Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Girinukas"

Labai idomu ar girdejot ka nors apie darzeli 'Girinuka' kaune, Jis kazkur prie 25-mecio turgaus. Man pasake, kad jis labai geras, vienas geriausiu Kaune g.gif , idomu gal kas veda vaikiukus ir daugiau zino?
Atsakyti
Kad žinomas nereiškia, kad geriausias. Yra grupių, į kurias savo vaiko tikrai nenorėčiau vesti. rolleyes.gif Bet šiaip tai prižiūrėtas, su gerom auklėtojom (ne visos), gražia aplinka grupėse, nemažomis eilėmis darželis. wink.gif Jeigu yra galimybė į jį patekti, tai kodėl gi ne. thumbup.gif
Atsakyti
Galimybe gal ir butu, bet va toli nuo namu, tai nezinau ar verta. Man tik sake, kad jis geras, bet as asmeniskai kadangi siaip nesu vietine kauniete nuo gimimo, tai man ne vienas darzelio pavadinimas nieko nesako. Bet va idomu zinot, juk norisi vaikui kuo geriausio, nu ten man butu pakeliui i darba. jei darzelis tikrai to vertas. Tai ir klausiu, bet aciu Manguste, uz informacija
Atsakyti
Mano vyresnėlis lanko Girinuką jau 2 metai, o nuo rudens pradės lankyti ir mažiukas. Eilės yra tikrai ne mažos, vyresnėlis eilėje "stovėjo" metus, su mažiuku viskas greičiau. Esu labai ,labai patenkinta ir darželiu, ir auklėtojom, ir maistu. Darželio vedėja yra labai veikli moteris, labai rūpinasi savo darželiu, kiek galima suprasti, vaikų sąskaita nesipelno. Esu buvusi 2 jose grupėse, tai tikrai jos tvarkingos. Maistas skanus ir geras, vaikai gauna ir vaisių, ir sausų pusryčių ir įvairių šviežių bandelių, neskaitant sriubyčių, košyčių, mėsyčių... smile.gif Darželio teritorija labai prižiūrima ir tvarkoma. Na, o kad neatrodyčiau apsiseilėjusi nuo to mūsų darželio, pasakysiu, kad vieną auklėtoją tikrai žinau tame darželyje, pas kurią nenorėčiau leisti savo vaiko, bet ne todėl, kad ji vaikų neprižiūrėtų, bet atvirkščiai - vaikams neleidžiama smarkiai lakstyti, kad nesušiltų, neleidžiama smarkiai kapstytis smėlio dėžėje, kad neišsiteptų, ir iš vis, jei galėtų, tai paimtų už rankučių visus ir vedžiotų lėtai... O aš noriu, kad vaikai džiaugtųsi vaikyste, nors man ir tenka kiekvieną dieną kelnes skalbti biggrin.gif wink.gif
Šiaip, jei yra galimybės į Girinuką patekti ir jei patogu vedžioti vaiką į darželį, tai tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip, jei yra galimybės į Girinuką patekti ir jei patogu vedžioti vaiką į darželį, tai tikrai rekomenduoju thumbup.gif
[/quote]


Merginos, o ka reiškia jei yra galimybės ? Jei aš gyvenu šalia, tik kitoje pusėje gatvės tai suprantu, kad turiu galimybę užsirašyti į eilę? Ar aš kažko nežinau smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 03 sausio 2005 - 15:48
Jei turesi galimybiu remti darzeli finansiskai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
Jei turesi galimybiu remti darzeli finansiskai

prasau placiau apie tai, as esu uzrasiusi i si darza savo dziaugsma
Atsakyti
na, ka galima placiu-visuose darzeliuose reikia biski paremt finansinskai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirshe @ 2005 01 05, 09:23)
na, ka galima placiu-visuose darzeliuose reikia biski paremt finansinskai wink.gif

nu tas tai aisku, tik gerai butu, kad nereiketu antra darzelio mokesti kas menesi moket
Atsakyti
Sūnus Rokas Girinuką lanko jau antri metai ir aš esu labai patenkinta šiuo darželiu. Mes turėjome kelias aukles - Rokas turi vyresnę sesę, kuri taip pat lankė darželį, ne Girinuką (turiu su kuo lyginti)- bet kai pradėjome eiti į darželį, man ramiau. Auklėtojos puikios, maistas geras, kai būna geras oras vaikai visada eina į lauką, vyksta užsiėmimai. Manau šiame darželyje vaikai jaučiasi saugiai.
Dėl eilių--- jeigu galite užsirašykite iš anksto, darželis populiarus ir palaukti reikia.
Dėl finansinės paramos--- antro mokesčio už darželį tikrai nėra, jeigu reikia nupirkti spalvotus pieštukus, popieriaus ar darželio gimtadieniui skirti 5-10lt tai tikrai nėra daug, žinant kiek kainuoja auklė. Aišku darželiui reikia tėvų paramos,
bet viskas skiriama vaikams...
----Patikėkite darželis yra tikrai geras-----
Atsakyti
Aciu uz gerus zodzius siam darzeliui, nes mes jau pries metus i ji uzsirasem, tik sake vedeja butinai ateit balandi, kai bus perziurimi sarasai... aisku, nunest ka nors reiktu?
kas kiek ir ko nese? aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Mes pirkome visi tėveliai kartu susidėję-dabar nepamenu ką.(dėjome gal po 50lt)
O šiaip pirkau vaikams keletą naujų knygelių, mėgstamą žaislą, bet viską kas skirta konkrečiai vaikams.
Pinigėlių niekam nereikia duoti-aš taip manau

Atsakyti