Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie auklejima ir ne tik

Sveiki, nezinau gal yra jau tokia tema, bet neradau jos... norejau suzinoti ar kas skaite kokias knygas apie bendravima su vaikais, apie ju auklejima? Kaip maciau parduotuvese ju yra labai daug ir kaip zinau jie pakankamai geri. Gal kas zino geriausias?
Aciu
Atsakyti
tikrai nemazai daug geru knygu, dar svarbu, koks paciu tevu poziuris i vaika. Nors tai, zinoma, irgi gali formuoti literatura

daug nerasysiu, paminesiu dvi, kur man patiko savo poziuriu i vaikus ir santykius su jais

sita angliska: http://www.amazon.co...ntt_at_ep_dpt_2

sita lietuviska, apie seneliu ir anuku santykius, bet tikrai 100proc tinka ir tevu vaiku santykiams ir vaiko ugdymui su meile: http://www.seneliumeile.lt/
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2012 01 11, 16:51)
tikrai nemazai daug geru knygu, dar svarbu, koks paciu tevu poziuris i vaika. Nors tai, zinoma, irgi gali formuoti literatura

daug nerasysiu, paminesiu dvi, kur man patiko savo poziuriu i vaikus ir santykius su jais

sita angliska: http://www.amazon.co...ntt_at_ep_dpt_2

sita lietuviska, apie seneliu ir anuku santykius, bet tikrai 100proc tinka ir tevu vaiku santykiams ir vaiko ugdymui su meile: http://www.seneliumeile.lt/

thumbup.gif aciu
Atsakyti
Mes savu metu skaitėm Christopher Green "Mažylio tramdymą". Ten patarimai, kaip auginti vaikus nuo 1 iki 4 metų. Visai blaiviai parašyta knyga, kuri paaiškina, koks vaikų elgesys natūralus pagal jų amžių, kaip reaguoti, jei vaikas pradeda elgtis tiesiog bjauriai. Daugybė paprastų pavyzdžių, kuriuos galima prisitaikyti ir sau...
Atsakyti
Man visai patiko T. Dreikurs "Laimingi vaikai"';
Taip pat yra lietuviu psichologu nauja "Laimingos mamos dienorastis" (J.J. Petraitiene, 2011); ne stebuklinga, bet pasiskaityti visai nieko smile.gif
Atsakyti
labai man patiko (sakau kaip profesionali pedagogė ir kaip trijų vaikų mama)
versta į lietuvių kalbą " Kaip kalbėti, kad vaikai klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų". Tai labai praktiniais pavyzdžiais paremti patarimai. Yra knygyne, mačiau ir Maximoje. Tokia ryški spalvingu viršeliu knyga, rožinė su žydra spalva. Kainuoja iki 30 Lt (gal 25, tiksliai neprisimenu).
Atsakyti
QUOTE(Jei @ 2012 01 27, 15:26)
labai man patiko (sakau kaip profesionali pedagogė ir kaip trijų vaikų mama)
versta į lietuvių kalbą " Kaip kalbėti, kad vaikai klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų". Tai labai praktiniais pavyzdžiais paremti patarimai. Yra knygyne, mačiau ir Maximoje. Tokia ryški spalvingu viršeliu knyga, rožinė su žydra spalva. Kainuoja iki 30 Lt (gal 25, tiksliai neprisimenu).

Apie sita knyga as taippat esu girdejusi daug geru atsiliepimu...Tik niekaip neprisiruosiu nusipirkt ir perskaityt...
Atsakyti
Skaitau šią: John Gray Vaikai kilę iš dangaus. Bendram išprusimui tiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mausiuke: 06 vasario 2012 - 22:01
Gal kas parduotu savo turima knyga "Laimingi vaikai". Pasirodo isparduotas tirazas.
Labai labai noreciau 4u.gif
parasykit i a.z.
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 02 13, 18:07)
Gal kas parduotu savo turima knyga "Laimingi vaikai". Pasirodo isparduotas tirazas.
Labai labai noreciau 4u.gif
parasykit i a.z.

Bibliotekose buna. As dali atsisvieciau, man si knyga pati geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Jei @ 2012 01 27, 15:26)
labai man patiko (sakau kaip profesionali pedagogė ir kaip trijų vaikų mama)
versta į lietuvių kalbą " Kaip kalbėti, kad vaikai klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų". Tai labai praktiniais pavyzdžiais paremti patarimai. Yra knygyne, mačiau ir Maximoje. Tokia ryški spalvingu viršeliu knyga, rožinė su žydra spalva. Kainuoja iki 30 Lt (gal 25, tiksliai neprisimenu).
Esu perskaičiusi daug knygų apie auklėjimą. Kai kurioms gaila išleistų pinigų, o kai kurios labai patiko. Tarp tokių ir citatoj minima "Kaip kalbėti, kad vaikai klausytų...", ir "Liaukitės vaikus auklėti, padėkite jiems augti", o labiausiai iš visų mano šeimos atveju naudinga "Laimingos vaikystės psichologija", autorius Stephen Briers.
Beje, knyga "Kodėl mūsų vaikai virsta tironais?" taip pat verta dėmesio.
Atsakyti
dr. tanya byron ir sacha baveystock "angeleliai" buvau girdejusi geru atsiliepimu bet visai nepatiko. tik apie vaiku iskelima i jo kambari paskaityti buvo ydomu, daugiau tai berysio. o kaip jau kazkas cia rase, Jurate Jadkonyte petraitiene "laimingos mamos dienorastis" visai patiko. dabar is bibliotekos pasiemiau: "Kodėl mūsų vaikai virsta tironais?" bandysiu skaityti, laukiu nesulaukiu pirmadienio kai sunus bus darzelyje, galesiu pasinerti i literatura smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 14 balandžio 2012 - 14:11