Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Sena tema

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Informacija

Lietuvių kalba:
Kaip susitvarkyti drabužinę
Bazinis garderobas

Anglų kalba:
Puslapis
Puslapis
Vasaros spalvų derinimas
Spalvų derinimas
Apie kapsules
Kaip susitvarkyti garderoba
Žiemos tipas

Rusų kalba:
Kapsulės metodas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas rudeniui
Kaip pakeisti savo spintos turinį 1
Kaip pakeisti savo spintos turinį 2
Straipsnis
Baziniai daiktai rudeniui
Apie spalvas
Spalvų tipai
Spalvų tipai
Žiemos tipas
Žiemos tipas
Pavasario tipas
Rudens tipas
Vasaros tipas
Testas tipui nustatyti
Testas tipui nustatyti
Kaip pasiruošti rudeniui
Bazinis garderobas
Straipsnis
Straipsnis
Apie spalvas
Baziniai garderobai pagal stilius
Paletės

Bendrai:
Visi keturi metų laikai

Vasaros:
Vasaros paletės
Paletė
Paletė
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Rudens:
Paletė
user posted image
user posted image

Žiemos:
Paletė
user posted image

Pavasario:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 12 gruodžio 2011 - 23:27
registruojuosi naujoje temoje, aciu groovy 4u.gif
salikeliu risimosi variantai smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke3: 12 gruodžio 2011 - 23:43
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 12 12, 23:42)
salikeliu risimosi variantai smile.gif

O, kaip fainai bigsmile.gif

Tas kur į teatrą Shanai pasiūlytas... Sorry, Shana, ten maaaaaaannnnn lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2011 12 12, 23:55)
O, kaip fainai bigsmile.gif

Tas kur į teatrą Shanai pasiūlytas... Sorry, Shana, ten maaaaaaannnnn lotuliukas.gif

liezuvis.gif
Tiek to jau, imk.

Labas rytas. aciu Groovy 4u.gif
user posted image

user posted image
user posted image



Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Nu Shana... ploja.gif tik prie to pačio galima būtų su adresais, kur pirkti, nes jau baigiu monitorių apseilėti bevėpsodama į viską.. angel.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 12 13, 11:13)
Nu Shana...  ploja.gif tik prie to pačio galima būtų su adresais, kur pirkti,

Aha tongue.gif ir dar rakta nuo kambario, kur pinigai padeti lotuliukas.gif
Atsakyti
ojoj kiek prirašėt 4u.gif

Namų kapsulė bet kuriuo atveju manau būtina žiųrint ekonominiu požiūriu. Ta prasme kad namie būtinai velkamės rūbus su kuriais būnam namie, nes parėjus nepersirengt... neekonomiška. Mano mama ir močiutė, ir kiek pamenu visų kitų mamos, mano vaikystėje nešiojo tokias namines sukneles, dažniausiai margas, kad kliackai nesimatytų... o tarybiniais laikais žmonės taupyti oh kaip mokėjo... vadinasi ekonomiška. Iš ko formuojam naminę kapsulę asmeninis reikalas. Turim senų nedėvimų namams tinkamų ok, neturim... perkam. Aš nenešioju gatvėj rūbų kurie man namie būtų patogūs. Tarkim džinsai jei jau patogūs, tai pora dydžių dideli ir laisvo fasono... sory su tokiais manęs ir su kuolu į gatvę neišvarysit. Treningų nenešioju, taigi namie neliktų ką pabaigt... aš tai pastebėjau kad būna treningai sportavimui ir ale treningai kambarinės kelnės. Jie kiek kitokios medžiagos. Bet MB visada traukdavo mane per dantį, sakydavo vėl užsidėjai savo seksualiasias kelnes, tai dabar vaikštau po namus su timpom, kurios kainuoja 10-20 Lt... seniau labai mėgau sukneles, bet čia patogu tik vasara. Kai man tai šilta, tai šalta, tai megztukas, tai maikutė... ant suknelės megztuko patogaus ir gražaus neįsivaizduoju, o po apačią mauninėtis nepatogu... tai perėjau prie tympų. MB labai džiaugiasi, o jau tokio klausimo ar aš graži jam, ir ar myli jis mane... kad kiekvieną vyras taip mylėtų... tikriausiai skirybų nebūtų. Klausimas ar moteris myli vyrą, jei jai nerūpi pamaloninti jo akį. Ypač jei žmoną mato tik namie, o visas kitas darbe ir visur kitur... ne keista kad laikui bėgant susidomėjimas savo moterimi blėsta, ir tai visai nesusiję su myli nemyli.
melynesa iš jūsų postų labai jaučiu neigiamą nuostatą vyrų atžvilgiu. Vyrai yra ne moterys, tai faktas, bet... kai kurie postai apie vyrus skamba man lygiai taip pat, kaip vyrų pasisakymai. kad visos jos tokios 4u.gif
QUOTE(Gute444 @ 2011 12 12, 18:39)
Bytte, jūsų įkelti sijonai man kažkuo panašūs į mano mamos mėgiamus sijonus. Esu  parsiuntusi mamai
Esminis mano pastebėjimas būtų toks, kad tuose sijonuose eina ne vien vilna ar medvilnė bet ir nemažas procentas elastano bei viskozės kas mano nuomone ir suteikia gražų kritimą, aišku ne paskutinėje vietoje ir modelis, prigludęs ties liemeniu ir platėjantis žemiau nei plačiausia klubų vieta.

