Įkraunama...
Įkraunama...

maxi cosi 0-13kg

sveikos, gal man patartumet..apsviestumet, kuo skiriasi maxi cosi cabriofix, peble ir mico kedutes.. nesuprantu kuri cia geresne? kuri kokia.. smile.gif
Atsakyti
mes turime cabrio fix, galiu palyginti su drauges pebble smile.gif

cabriofix lengvesne, labai patogi daiktu dezute nugareleje, trukumas, kad galvytes atrama ir stuburiuko pagalveles sujungtos, mano dukryte is ugio jau nebetilpo, bet dar norejau, kad butu gulimesneje padetyje, tai tiesiog praardziau ta pagalvele ir palikau tik paralona po nugaryte, sunku paaiskinti pabandyk pasiziuret kokioj parduotuvej, siek tiek erzina, kad slankioja paminkstinimai dirzu, daznai ju tenka ieskoti po mieganciu kudikiu smile.gif

pebble naujesnio dizaino, patogesne nes petnesu paminstinimai neslankioja, yra pritvirtinti, taip pat minkstesnis uzsegimas tarp kojyciu, galima atskirai isimti galvytes ir nugarytes paminkstinimus, bet ji sunkesne, nera dezutes daiktams, beto brangesne

as rinkaus carbio fix del svorio mazesnio ir kainos ax.gif apie mico nieko nezinau smile.gif
Atsakyti
As irgi renkuosi tarp situ keduciu, parasykit dar kas nors savo nuomone 4u.gif .
Atsakyti
Vakar ir as abejas apciupinejau, o issirinkau cabriofix smile.gif cabriofix lengvesne, tai pagrinde tas ir leme apsisprendima smile.gif
Atsakyti
as irgi renkuosi ...nors pebble atrodo man patogesne visgi gal ... nors kaina jos ir aukstesne ... g.gif
Atsakyti
Isigijom cabriofix kedute, labai patogi, lengva, bet turi viena minusa- nesitvirtina ant parduotuviniu vezimeliu doh.gif nera padarytu skyluciu, kad uzsidetu... cia tik musu kedutej taip ar visose jose? g.gif
Atsakyti
Klausem parduotuveje kuo skiriasi, tai akivaizdziu skirtumu kaip ir nera, tiesiog Cabriofix senesnis modelis, pigesnis ir lengvesnis, o Pebble naujesne (kuri ilgainiui pakeis Cabriofix'a) ir siek tiek erdvesne, naujesnis dizainas, galvytei geresnis apvalus paminkstinimas. Mes issirinkom visgi Pebble. rolleyes.gif
Cia yra siu dvieju modeliuku palyginimas: http://www.maxi-cosi...011A7161907BEF9
Atsakyti
ar svoris nelygu tvirtumui/patikimumui? man nekyla pasitikėjimas dėl lengvumo, jeigu technika skirta ne nešioti, o apsaugoti vaiką automobilyje g.gif
Atsakyti
O mes turejome pebble kedute,buvome ja labai patenkinti,ji daug patogesne uz kitas,vien del galvytes padeties,sioje keduteje yra patogesne pagalvele kudikiui,kuri vaikui augant labai pravercia ax.gif
Atsakyti
Mes cabriofix isssirinkom, Pagrinde leme svoris
Atsakyti
įdomu, ar verta įsigyti vokelį maxi-cosi kėdutei. ar pasiteisina? ar šiltas?
Atsakyti
O man butu idomu suzinoti del Pable autokedutes iklotuko ir pagalveles galvytei...ar jis patogesne, nei kad Cabrio Fix esanti paminkstinimas galvytei?
Zinau, kad Pable viskas issima atskirai, o Cabrio Fix pagalvele ir paminkstinimas po uzpakaliuku kartu yra...Dar idomu plotis? Esam tureje Cabrio Fix, tai ji tokia erdvi, o kaip su Pable, nera siauresne?
Atsakyti