl Drops)
Clairol (Aussie, Daily Defense, Herbal Essences, Infusium 23, Procter & Gamble)
Clorox (ArmorAll, Formula 409, Fresh Step, Glad, Liquid Plumber, Pine-Sol, Soft Scrub, S.O.S., Tilex)
Colgate-Palmolive Co. (Ajax, Fab, Hills Pet Nutrition, Mennen, Palmolive,
SoftSoap, Speed Stick)
Coty (Adidas, Calvin Klein, Davidoff, Glow, The Healing Garden, JOOP!, Jovan, Kenneth Cole, Lancaster, Marc Jacob, Rimmel, Stetson)
Cover Girl (Procter & Gamble)
Del Laboratories (CornSilk, LaCross, Naturistics, New York Color, Sally Hansen)
Dial Corporation (Purex, Renuzit)
Erno Laszlo
Gillette Co. (Braun, Duracell)
Helene Curtis Industries (Finesse, Salon Selectives, Thermasilk, Unilever)
Johnson & Johnson (Aveeno, Clean & Clear, Neutrogena, ROC)
Kimberly-Clark Corp. (Cottonelle, Huggies, Kleenex, Kotex, Pull-Ups, Scott Paper)
Lever Bros. (Unilever)
L'Or?al U.S.A. (Biotherm, Cacharel, Garnier, Giorgio Armani, Helena
Rubinstein, Lanc?me, Matrix Essentials, Maybelline, Ralph Lauren
Fragrances, Redken, Soft Sheen, Vichy)
Max Factor (Procter & Gamble)
Mead
Melaleuca
Mennen Co. (Colgate-Palmolive)
Neoteric Cosmetics
New Dana Perfumes
Noxell (Procter & Gamble)
Olay Co./Oil of Olay (Procter & Gamble)
Oral-B (Gillette Company)
Pantene (Procter & Gamble)
Pfizer (BenGay, Desitin, Listerine, Lubriderm, Plax, Visine)
Physique (Procter & Gamble)
Playtex Products (Baby Magic, Banana Boat, Ogilvie)
Procter & Gamble Co. (Clairol, Cover Girl, Crest, Giorgio, Iams, Max Factor, Physique, Tide)
Reckitt Benckiser (Easy Off, Lysol, Mop & Glo, Old English, Resolve, Spray 'N Wash, Veet, Woolite)
Richardson-Vicks (Procter & Gamble)
Sally Hansen (Del Laboratories)
Schering-Plough (Bain de Soleil, Coppertone, Dr. Scholl's)
S.C. Johnson (Drano, Edge, Fantastik, Glade, OFF!, Oust, Pledge, Scrubbing Bubbles, Shout, Skintimate, Windex, Ziploc)
SoftSoap Enterprises (Colgate-Palmolive)
Suave (Unilever)
3M (Post-It, Scotch)
Unilever (Axe, Dove, Helene Curtis, Lever Bros., Suave)
Atsakyti
Atidžiai peržiūrėjau sąrašą ir pasirodo, kad dauguma mano kosmetikos iš juodųjų gamintojų sąrašo doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 03 26, 22:55)
Atidžiai peržiūrėjau sąrašą ir pasirodo, kad dauguma mano kosmetikos iš juodųjų gamintojų sąrašo doh.gif


o gal isvardinkim, ka naudojame is juodo saraso. ax.gif
Atsakyti
pasirodysiu tundra, bet jei ne su gyvunais isbandoma, tai su zmonemis?ar dar geriau is vis nebandoma? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 27, 08:40)
pasirodysiu tundra, bet jei ne su gyvunais isbandoma, tai su zmonemis?ar dar geriau is vis nebandoma?  ax.gif

