Įkraunama...
Įkraunama...

Vaflinės

Nusipirkom el. vafline "cirviniams" blynams. Tik likau nesupratusi, kodel taip ilgai tas blynas kepa, o kad labiau paskrustu tai turbut pusvalandi reiketu kepti. Nezinau, ka daryti, gal nesti atgal i parduotuve?
Atsakyti
nesamone, grazinkite, as turejau paprasta keptuve siems blynams, ir tai iskepdavbo per 1,5 min...
Atsakyti
QUOTE(Ele @ 2005 02 03, 18:55)
Nusipirkom el. vafline "cirviniams" blynams. Tik likau nesupratusi, kodel taip ilgai tas blynas kepa, o kad labiau paskrustu tai turbut pusvalandi reiketu kepti. Nezinau, ka daryti, gal nesti atgal i parduotuve?


Turbut neaiskios firmos ir pigi vafline.
Mes ir turejome, buvo su mazu galingumu, labai ilgai kepdavo.
Ar ja pakeis? Nezinau, bet bandyti galima, reikia istatymus skaityti apie prekiu grazinima.
Atsakyti
Mes turim sena, rusiska elektrine vafline. Na kol ikais reikia palaukti (tikrai maziau nei pusvalandi), bet po to tik spek kepti. Jei siek tiek apsizioplinu, vaflis per daug apskrunda. Na gal vafline ir cirvine keptuve - ne tas pats, bet vis tiek greiciau kepti turetu.
Atsakyti
Cirviniai blynai iskepa per 1 max.2 min. Kazkas negerai su tavo keptuve. Siulyciau grazinti i parduotuve.
Atsakyti
mano irgi tikrai ne 2 min kepa, ilgiau gerokai. pabosta laukti schmoll.gif o keptuve tai pas mus normali, ax.gif Severin blush2.gif ar tikrai ant max galingumo statai?pas mane ant max tai blynas jei noriu gerai apkept gal kokia 10min beveik kepa doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu el. keptuve cirviniams blynams, bet ji kazkokia nesamone, nekepa man ten blynai. O pas mama yra sena ant dujines vartoma, tai labai liuks kepa. Kur tokia rasti siais laikais? Ar tokiu yra kur? Gal matete?
Atsakyti
Gal kokiam turguj buna?
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2005 02 07, 19:04)
Sveikos,
Turiu el. keptuve cirviniams blynams, bet ji kazkokia nesamone, nekepa man ten blynai. O pas mama yra sena ant dujines vartoma, tai labai liuks kepa. Kur tokia rasti siais laikais? Ar tokiu yra kur? Gal matete?


Jei gerai pamenu, tai kazkur jau buvo tokia temele, pabandyk paieskoti. Ten rase, jog tu keptuviu turguose buna pas baltarusus. smile.gif
Atsakyti
O, tokia keptuve- mano vyro svajone biggrin.gif . Ieskom pirkti lygiai tiek metu, kiek esam vede, ir dar neradom. Panasu, kad nera ir nebuna, nebent is tiesu netycia pas baltarusus turguje... blink.gif . O kepu elektrineje, ir visai geri gaunasi, bandyk ant karsciausio rezimo nustatyti. 4u.gif
Atsakyti
O aš net nežinojau, kad tokių būna... doh.gif Tai jau tikrai reikia ieškoti pas kokius baltarusius ar rusus, prašyt, kad atvežtų... g.gif
Atsakyti
Oi kokie skanūs blynai toje keptuvėje būdavo pas mamą thumbup.gif
Elektrinėje kažkokie ne tokie gaunasi...Norėčiau ir aš tokią senovišką nusipirkt. Bet, kad mama kepdavo ant dujinės viryklės, o pas mane namuose -elektrine. Tai galvoju, turbut ne kas gautusi. O ir paviršių elektrinės turbūt subraižytų. Gal kartais kuri naudojate ir galite paneigti mano baimes? smile.gif
Atsakyti