Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 79 tema

Nupirkta 501 kuponas, kuponų daugiau nebeliko. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 01 08, 19:18)
Ne tik Numenor, dar nemačiau Brūkšniuko, Shushos, Bulkutės, Fatimaallos ataskaitų.

As dar *saulegrazos* pasigedau... Lyg ir uzsukdavo retkarciais pas mus pernai, tai gal ir su ataskaita ateis, sakau? unsure.gif

Darbinga irgi maciau kabant temoj ana diena, apsidziaugiau, kad gal ataskaita atnese, bet ne... ax.gif Kitos trys musu keturvejininkes tai jau seniai dingusios, o gaila verysad.gif

O Dorifore ir caralaite jau su mumis nebedraugauja? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 08 sausio 2012 - 20:26
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 08, 21:25)
As dar *saulegrazos* pasigedau... Lyg ir uzsukdavo retkarciais pas mus pernai, tai gal ir su ataskaita ateis, sakau?  unsure.gif

Buvau susisiekusi su "saulėgrąža". Paprašė perduoti visoms knygėms naujametinius sveikinimus ir linki smagių knyginių įspūdžių. 4u.gif Šiuo metu ji turi rūpesčių dėl artimųjų sveikatos, tad nebespėja pabendrauti forume. Kai padėtis pagerės, palengvės, vėl sugrįš į knygių kampelį. "Saulėgrąža", tvirtybės, stiprybės.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 08, 20:25)
O Dorifore ir caralaite jau su mumis nebedraugauja?  mirksiukas.gif


Aišku, kad draugauja, visas temas skaitau lens.gif Skelbiau kitoj temoj savo metų ataskaitą, bet paminėsiu tuomet ir čia.

Metų atradimas:

Jean-Christophe Grange, Virginia Woolf, Giedra Radvilavičiūtė.

Metų geriausios knygos:
V. Woolf "Savas kambarys"
J. Grange "Miserere"

Kitos geros knygos:
K. Hosseini "Tūkstantis saulių skaisčių"
T. Gerritsen "Pameistrys"
T. Gerritsen "Nusidėjėlė"
T. Gerritsen "Chirurgas"
G. Radvilavičiūtė "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos"
K. Saja "Gvidono apsiaustas"
A. Min "Raudonoji azalija"

Metų nusivylimai:
S. Whilde "Zaratustra kalba makaronams"
J. Nesbo "Penktagrama"
H. Muller "Amo sūpuoklės"
A. Paasilinna "Gudrioji nuodų virėja"

Metų storiausia knyga:
J. Grange "Miserere" - 536 psl.

Metų ploniausia knyga:

A. James "Rankų darbo knygos" - 80 psl.

Pagaliau perskaičiau:
H. Wassmo "Stiklinė pieno" - nors daugelis sako, kad ne nuo šios knygos reikia pradėti pažintį su Wassmo, bet džiaugiuosi, kad pagaliau perskaičiau nors vieną jos knygą.

Metų pirkiniai:

Iš viso per šiuos metus nusipirkau 40 knygų, joms išleidau apie 400lt. Daugiausiai pirkau internetu, kartą skaitytas knygas, nes taip pigiau. Iš jų per metus pardaviau 4 knygas ir atgal grįžo 41lt. Per mainyk.lt išsimainiau 3 knygas.

Metų knyginės dovanos:

Šiais metais konkursuose man sekėsi nekaip, tad daug knygų nelaimėjau. Užtat iš draugų, giminių gavau 10 knygų dovanų. O įvairios leidyklos padovanojo dar 11 knygų. Taip per metus mano namų biblioteka pasipildė 64 naujomis knygomis.

Metų pažadai:

Lygiai prieš metus pasižadėjau:
Perskaityti neįveiktas knygas (tikrai, tikrai pažadu);
Pagaliau paskaityti S. Rushdie, R. Gavelio, J. M. Coetzee, O. Pamuko kūrybos;
Perskaityti J. Fowles "Magas", E. Hemingway "Kam skambina varpai", I. Allende "Dvasių namai", R. Bradbury "Pienių vynas", F. Dostojevskio "Idiotas", E. Bronte "Vėtrų kalnas" ir daug, daug kitų gerų knygų.

Su didžiausia gėda prisipažįstų, kad neištęsėjau nei vieno pažado. Galbūt todėl ir kilo mintis sukurti 2012 metų knygų iššūkį, kurio sąraše yra beveik visos praeitais metais paminėtos knygos. Jau kitąmet tikrai jas perskaitysiu smile.gif Tebūnie tai mano šių metų pažadas.

Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 08, 21:25)
O Dorifore ir caralaite jau su mumis nebedraugauja?  mirksiukas.gif

Draugauju tyliuoju būdu - skaitau, nerašau smile.gif
Mano geriausios / blogiausios taip pat anoj temoj. Pagalvosiu, gal išeina kokias konkrečias nominacijas suteikti savo skaitytoms.
Atsakyti
Nu va kaip gerai - tik pasukauji, ir susirenka paklydeles... kai kurios smile.gif

QUOTE(caralaite @ 2012 01 08, 23:06)
Draugauju tyliuoju būdu - skaitau, nerašau smile.gif
Mano geriausios / blogiausios taip pat anoj temoj. Pagalvosiu, gal išeina kokias konkrečias nominacijas suteikti savo skaitytoms.

