Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių grožis

Nėščia, nenėščia, dar tik planuoja ar jau turi savo mažyli, moteris visuomet nori išlikti moterimi ir būti graži... bigsmile.gif Kuriu šią temą, kad joje rastume atsakymus ir nuomones apie nėštukių grožį ir rūpinimąsi savimi... 4u.gif

user posted image

Teko girdėti mitų apie tai, kad negalima dažyti plaukų, na bet daugelis šį mitą jau paneigė... smile.gif teko girdėti, kad nėštukėms negalima naudoti makiažo priemonių, bet ir šio mito paneigimų daug tongue.gif

Šiandien draugė pasakė naują "NEGALIMA" - daryti manikiūro su ilgalaikiu lakavimu... g.gif gal kas nors argumentuotai galėtų patvirtinti ar paneigti? ax.gif
Atsakyti
Mieste tikrai daug mamų, besilaukiančių, jau su savo mažyliais, kažkaip pasižiūri, ne tiek kad mama, bet šiaip kad moteris smile.gif

Matau tikrai daug gražių, tvarkingų, matosi kad prisižiūrinčių save moterų.
Tačiau matosi ir tokių kurios nuaugusiais plaukais, kartais ir neplauta galva, tokios susikuitusios, netvarkingos atrodo... Neatleistina... nesvarbu ar laukiesi, ar ne, nesvarbu kiek pinigų turi piniginėje, bet muilas ir šampūnas manau yra visuose namuose, nesvarbu kokie tavo drabužiai, svarbu kad jie būtų švarūs, susiūti, tvarkingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiden @ 2011 12 12, 22:01)
Mieste tikrai daug mamų, besilaukiančių, jau su savo mažyliais, kažkaip pasižiūri, ne tiek kad mama, bet šiaip kad moteris smile.gif

Matau tikrai daug gražių, tvarkingų, matosi kad prisižiūrinčių save moterų.
Tačiau matosi ir tokių kurios nuaugusiais plaukais, kartais ir neplauta galva, tokios susikuitusios, netvarkingos atrodo... Neatleistina... nesvarbu ar laukiesi, ar ne, nesvarbu kiek pinigų turi piniginėje, bet muilas ir šampūnas manau yra visuose namuose, nesvarbu kokie tavo drabužiai, svarbu kad jie būtų švarūs, susiūti, tvarkingi mirksiukas.gif


Taikliai pasakyta! Visuomet gražu pamatyti ir sutikti žavią, tvarkingą ir mylinčią save jauną mamytę, nesvarbu ar jau esama, ar dar tik būsima. bigsmile.gif

O kalbant apie muilą, šampūną ir tvarkingus drabužius, tai čia manau nepriklauso nuo to laukiesi, ar ne, čia elementari higiena rolleyes.gif
Atsakyti
Na nezinau kaip yra, bet man gydytojas neleido dazyti plauku. Visas kitas grozio proceduras - depiliacijas, manikiurus, pedikiurus galiu darytis, isskyrus plauku dazyma. Kirpti irgi leido.

Kadangi jau mano plaukai nuauge ir jau tikrai reikia juos tvarkyti, tai man padeda dazantis sampunas, kuris nusiplauna per kelis plovimus. Nes jei tokio nenaudociau, turbut buciau jusu minima netvarkinga ir neprisiziurinti busima mama biggrin.gif
Atsakyti
Nebūtumėt smile.gif

Nes aš asmeniškai pastebiu, kad tų kurių plaukai nedažyti, tai jos ir be manikiūro, ir be makiažo (nors garantuoju, kad prieš laukiantis jos visą tai naudojo, FB pilna tokių foto). Tai čia gal kažkokie prietarai, kad to ir ano negalima daryti. smile.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Labai aktuali tema visoms, norinčioms būti gražiomis drinks_cheers.gif

Kiek domėjausi dėl plaukų dažymo, galima, bet rekomenduojama dažyti su natūralesniais dažais. Bent jau pačios kirpėjos taip rekomenduoja. Žinoma, spalva nebus tokia ryški, bet žalos irgi nebus daug.

Dėl manikiūrų, pedikiūrų, irgi domėjausi, kad galima. Bet rekomenduojama naudoti lako valiklius be acetono. Tik įdomu, kaip dirba pačios manikiūrininkės, kurios laukiasi? Negi į dekretą išeina 9-iems mėnesiams? g.gif

Iš esmės, dauguma šaltinių mini, kad patartina vengti intensyvių grožio procedūrų tik pirmus tris mėn. kai dar vaisius pažeidžiamas, formuojasi, pykina nuo kvapų ar pan. Vėliau jau galima tęsti kaip įprasta.

Tik dėl soliarumų stipriai abejojų, nes nėštumo metu nei karto nebuvau, o prieš - vaikščiodavau. Gal kas turi svarių įrodymų kaip kenkia?
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 12 14, 00:41)

Dėl manikiūrų, pedikiūrų, irgi domėjausi, kad galima. Bet rekomenduojama naudoti lako valiklius be acetono. Tik įdomu, kaip dirba pačios manikiūrininkės, kurios laukiasi? Negi į dekretą išeina 9-iems mėnesiams?  g.gif


As labai bijojau manikiura darytis. Buvau prisiskaicius ir prisiklausius, akd kenkia ir pan. Tai vaiksciojau tik pakirptais ir nulygintais nagais. Bet kai gydytojas pasake, akd galiu, tai retkarciais nusilakuoju. Siaip labiau kenkia ne pats lakavimas, o jo skleidziamas kvapas, taip pat ir valiklio, todel visa tai darant reiketu buteliuka laikyti toliau nuo saves, akd kuo maziau prisikvepuoti...

