Įkraunama...
Įkraunama...

Chanel

sena tema 4u.gif

user posted image

Oficialus puslapis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaiMita: 14 gruodžio 2011 - 13:32
Merginos, uzsiciklinau ties sitais - ombre unique cream illuminating seseliais, anoj temoj Riviera spalvyte man tokia wub.gif
Kiek kastuoja gal zinot ir kur ieskot? Kristianos psl. ju nerandu kazkodel..
Atsakyti
O jie nebus is kokios senos kolekcijos, mano mama juos turi, bet pirkus tai senokai, senokai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 12 14, 19:34)
O jie nebus is kokios senos kolekcijos, mano mama juos turi, bet pirkus tai senokai, senokai  rolleyes.gif

verysad.gif
man jie bent nuotraukoj tokie atlasiniai atrodo, nu grzus negaliu, ar tokie ir yra smile.gif ? ech, vistiek dar bandysiu paieskot..
Atsakyti
gal man kas gali paaiskinti kuo skiriasi Chanel Vitalumiere nuo Chanel Perfection Lumiere? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nifnifas @ 2011 12 16, 16:41)
gal man kas gali paaiskinti kuo skiriasi Chanel Vitalumiere nuo Chanel Perfection Lumiere? smile.gif



Vitalumiere sausai odai, turint daug svytejimo.. o Perfection lumiere manau netiks sausai odai.. ji daugiau matiskesne
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 17:20)
Vitalumiere sausai odai, turint daug svytejimo.. o Perfection lumiere manau netiks sausai odai.. ji daugiau matiskesne

Šiaip rašo, kad ji visų tipų odai g.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 16, 17:46)
Šiaip rašo, kad ji visų tipų odai  g.gif



nu as kiek zejau rewie youtubei tai panos sako, kad sausina siek tiek.. labai sausai odai tikrai manau netiks, bet cia aisku reik bandyt..vitalumiere sausai odai ir ji man isryskina pleiskanojima kartais, tai ir zinok zmogus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 16, 17:46)
Šiaip rašo, kad ji visų tipų odai  g.gif


mano oda dabar yra dehidratuota (nors ir spuogeliu siek tiek yra), yra ir serpetojimu. gavau meginuka Perfection. Siandien pasitepiau (dabar oda nebe tokia sausa kaip pries savaite, kiek atgaivinau, su Vitalumiere Aqua jokiu serpetojimu isvis nesimato) - tai siaubingai atrodziau po keliu valandu. Kai tik pasitepiau tai pasakiskai grazi oda buvo, bes paskui atsirado serpetojimu ten, kur galvojau, kad ju jau nebera. Taigi, manau kad si pudra netinka sausiaodems (na nebent oda yra tiesiog sausa, bet neserpetoja, nors negaliu garantuoti, kad pudra neisausins). Labai gaila, nes jau norejau pirkti, gerai, kad gavau meginuka. Jauciu, kad pirksiu sviesesni Aqua atspalvi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nealiona: 17 gruodžio 2011 - 01:42
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 16, 18:46)
Šiaip rašo, kad ji visų tipų odai  g.gif

turiu aš ją, ne netinka sausai odai, nes lb išryškina išsausėjimus ir šerpetojimus ir pati irgi kažkiek sausina.
Atsakyti
http://www.youtube.c.../41/U-cXuhcpsB8
čia pažiūrėjusi iš aš tų šešelių užsimaniau bigsmile.gif
Mirifique ir prelude man wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Female: 18 gruodžio 2011 - 12:21
Seseliu kaina berods 109Lt maciau kai lankiausi lietuvoje Douglas parduotuveje, toje uzapvalintoje dezuteje turiu galvoje smile.gif Turiu isigyjus vienus, zalsvo atspalvio, labai patenkinta wub.gif
Atsakyti