Įkraunama...
Įkraunama...

Tualetas su bakeliu sienoje

4u.gif Turime toki.Beda tame,kad nesivaizduoju kaip i ta siena ikist wc tabletes nuo kalkiu biggrin.gif anksciau bakeli bent karta per metus isvalydavau,o dabar doh.gif be to norisi,kad tas vanduo butu melynas,kazkaip svariau atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Mygtukai nusiema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 12 09, 15:24)
Mygtukai nusiema  smile.gif

kad jie ikisti i siena,ner net uz ko suimt doh.gif zirklem nebet isiminet g.gif turbut reiks vyro prasyt pagalbos,nes karta kai krapscau,per siena vanduo begt pradejo doh.gif
Atsakyti
Idekite foto, paklausiu pas vyra jis tikrai zinos kaip, kur ir kuom atiidaryti. smile.gif
Atsakyti
Pas mus mygtukai issitraukia dejom melyna tablete nes eme begt vanduo,, nuleidi o jis vistiek bega.. Pamaniau uzkalkejo bet nepadeda tabletes... Ka daryt ka pilt, kazi acto.. Kurmio galima.. Neizgraush ten detaliu? g.gif o vc tik 1,5 metu naujas...
Atsakyti
Jokiu budu tik ne kurmio, jis siaubingai agresyvus.Nuimkite mygtuko remeli, ikiskite ranka ir pasukite, tada istraukite nuleidimo mechanizma, tik nuleidimo o ne pripilymo. Nuleidimo mechanizmas yra apacioj bakelio o ne priesais mygtukus.Sukti reikia pries laikrodzio rodykle.Ji istrauke galesyte isvalyt ir apziureti tarpyne, nes dazniausiai bedos butent joje.Keista kad jus ten krapstet tuos mygtukus jie normaliai nusiema dazniausiai taip - visas remelis kilstelejamas uz apacios i virsu( mazdaug 5 mm, daugiau paprastai ir nesikelia) ir tada virsutine dali atverciame nuo sienos ir vel nuleidziam zemyn( tada atsisega ir apatine dalis).
Atsakyti
Aciu pabandysiu tada parasysiu ar pavyks iswalyt smile.gif
Atsakyti
Aš vis svajojau apie tokį klozetą. Bet pasirodo kiek bėdos su juo daug?
Atsakyti
Tai ne tiesa. Tiek pat bedu o gal net ir maziau. Uzkalkeja visi mechanizmai koks skirtumas pastatomas ar pakabinamas, jug ir ten ir ten be problemu viskas issiima jei reikia isvalyt ar pakeist mechanizma. Bakalis nerasoja, plaut jo nereikia ir grindys kaip plaut patogu, nereikia su dantu sepeteliu aplink klozeta keturiom stovet. Na ir graziau atrodo man. As jau pabandziusi pakabinama, pastatomo jau nedeciau. schmoll.gif
Papildyta:
P.S beje perkant bet koki klozeta ir neturint filtru, nesvarbu ar klozetas pakabinamas ar pastatomas gerai butu pasidomet kaip reaguoja mechanizmai i kalketa vandieni, vieni pernesa gerai kiti blogiau. Ta pati istorija su kranais, duso termostatais.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 12 18, 02:43)
Tai ne tiesa. Tiek pat bedu o gal net ir maziau. Uzkalkeja visi mechanizmai koks skirtumas pastatomas ar pakabinamas, jug ir ten ir ten be problemu viskas issiima jei reikia isvalyt ar pakeist mechanizma.  Bakalis nerasoja, plaut jo nereikia ir grindys kaip plaut patogu, nereikia su dantu sepeteliu aplink klozeta keturiom stovet. Na ir graziau atrodo man. As jau pabandziusi pakabinama, pastatomo jau nedeciau. schmoll.gif
Papildyta:
P.S beje perkant bet koki klozeta ir neturint filtru, nesvarbu ar klozetas pakabinamas ar pastatomas gerai butu  pasidomet kaip reaguoja mechanizmai i kalketa vandieni, vieni pernesa gerai kiti  blogiau. Ta pati istorija su kranais, duso termostatais.


drinks_cheers.gif Aš dabar ir dairaus tokio. Nu man dėl jų funkcionalumo net nekyla minčių. Bet kai čia paskaičiau atsiliepimus, tai truputuką išsigandau.
unsure.gif O kokios jūs firmos nusipirkę? Perkant į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Mačiau, kad nuleidimo mygtukai būna metalic spalvos, o kiti balti. Manau, kad ant metalic spalvos labai jau liktų pirštų anspaudai.
blush2.gif Atsiprašau, kad aš gal varau ne į temą, bet kažkaip nerandu kitos temukės paskaityti atsiliepimams. Nes nuėjus ir klausant konsultantų viena, o klausant vartotojų kita. cool.gif
Atsakyti
Butent mes turime duravitus, bet siaip pagal kisene zmogus ziuri, vienas gali pakloti uz klozeta 1000 kitas 400 Lt. Nusiskundimu tikrai neturime, bet cia jau vyras pirstu bade kokie geri uz ta kaina o kokie nelabai, tai as tik isirinkau labiausiai tinkancio dizaino. blush2.gif Pas mus mygtukai metalic blizgantis, buna dar ir balti ir metalic matines. Ant manuju pirstu anspaudai lieka, bet pabrauki su tualetiniu ir kaip nauji. smile.gif


P.S. idomu kaip sekasi temos autoriai ar likvidavo tekancia beda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 21 gruodžio 2011 - 04:01
QUOTE(Mergelė @ 2011 12 18, 11:14)
drinks_cheers.gif Aš dabar ir dairaus tokio. Nu man dėl jų funkcionalumo net nekyla minčių. Bet kai čia paskaičiau atsiliepimus, tai truputuką išsigandau.
unsure.gif O kokios jūs firmos nusipirkę? Perkant į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Mačiau, kad nuleidimo mygtukai būna metalic spalvos, o kiti balti. Manau, kad ant metalic spalvos labai jau liktų pirštų anspaudai.
blush2.gif Atsiprašau, kad aš gal varau ne į temą, bet kažkaip nerandu kitos temukės paskaityti atsiliepimams. Nes nuėjus ir klausant konsultantų viena, o klausant vartotojų kita. cool.gif



Kad tų mygtukų įvairiausių būna, netgi stiklinių mačiau, viskas į kainą remiasi smile.gif

Mes turim irgi pakabinamą, nors ir neseniai dar, bet jau nekeisčiau į pastatomą tikrai biggrin.gif Tiesa, pas mus filtrai stovi, tai dėl kalkėjimo problėmų neturėtų būti.

Mes statėmės Ideal Standard.
Atsakyti