Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Aparatų būna:


Johnson&Johnson

Neutrogena

Clarisonic
Įsigyti nordstrom.com, feelunique.com, clarisonic.com Kelioninis Clarisonic mia variantas - galvutė ta pati, tik pats aparatas kiek mažesnis, vieno greičio, neturi stovelio.

QUOTE(shopingas @ 2011 08 20, 01:34)
Clarisonic 'pro' turi 4 greicius, skirtas profesionaliam naudojimui ir, bent clarisonic puslapyje', jo neina pirkt taip paprastai. Tada yra dar taip pat atrodantys Clarisonic 'classic' ir 'plus' - pirmasis su 2 greiciais, o antrasis su 3. 'Mia' yra kelioninis variantas, tai skiriasi forma ir teturi viena greiti. Beje, didieju aparatai turi ir stova, 'mia' jo neturi.

O kas del veikimo, tai veikia taip pat, dedasi tokios pat galvutes.


Olay
įsigyti www.drugstore.com, amazon.com, cvs.com, walgreens.com, gal walmart.com, target.com, ebay.com


DDF (Doctor's Dermatologic Formula Revolve 400X Micro-Polishing System)

QUOTE(shopingas @ 2011 03 09, 23:44)
<...> vos ne vienas prie vieno jis su Olay prausikliu uz $30 (buvo padeta tik prausiklis (skystis) ir galvute, o paties aparato ne, kad nepavogtu matyt) biggrin.gif Veikia taip pat, t.y. besisukdamas, su baterijomis, galvute is paziuros vienas prie vieno (dydziu, isvaizda) ir svelnumas toks pat kaip Olay.
http://a248.g.akamai...263924_hero.jpg



Sigma Cleansing and Polishing Tool

QUOTE(Fleur de force @ 2011 06 01, 21:15)
O cia video, kaip sigma aparaciukas veikia: http://www.youtube.c...h?v=TMe_yzAF_1Q

QUOTE(shopingas @ 2011 07 11, 13:03)
Aha, yra - jis veikia Olay principu, t.y. sukasi, o ne vibruoja. Man patiko isvaizda, patiko, kad 3 rusiu galvutes turi, kad su deklu (patogu kelionese), <...>


Dermanew

Skinsonic

QUOTE(nature @ 2011 08 13, 20:18)
Uzsakinejau is http://www.siriusbeauty.com/skinsonic/ matau kad pakele siuntimo kaina i LT, bet galima tiesiogiai su kreditine atsiskaityti.
Kazkas klausi del masazo antgalio, tai jis vibruoja kaip ir visi kiti antgaliai,

QUOTE(Female @ 2011 09 24, 22:12)
radau kad skinsonic turi internetine parde www.truthinaging.com, siuncia i lietuva ir kainuoja tiktai 5dol 1vnt siuntimas.



CVS ir Conair

QUOTE(shopingas @ 2011 10 13, 17:42)
<...>
-paciu CVS aparaciuka (primena Olay). Na jie isvis savo firmine kosmetika ir kitus daiktus daro kopijuodami zinomus brand'us - pvz ROC, Olay ir tt produktai lentynose stovi ir salia ju CVS, tai greitai uzmetus aki atrodo, kad vienas ir tas pats. Nebandziau aisku jo, bet manau tikrai pakankamai geras butu, o kaina $19.99 (nors kai toks mazas skirtumas, tai man kazkaip Olay vistiek patrauklaiu atrodo).

-Conair firmos aparaciuka (2 greiciai, 2 galvutes). Kaina $14.99, pavarciau dezute truputi, tai pats aparaciukas pasirode ne toks simpatiskas kaip kiti matyti tokio tipo. Raso, kad yra 2 greiciai, 2 galvutes (viena su sereliais, kita lygi, kaip kempinele - atrodo kaip ta Sirius, kur berods skirta kremui imasazuoti). Tik idomiai, kad raso, jog viena galvute giliam valymui, o kita svelniam (?) - atrodo taip, jei teisingai pamenu. Zodziu, ten raso, kad abi valymui, bet tai ta kempinine nieko neisvalys kaip sereliais manau....  g.gif

Atrodo kaip sioje foto, tik be tos garu voneles, supakuota atskirai. Nu bet prie sito komplekto raso, kad valymui sereliai, o kempinele kremo itepimui...  g.gif

user posted image



Papildyta:
*Clarisonic'o šepetėlis vibruoja, o Olay sukasi.

*Olay visas tas šepetėlis sukasi, o Clarisonic tik viduriukas vibruoja, o išoriniai šereliai nieko nedaro, tai Olay daugiau paspaust galima ant odos.

*
QUOTE(shopingas @ 2011 08 12, 16:22)
Skinsonic aparatas vibracija veikia, tai visi antgaliukai vibruojanciai (taip pat ir clarisonic vibruoja). Sigma ir Olay veikia sukimosi principu.