Ir aš taip manau. Arba ant plastmasinio manekeno...Aplamai tie užrašai juoką kelia, kai pamatau, kad ant kremo pakuotės užrašyta "nebandyta su gyvūnais", iškart pagalvoju-šiuo kremu zuikelio netepliojo.
Atsakyti
briedas cia tie visi sarashai irnesakyk.gif. Pirma,- reta firma gali sau leisti tokius finansu shvaistymus kaip animal house/ laboratoriju laikymas vien kosmetikos bandymas ant gyvunu, antra,- jei kremas bandytas ant gyvunu, tai visiskai nereikia, kad kiekvienas kremas isbandomas,- greiciausia buvo ishbandyta viena ish sudetiniu daliu (kuri dedama i galybe kremu), trecia, kremo sudetine galejo isbandyti bet kuri kita firma (ypac, jei tai placiai ir senai naudojama dalis). Ir ketvirta,- kremo bandymams sunaudojama ne daugiau,kaip 4 ar 5 triusiai.
Dar turiu pasakyt,kad mane ziauriai uzhknisa tie visi animal right judejimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 03 27, 08:56)
o gal isvardinkim, ka naudojame is juodo saraso.  ax.gif


galetum pati pavyzdi parodyti rolleyes.gif na bet ka jau padarysi ax.gif

Is blogojo saraso as naudoju:
Colgate (dantu pasta), adidas (dezodoranta), Neutrogena (ranku krema), biotherm (duso krema), Helena rubinshtein (lupu blizgesius ir nagu lakus), lancome (veido tonika), maybelline (tusa ir lupu blizgesi), maxfactor (krempudra) , oral-b (dantu sepetuka idomu ar ir ji ant gyvunu isbande doh.gif ), pantene (plauku balzama), veet (putos depiliac. fear.gif protest.gif )
Atsakyti
As irgi naudoju kai ka is juodojo saraso, bet dabar pasistengsiu siu gaminiu nepirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 03 27, 10:25)
Ir ketvirta,- kremo bandymams sunaudojama ne daugiau,kaip 4 ar 5 triusiai.
Dar turiu pasakyt,kad mane ziauriai uzhknisa tie visi animal right judejimai doh.gif



Aš neseniai žiūrėjau laidą apie bandymus ant gyvūnų...Nežinau ar aš esu labai jautrus žmogus,bet visą laidą praverkiau vien pažiūrėjus į tuos vargšiukus...kokie jie subjauroti,kokiomis sąlygomis laikomi ir net dienos šviesos nemato cray.gif cry.gif Kad tokių judėjimų daugiau būtų...Esu mačius keletą laidų apie visokius bandymus,fermas ir patikėk...vaizdas baisus ir toks judėjimas reikalingas,nes nei vienas gyvūnas(ar jis gimė laisvėje ar ne) nėra vertas tų kančių.Vien dėl to,kad jie yra silpnesni už mus,negalintys pasakyti,kai jiems skauda,priklausomi nuo mūsų...vien tai turėtų skatinti kaip tik jais daugiau rūpintis,o dabar tik ir rodo visokias baisybes... gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Caculia @ 2006 03 27, 20:18)
Aš neseniai žiūrėjau laidą apie bandymus ant gyvūnų...Nežinau ar aš esu labai jautrus žmogus,bet visą laidą praverkiau vien pažiūrėjus į tuos vargšiukus...kokie jie subjauroti,kokiomis sąlygomis laikomi ir net dienos šviesos nemato cray.gif  cry.gif Kad tokių judėjimų daugiau būtų...Esu mačius keletą laidų apie visokius bandymus,fermas ir patikėk...vaizdas baisus ir toks judėjimas reikalingas,nes nei vienas gyvūnas(ar jis gimė laisvėje ar ne) nėra vertas tų kančių.Vien dėl to,kad jie yra silpnesni už mus,negalintys pasakyti,kai jiems skauda,priklausomi nuo mūsų...vien tai turėtų skatinti kaip tik jais daugiau rūpintis,o dabar tik ir rodo visokias baisybes... gun_rifle.gif


taip sutinku su sia nuomone ir as nebepirksiu siu firmu gaminiu, gyvuneliai niekuo kalti o juos taip zaloja verysad.gif ar gi noretumete, kad ant jusu augintinio kas krema isbandytu? manau ne... tie gyvunai niekuo kitokie, tik deja negali apsiginti...
Atsakyti
iš blogiečių naudoju tik Maybelline tušą ir Lancome tušą, ne tiek ir daug ax.gif Daugiau naudoju iš geriečių sąrašo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 27 kovo 2006 - 20:57
o aš taip pat nemažai naudoju iš juodojo sąrašo...bet kaikurios priemonės man yra tikrai geros ir neatsisakysiu jų...
Atsakyti