Įkraunama...
Įkraunama...

Idomybės akvariume

Neseniai vel namuose isirengiau akvariuma, dar visai sviezias. Toks nedidukas, 40 littru, bet kazkaip nesinori tik zuvikes auginti. Taigi isigijau krevete. Visai mielas padariukas. Gal ir kiti aqualigoniai laiko ne tik zuveles, bet ir kitus gyvunelius. Butu idomu pasidalinti patirtimi, ispudziais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Frida666 @ 2006 03 28, 18:00)
Neseniai vel namuose isirengiau akvariuma, dar visai sviezias. Toks nedidukas, 40 littru, bet kazkaip nesinori tik zuvikes auginti. Taigi isigijau krevete. Visai mielas padariukas. Gal ir kiti aqualigoniai laiko ne tik zuveles, bet ir kitus gyvunelius. Butu idomu pasidalinti patirtimi, ispudziais ir t.t.

as tai neturiu akvariumo,bet pries pora dienu buvau gyvuneliu parduotuveje tai amciau tokias mazutes varlytes i akvariuma rolleyes.gif
man tai labai patinka vezliukai akvariume wub.gif
Atsakyti
As kraba auginu biggrin.gif Tik jau dickis - nugaros plotis 6cm. thumbup.gif Numyletinis mano.
Atsakyti
Mes tai turėjom krevečių (gal ir turim, bet sunku rasti biggrin.gif ) - kol vienos turėjo visą ~40l akvariumą, rasdavpm nesunkiai, o dabar prileidau gyvavedžių mailiuko, tai ir nebematau doh.gif Nors šiaip man žuvys vis tiek gražiau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Klarista, tavo krevetes kaip ir mano, truputi bailiukes, tai dabar turbut sedi apsikabinusi koki lapa ir net nesiruosia pasirodyti. Maniske 90 procentu laiko praleidzia po lapu, o likusios teikiasi pasirodyti. Man tai labai faina ziureti, kai ji maista filtruoja, labai jau grazios jos kojytes...
Mia, o kaip tavo krabas sugyvena su zuvikemis, ar tu ji viena augini, nemegina jis kokios mazesnes i burnike issimesti ir uzkasti?
Atsakyti

Klarista, tavo krevetes kaip ir mano, truputi bailiukes, tai dabar turbut sedi apsikabinusi koki lapa ir net nesiruosia pasirodyti. Maniske 90 procentu laiko praleidzia po lapu, o likusios teikiasi pasirodyti. Man tai labai faina ziureti, kai ji maista filtruoja, labai jau grazios jos kojytes...


Tai kad tame akvariume ir lapų beveik nėra, nebent po akmenukais kur palindę... Beje, vyras atsivežė iš Klaipėdos rausvai raudonų krevečių, tos tai visai nieko, bet kad labai jau mažos, mano akys kažkaip pripratę prie didesnių objektų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frida666 @ 2006 04 03, 09:23)
Mia, o kaip tavo krabas sugyvena su zuvikemis, ar tu ji viena augini, nemegina jis kokios mazesnes i burnike issimesti ir uzkasti?

Atskirai gyvena, surytu jis viska. nes kirmeles biski per mazos jau darosi. Nu sadiste pabuvau blush2.gif - ileidau pora gupiju, neliko per nakti.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 04 04, 20:17)
Atskirai gyvena, surytu jis viska. nes kirmeles biski per mazos jau darosi. Nu sadiste pabuvau  blush2.gif  - ileidau pora gupiju, neliko per nakti.

o kur tu ji nusipirkai ir kuo maitini? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 04 04, 22:14)
o kur tu ji nusipirkai ir kuo maitini?  bigsmile.gif

Taigi rašė - maitina gupijom hihihi.gif
Atsakyti
As ir laikiau krevetes , tik numirojo verysad.gif ,o siaip tai anksciau laikydavau tokias geltonas sraiges thumbup.gif tokios judrios buvo wub.gif apie metus isgyveno ir paskui dingo blink.gif kiautus tik paliko blink.gif
matyt isikrauste is manes lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė...: 04 balandžio 2006 - 22:28
QUOTE(aziza @ 2006 04 04, 21:14)
o kur tu ji nusipirkai ir kuo maitini?  bigsmile.gif


Zuvyciu parduotuvej pirkau, Kikoj tokie mazuliukai yra (kita rusis), tai maniskis didesnis. Kai pirkau tai toks mazas buvo - nugaryte 1,5 cm., o dabar ja drimba.
Maitinti bandau sausu maistu, morkom, bananais, bet labiausiai tai kirmeles megsta (uodo truklio lervas).

QUOTE(Sinuhe @ 2006 04 04, 21:19)
Taigi rašė - maitina gupijom hihihi.gif

Nu tik viena karta blush2.gif , daugiau neduodu ax.gif

P.S. as ji labiausia is visu (dar turiu akvariuma ir gyvalazdes) megstu, tai galeciau neuzsikimsdama kalbeti biggrin.gif
Atsakyti
na, be zuvu ir zuvyciu akvariume dar laikome vezlius, vezius, 1krevete ir tas geltonas sraiges ax.gif
Atsakyti