O del soliariumu, tai nezinau, nevaiksciojau pries pastodama, nevaikstau ir dabar. Siaip ir sauleje nestukems buti patariama tik trumpai ir pilvo nedeginti. Bet cia gal irgi neaisku kiek moksliskai pagrista, o kiek like is prietaru...
Atsakyti
manau nestumo metu svarbiausia yra higiena smile.gif
Atsakyti
mano nuomone jei moteris seip tvarkinga, tokai bus tokia ir pastojus. o jei nevala, pastojusi puostis tikrai neprades smile.gif tad geriau venkim procedu jei pykina nuo kvapu ir apskritai kuo labiau venkim visokiu kvapu.
del soliariumo kensmingumo irgi ydomu kaip yra is tikro. visad eidavau i gulima 6-7 min. bet dabar , pastojus, neinu. kunas pamelo, veida dar gali papudruot, bet paskui reiks turbut nuo melynumo kreida tept, kad nesiskirtu nuo veido biggrin.gif juokai juokais smile.gif)
manau gal draudzia i siliariuma kad neperkaistum ir kad nestumo metu nuo pakitusios hormonu pusiausvyros gali daugiau pigmentiniu demiu atsirast?? g.gif ar yra ejusiu i solariuma ir jokiu neigiamu pasekmiu nepatyrusiu? (prieslaikino gimdymo gresme, pykinimas po soliariumo, silpnumas, pigmentines demes) ydomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_asara @ 2011 12 15, 23:22)
mano nuomone jei moteris seip tvarkinga, tokai bus tokia ir pastojus. o jei nevala, pastojusi puostis tikrai neprades smile.gif tad geriau venkim procedu jei pykina nuo kvapu ir apskritai kuo labiau venkim  visokiu kvapu.
del soliariumo kensmingumo irgi ydomu kaip yra is tikro. visad eidavau i gulima 6-7 min. bet dabar , pastojus, neinu. kunas pamelo, veida dar gali papudruot, bet paskui reiks turbut nuo melynumo kreida tept, kad nesiskirtu nuo veido biggrin.gif juokai juokais smile.gif)
manau gal draudzia i siliariuma kad neperkaistum ir kad nestumo metu nuo pakitusios hormonu pusiausvyros gali daugiau pigmentiniu demiu atsirast??  g.gif  ar yra ejusiu i solariuma ir jokiu neigiamu pasekmiu nepatyrusiu? (prieslaikino gimdymo gresme, pykinimas po soliariumo, silpnumas, pigmentines demes) ydomu smile.gif


O aš kartą žiūrėjau laidą, kurioje gydytojas patarė neiti ne tik į soliarumus, bet ir nesikaitinti vasarą saulėje, geriau rinktis pavėsį. Nes kaista pilvukas, kaista vaisiaus vandenys ir kažkaip (nepamenu kaip) dėl to sulėtėja deguonies perdavimas į smegenis vaikiukui ir gali padaryti žalos. Gal nebūtinai taip ir nutinka, bet tokia tikimybė yra, dėl to nei pati nėščia būdama deginausi, nei savo draugėms patariu ir netgi man ganėtinai kraupiai atrodo, gulinti pilvu į saulę nėštukė paplūdymyje vasarą ir besideginanti. g.gif


O gal kurioms teko išbandyti nėštukių masažus? Aš labai norėčiau į tokius užsirašyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Huba Buba: 17 gruodžio 2011 - 18:30
Sveikos, gera tema. Issakysiu savo nuomone.
Man netvarkingos nestukes atrodo taip pat negraziai kaip ir soliariumines (ryskiai per rudos, esu tokias "pilvuziukes" maciusi), priaugintais plaukais, nagais ir su makiazo kauke vietoj naturalaus veido. Mano nuomone, nestumo metu turetumem buti naturalesnes, grazios, tverkingos tik tiek kiek reikia. Si viduriuka gal kitom sudetinga prisilaikyt, bet kiekviena turetumem ji surast 4u.gif

Del manikiuro ir pedikiuro, man akusere laukiantis pirma karta, patare tvakytis nagucius, bet stengtis kuo reciau lakuot, arba bent jau daznai nusivalyt laka, kadangi vaisius vystydamasis ima, tiksliai nepamenu, ar informacija ar medziagas kazkurias, is viso musu kuno, visu lasteliu, o lakuodamos, mes uzklijuojam nagu lasteles. Nezinau kiek tame teisybes, bet tvarkausi nagucius, tad man ir nelaukuoti atrodo labai tvarkingi, o kai buna kokia proga nusilakuoju, bet paskui vel susitvarkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2011 12 17, 19:29)
O aš kartą žiūrėjau laidą, kurioje gydytojas patarė neiti ne tik į soliarumus, bet ir nesikaitinti vasarą saulėje, geriau rinktis pavėsį. Nes kaista pilvukas, kaista vaisiaus vandenys ir kažkaip (nepamenu kaip) dėl to sulėtėja deguonies perdavimas į smegenis vaikiukui ir gali padaryti žalos.


Aš labai pritariu, kad degintis saulėje ar soliariume yra blogis schmoll.gif Ir vasarą netgi patariame vengti tiesioginių saulės spindulių į pilvuką, nes ko gero, kaip Huba Buba sako, gali mažiukas perkaisti...

O kad oda nebūtų mėlyna, manau savaiminio įdegio kremai gali puikiai išgelbėti. 4u.gif
Atsakyti