Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BeryBliuBliu: 05 gruodžio 2011 - 14:46
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2011 12 05, 15:07)
Gal yra Lietuvoj pirkti BE? Jei ne, tai iš kur galima užsisakyti? rolleyes.gif Kiek išbandžiau pudrų nė viena neprilygo Essence, todėl ji neįkainojama  ax.gif

per tarpininkes iš belekurio pasaulio kampelio, arba feelunique.com (UK) ir nekžmokamas siuntimas.... Dar strawberrynet.com yra, bet sus spalvikėm ten nevisad būna....
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 05, 08:35)
Pasakok plačiau bigsmile.gif  Aš atsimenu tu visada labai siekei plaukų purumo ir bandei kelti juos nuo šaknų, tai šitas šampūnas tau papurina neblogai? Kiek dienų plaukai švarūs laikosi?
Ne dėl purumo jis man taip patiko, jis skaitosi kaip tik su kondicionieriumi. Na su juo plaukai būna normalūs-nesuploti, bet ir neišpurinti kaip liūto. O kiek bandžiau išgauti begalinį purumą, tai visi pasausindavo. Užtat dabar pradeėjau naudoti mažiau agresyvius, drėkinančius ar normalių plaukų šampūnus 4u.gif O dėl 'dienų', su riebių pl. šampūnais vakare išsiplovus ryte jau riebaluoti atrodydavo praktiškai. Tai galiu sakyti, kad su JMO dvigubai ilgiau išvaikštau-pusdienį dar normaliai atbūnu, po to po sporto, vakare plaunu vėl. O jei ryte plaunu, tai dar kitą dieną susirišus pavaikštau iš bėdos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 12 05, 16:40)
per tarpininkes iš belekurio pasaulio kampelio, arba feelunique.com (UK) ir nekžmokamas siuntimas.... Dar strawberrynet.com yra, bet sus spalvikėm ten nevisad būna....

Man patogiausia per feelunique.co.uk. Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 12 05, 16:40)
per tarpininkes iš belekurio pasaulio kampelio, arba feelunique.com (UK) ir nekžmokamas siuntimas.... Dar strawberrynet.com yra, bet sus spalvikėm ten nevisad būna....

gal gali nuoroda imest? feelunique nerandu tokios firmos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2011 12 05, 17:36)
gal gali nuoroda imest? feelunique nerandu tokios firmos  blush2.gif

Bare Escentuals 4u.gif tikrai yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 05, 17:56)
Bare Escentuals  4u.gif  tikrai yra  blush2.gif

jau radau, aciu ax.gif
Atsakyti
mano atradimas butu Too Faced kosmetika wub.gif kol neisbandziau,galvojau cia toks "for fun" brandas,tie spalvoti ipakavimai pasitikejimo nekele,taciau isbandziusi ziauriai suzaveta likau visom priemonem.arteja Kaledos,tai tikiuosi papildyti savo Too Faced kolekcija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 12 05, 18:30)
Ne dėl purumo jis man taip patiko, jis skaitosi kaip tik su kondicionieriumi. Na su juo plaukai būna normalūs-nesuploti, bet  ir neišpurinti kaip liūto. O kiek bandžiau išgauti begalinį purumą, tai visi pasausindavo. Užtat dabar pradeėjau naudoti mažiau agresyvius, drėkinančius ar normalių plaukų šampūnus 4u.gif O dėl 'dienų', su riebių pl. šampūnais vakare išsiplovus ryte jau riebaluoti atrodydavo praktiškai. Tai galiu sakyti, kad su JMO dvigubai ilgiau išvaikštau-pusdienį dar normaliai atbūnu, po to po sporto, vakare plaunu vėl. O jei ryte plaunu, tai dar kitą dieną susirišus pavaikštau iš bėdos smile.gif

Ačiū, turiu mėginėlį ir aš, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 12 05, 19:41)
mano atradimas butu Too Faced kosmetika wub.gif kol neisbandziau,galvojau cia toks "for fun" brandas,tie spalvoti ipakavimai pasitikejimo nekele,taciau isbandziusi ziauriai suzaveta likau visom priemonem.arteja Kaledos,tai tikiuosi papildyti savo Too Faced kolekcija biggrin.gif

ir mano drinks_cheers.gif Netikejau kad kas gero kai anksciau girdejau pagyras jai. Bet kaip sakoma geriau viena karta isbandyti nei 10 isgirsti...
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 12 05, 20:57)
ir mano drinks_cheers.gif  Netikejau kad kas gero kai anksciau girdejau pagyras jai. Bet kaip sakoma geriau viena karta isbandyti nei 10 isgirsti...

o ka mergaites butent isbandet is too faced? konkreciau papasakokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 12 05, 20:36)
o ka mergaites butent isbandet is too faced? konkreciau papasakokit  4u.gif

Buvo pasakota keliose temose, nesikartosim juk wub.gif
Atsakyti