taip ,tai tas pats sukirpimas, tik aš noriu visai ilgo. Nežinau ar teisingai, bet mano mama vadina šį sukirpimą gode. Ji sakė kad medžiaga turi būti pakankamai sunki ir pakankamai minkšta. Tik kiek peržiūrėjo visos jos nuomone tinkančios medžiagos buvo vilna. Aš galvoju, kad šiais laikais turėtų būt ir pigesnės sudėties, kad taip kristų. Todėl ir klausiu. Mano supratimu apie pluoštus turėtų būt ir viskozė (koks 60%) su kažkuo, o tai žymiai pigiau, nei vilna. Dėkui už patvirtinimą 4u.gif

donstop jūsų įdėti sijonų pavyzdžiai gan sudėtingų iškarpų. Masiniai (pigesnieji) gamintojai manau tiesiog nesivargina. Nebent prie paprasto silueto kokį bantą prisega... va tas atrodo dažniausiai ne į temą. O dar kad gražiai kristų ir medžiagą parinkt reikia, kurios dar ir kažkiek daugiau sueina... todėl tikriausiai jų mažai prekyboje.

Aš šalikėlius dažniausiai paprastu mazgu rišu, o kaklaraiščio mazgu skareles. Bet man galai lieka vos iki papų... negražu. Gal kad mano ūgis nemažas... arba jie pritaikyti ne vyniot nei karto, iškart rišt ir tiek... bet tada šalta. Nu kažkaip neužtinku reikiamo ilgio.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 12 13, 11:59)
1. Ypač jei žmoną mato tik namie, o visas kitas darbe ir visur kitur... ne keista kad laikui bėgant susidomėjimas savo moterimi blėsta, ir tai visai nesusiję su myli nemyli.

2.melynesa iš jūsų postų labai jaučiu neigiamą nuostatą vyrų atžvilgiu. Vyrai yra ne moterys, tai faktas, bet... kai kurie postai apie vyrus skamba man lygiai taip pat, kaip vyrų pasisakymai. kad visos jos tokios 4u.gif

3.Aš šalikėlius dažniausiai paprastu mazgu rišu, o kaklaraiščio mazgu skareles. Bet man galai lieka vos iki papų... negražu. Gal kad mano ūgis nemažas... arba jie pritaikyti ne vyniot nei karto, iškart rišt ir tiek... bet tada šalta. Nu kažkaip neužtinku reikiamo ilgio.

1. drinks_cheers.gif Va ka as bandziau paaiskinti - puosiames i darba, i miesta, dar kazkur, stengiames is esmes pries svetimus zmones, kolegas etc. O visgi tas zmogus su kuriuo gyvenam gal svarbesnis 4u.gif

2. Ta pati pastebejau senokai, del to net klausiau kazkada kiek Melynesnei metu smile.gif

3. Paemiau dabar sali ir primeciau, jei istiesiu nuo zemes, tai man dar geras sprindis virs galvos, tai bus kokie 180 cm, man toks ilgis geras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 12 13, 12:59)
aš tai pastebėjau kad būna treningai sportavimui ir ale treningai kambarinės kelnės. Jie kiek kitokios medžiagos.

Galima plačiau? smile.gif

Aš nešioju po namus treningus, vyras irgi. Man pasirodė, kad Mėlynesnė turi omeny tokį variantą: kai jau treningas nebetinkamas į sporto klubą, nes, tarkim, išsitampė keliai, tada jis "damušamas" po namus. Tai man nesuprantamas pats principas: jei jau rūbas toks, kad su juo nebesinori pasirodyti prie kitų, tai kaip jis gali būti tinkamas pasirodyti prie vyro? Ir nesvarbu, koks tai rūbas, ar treningas, ar suknelė, ar džinsai, ar dar kas nors (kas kam patogu) smile.gif Labai pritarčiau, kad ir žmonai turi būti natūralus noras gražiai, tvarkingai patraukliai atrodyti prieš vyrą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 12 13, 13:18)
Labai pritarčiau, kad ir žmonai turi būti natūralus noras gražiai, tvarkingai patraukliai atrodyti prieš vyrą  drinks_cheers.gif

As sakyciau, kad ne tik pries vyra, bet ir paciai sau visu pirma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 12 13, 12:18)
Galima plačiau?  smile.gif


As vakar ta galvojau, bet neradau paveiksliuku paaiskinimui. Cia pardese net buna taip uzrasyta "komplektas namams" arba "poilsiui" ir tos kelnes buna na kokios medvilnines, patogios, bet ne sporto klubo stiliaus g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

O va tokios grynai sportines
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 13 gruodžio 2011 - 12:35
QUOTE(sunray @ 2011 12 13, 13:29)
As sakyciau, kad ne tik pries vyra, bet ir paciai sau visu pirma blush2.gif


Be abejo drinks_cheers.gif
QUOTE(Shana @ 2011 12 13, 13:32)
As vakar ta galvojau, bet neradau paveiksliuku paaiskinimui. Cia pardese net buna taip uzrasyta "komplektas namams" arba "poilsiui" ir tos kelnes buna na kokios medvilnines, patogios, bet ne sporto klubo stiliaus g.gif


A, taip taip taip, supratau apie ką kalba smile.gif
Atsakyti