Įkraunama...
Įkraunama...

Idomybės akvariume

viena pas mane ji, o priglaudziau is per skelbimus dovanojancio zmogaus smile.gif ieskojau pirkti antros, bet niekur neradau.. gyvena pas mane su zuvytem ir nekelia jokiu rupesciu. tiesa, kartais naktimis pakurkia smile.gif matyt patinas pas mane smile.gif
Atsakyti
Megoj seniau būdavo rudų ir tokių kaip pas Jus.

O kuo maitinat?pas mus kai gyveno tai gaudavo žuvies, vištienos tai gal todėl puldavo ir žuvis.

Naktį buvo pirmą kartą ir paskutinį iš akvariumo iššokus viena varlė tai visa laimė, kad į miegamąjį atšokavo ir aš kai jautriai miegu tai išgirdau šlepsėjimą, nes ryto be vandens būtų nesulaukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 31 gegužės 2013 - 12:14
O tokio niekas neauginate?
user posted image
Parduotuvėje rašė tiesiog salamandra, internete radau kaip cynops orientalis .
Simpatiški driežiukai, tik įtariu, kad labai nemaži gali užaugti g.gif ir kaip su žuvytėm sugyventų neaišku
Atsakyti
Koks groożis wub.gif . Kokioj parduotuvėj matėt ir kokia kaina?
Atsakyti
Čia ne Lietuvoj, kainavo 7.95 EUR bigsmile.gif buvo keliuose akvariumuose parduotuvėje daug mažuliukų po kokius 3-4cm, o viename jau ūgtelėjęs kokių 5cm wub.gif neturėjo jokios sausumos išlipti, tai laikėsi prie akvariumo sienelių ar ant dugno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mureanda: 01 birželio 2013 - 11:22
tikrai labai grazus iridomus padarelis!pavydziu smile.gif
o savo varlyte maitinu vasara sliekais, ziema gyvu matyliumi,bet itariu, kad akvariume ryja ir bet koki zuvyciu maista smile.gif
Atsakyti
Padarėlis labai mielas išties, tik ne mano blush2.gif pamačiau parduotuvėje ir krito į akį wub.gif bet kol dar mano žuvytės nedidelės negalvoju įsigyti tikrai doh.gif
Atsakyti
Mes varlytes laboratorijoje auginom, tai serem uodo truklio lervom ir jaucio kepenimis (saldytomis smile.gif )
Atsakyti
Sveikos merginos
Gal pas ką nors ancitrusai apsiverte ant nugaros miega??? Mūsų auksinis patinas kažkaip pamėgo tokią pozą... Didelis, jau kokių 12 cm. Pamačiau tai net nusigandau, kad nugaišęs, bet vos stuktelejus stikla kaip nėrė į šakas.
Dabar atostogauju tai vis pamatau dienos metu gulinti ant nugaros biggrin.gif vakarais ir ryte taip "nesiilsi". Jei pavyks nufotografuosiu.
Atsakyti
Laba diena,

O gal kas turit pasidalint/parduot miniatiūrinių vėziukų? Ta prasme ne mažų vėžiukų, o girdėjau yra atskira rūšis, kuri tiesiog neauga dideli.
Atsakyti
QUOTE(Strazdane @ 2013 12 29, 17:18)
Laba diena,

O gal kas turit pasidalint/parduot miniatiūrinių vėziukų? Ta prasme ne mažų vėžiukų, o girdėjau yra atskira rūšis, kuri tiesiog neauga dideli.


Ieskokit muskusiniu vezliuku, jie uzauga iki 10 cm, pateles iki 15-17 cm. Tai patys maziausi vezliukai. Kiti uzauga nemazi, ir akvariumo didelio reiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 30, 00:46)
Ieskokit muskusiniu vezliuku, jie uzauga iki 10 cm, pateles iki 15-17 cm. Tai patys maziausi vezliukai. Kiti uzauga nemazi, ir akvariumo didelio reiks rolleyes.gif


Dekui, bet man reikia veziuku, o ne vezliuku, tad jei kas turit ar zinot kur nusipirkt, butinai parasykit....
Atsakyti