Gaila, kad nerasai. As pasigendu cia tavo atsiliepimu 4u.gif

Konkrecios nominacijos tai siaip jau nebutinai, pas mus ataskaitos gi laisvu formatu, kas kaip sugalvoja, tas taip raso mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 09 sausio 2012 - 00:46
QUOTE(klopedija @ 2012 01 08, 17:51)
Kaunietės! Meet`inamės!

Antradienį po 16 val. kinų restorane "Drakonas", Ožeškienės g. 4. http://www.kiniskasdrakonas.lt/.
Rezervuosiu du staliukus, jei pavyks  doh.gif , nes, kaip minėjau, vištienos kuponų nuuupirktaaaaaa... vajė! Jau 493!.............  doh.gif  O dar 4 val. iki akcijos pabaigos.

Na, kaip nors prasisuksim.  biggrin.gif  Išbandysim - patirsim.  mirksiukas.gif


O kuponai tik vištienai mirksiukas.gif biggrin.gif
Kažin ar ten sutilpsim, kai toks populiarumas-norėčiau užsukt šįkart, jei pavyks susidėliot rolleyes.gif

Su "Berneliais" susipykot ar kas ten nutiko?
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 01 08, 19:18)
Ne tik Numenor, dar nemačiau Brūkšniuko, Shushos, Bulkutės, Fatimaallos ataskaitų.

Brūkšniukas ataskaitų neskelbia - bent jau niekada nėra to dariusi. Nes net mūsų puslapyje nė vienų metų jos ataskaitos nėra g.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 01 08, 20:25)
O Dorifore ir caralaite jau su mumis nebedraugauja?  mirksiukas.gif

išprovokavai biggrin.gif

tiesa, ar turim šiemet 'metų naujokę'?
Gal caralaite ja ir būtų? Ką siūlote?
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2012 01 09, 10:50)
tiesa, ar turim šiemet 'metų naujokę'?
Gal caralaite ja ir būtų? Ką siūlote?

O ji tik pernai prie musu prisijunge? unsure.gif Jei taip, tai as uz drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2012 01 07, 09:02)
paziurekit bigsmile.gif  thumbup.gif vaikytej ypac megdavau smile.gif

Dalykas smile.gif


koks gėris wub.gif

QUOTE(tutele @ 2012 01 07, 19:04)


Nuostabu! Bet pasirodo reklama blink.gif

QUOTE(prieplauka @ 2012 01 07, 19:38)
kazkodel isivaizduoju, kad nuo sinagogos link buvusios skalsos ta kryptim.  g.gif o auto ten pastatyt ner kur...reiktu arba prie darbo birzos arba sv. gertrudos gatej statyt..


Beveik šalia senosios saginės biggrin.gif

QUOTE(klopedija @ 2012 01 08, 19:18)
Ne tik Numenor, dar nemačiau Brūkšniuko, Shushos, Bulkutės, Fatimaallos ataskaitų.



o būtina? cool.gif

QUOTE(klopedija @ 2012 01 08, 19:51)
[color=blue]Kaunietės! Meet`inamės!



bandau įsipaišyti - prieš treniruotę, nes po jos jau nieko nebus, tiesa? g.gif

Graužinėju vieną knygą unsure.gif Mary Alice Monroe "Knygų klubas" - pavadinimas, kaip matosi, širdžiai artimas, bet - per paprasta, per... nesakykiau - vulgaru, bet tas amerikiečių gyvenimas, principai, vertybės tokie paviršutiniški..... regis pirma mano metų nuograuža biggrin.gif

Ir - pirmomis metų dienomis perskaityta (gerai jau, per dieną) Sue Monk Kidd "Undinės krėslas" - priskirčiau gal net detektyvui - nes buvo neišaiškinta mirtis, visgi. Sakyčiau gerai sukaltas, gan įdomus nuotykių romanas. Pikantiška meilės istorija - aišku, neužaštrinta, kaip padarytų kokia Ivanauskaitė - čia moteris tiesiog atšalusi nuo vyro, o jos meilės objektas - ne visai šventas, ir ne visai tikras savo pasirinkime - žodžiu, niekas nieko nesugundė, viskas gavosi savaime biggrin.gif
Turėjau ir truputį šoko - negi taip atsitinka daugeliui moterų? tas atšalimas, santykių rutina, kad taip patraukia "ant šviežios žolės"? cool.gif

Tiesa, aš vis dar Ulos Lachauer "Ryprūsiškuose likimuose" - labai įtraukianti, bet lėtai besiskaitanti knyga - kiekvienas likimas mane įtraukia, sujaudina, kad negaliu "nesinešioti" to žmogaus bent savaitę, o kartais ir dvi.... gal aš jautri? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2012 01 09, 10:50)


tiesa, ar turim šiemet 'metų naujokę'?
Gal caralaite ja ir būtų? Ką siūlote?

O cia renkam kaip aktyviausia metu naujoke ,ar isvis naujoke?Nes yra naujesniu,pavz. daivameil ir dar regis buvo nauju niku keleta...
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2012 01 09, 10:50)
tiesa, ar turim šiemet 'metų naujokę'?
Gal caralaite ja ir būtų? Ką siūlote?


dar galima butu SimSimas2002 g.gif bet ji irgi musu temoj seniai bebuvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 09 sausio 2012 - 12:27