*
QUOTE(shopingas @ 2011 08 15, 19:08)
Ne ne, Clarisonic sereliai nesisuka - skinsonic ir Clarisonic veikai vibracijos principu, o Olay ir Sigma sukimosi principu. Bet to klausimo esme buvo apie pacius serelius Skinsonic, nes pvz Clarisonic galvutes isoriniai sereliai (1-2, nepasakysiu jau tiksliai) nevibruojantys yra, nejuda, o po to jau visi kiti uz ju esantys judantys, t.y. vibruojantys - man sitas buvo prie nepatogumu, nes tuomet tai, kas prieinama tik tais sereliais (pvz nosies kampuciai) lieka nepilnai isvalyti. Nors tipo tas nejudejimas yra gerai, nes netasko vandens i sonus, bet maniskis Olay nors ir su visais sereliais sukasi, nieko aplink nepritasko, juk neismirkyta galvute vandenyje buna, o tik suslapinta.



*
QUOTE(nature @ 2011 08 15, 19:15)
Skinsonic visi iki vieno vibruoja sereliai 4u.gif


*Clarisonic pakraunamas, o Olay naudoja baterijas, Skinsonic - baterijos

*
QUOTE(shopingas @ 2011 02 09, 16:17)
Kas nori palyginimo Clarisonic ir Olay, sitas video man labai patiko VIDEO
<...>



*
QUOTE(shopingas @ 2011 06 02, 23:01)
Va cia yra 3 aparatai palyginti - VIDEO  4u.gif

QUOTE(nature @ 2011 07 05, 19:25)
Perziurejus video is jos komentaru skinsonic aparatas veikia tuo paciu principu kaip ir clarisonic, minusas kad labiau vibruoja, pliusas jo kaina 50 USD ir turi daugiau keiciamu antgaliu. Gal kas bandet skinsonic, mane jis labai gundo, nes kaina padori gaunasi. Bet ar nebus taip kad skupus du kartus moka biggrin.gif



*
QUOTE(shopingas @ 2011 08 22, 01:39)
<...>
Paskaitykit veikimo principus abieju - viskas cia taip pat: CLARISONIC ir SKINSONIC wink.gif

Papildyta:
user posted image
iš čia
Atsakyti
Tęsiame diskusijas smile.gif

PIRMA TEMA

Šioks toks palyginimas:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Panikė @ 2012 01 01, 20:16)
aš per kate25 pirkau, gavau per 2,5-3savaites smile.gif
O iš kurio psl.? 4u.gif


QUOTE(ievvvvaa @ 2012 01 02, 11:21)
Uzsake ir man ji  thumbup.gif telieka sulaukti  bigsmile.gif
Per ką ir iš kur rolleyes.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 01 02, 16:15)
O iš kurio psl.? 4u.gif
Per ką ir iš kur rolleyes.gif ?

As uzsisakiau per tarpininke MeistroMargarita is http://www.siriusbeauty.com
Daug kas uzsisako per nare kate25 smile.gif
Minejo, kad keliaus apie 4 savaites unsure.gif
Atsakyti
Užsisakiau ir aš skinsonic smile.gif Kol ateis, tai dar gražaus laiko... Pas mane labai poros kemšasi, galvoju ar prieš naudojant nueiti į veido valymą ar pabandyt naudot ir tada eiti g.gif Jums inkštiriukus išvalė kas naudojat?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 01 02, 16:28)
As uzsisakiau per tarpininke MeistroMargarita is http://www.siriusbeauty.com
Daug kas uzsisako per nare kate25 smile.gif
Minejo, kad keliaus apie 4 savaites unsure.gif

Oho, įdomu kodėl taip ilgai doh.gif Suma maždaug apie 170lt ir bus? smile.gif
Per tarpininkes nieko nesu užsakinėjusi kol kas, ar nevertėtų pažiūrėti kuri labiau "pakeliui"? Mat gyvenu Panevėžyje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 02 sausio 2012 - 19:16
Na va, jau uzsakytas skinsonikas ir man bigsmile.gif Jau laukiu nesulaukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2012 01 02, 19:20)
Na va, jau uzsakytas skinsonikas ir man bigsmile.gif Jau laukiu nesulaukiu ax.gif

Ot banga užėjo, po Kalėdų daug dovanų grynaisiais matosi gavo SM'as lotuliukas.gif O aš irgi jau parašiau kelioms tarpininkėms, rytoj tikiuosi užsisakyti. Norisi greičiau gauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 01 02, 16:15)
Per ką ir iš kur rolleyes.gif ?

Per laureta, is www.siriusbeauty.com 4u.gif
Atsakyti
o sakykite kuo skiriasi sis aparaciukas nuo temoj minimu ? gal kas bande? http://www.topshop.l...0...rozis&pcs=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 02 sausio 2012 - 21:47
QUOTE(kumiko @ 2012 01 02, 21:46)
o sakykite kuo skiriasi sis aparaciukas nuo temoj minimu ? gal  kas bande? http://www.topshop.l...0...rozis&pcs=2

Ciupinejau ji Topshop parduotuveje, tai sereliai palyginus svelnus (nors negaliu kol kas palygint su sirius, ar clarisonicu), bet tikrai jauciasi kad 99 lt. Jo veikimo principas- sukimasis. Manau, geriau rinktis vibracija. 4u.gif
Atsakyti
Aš uzsakiau tiesiogiai be tarpininkiu, jokių muitų mokėti nereikėjo, atkeliavo aparatas per 3 savaites. Naudoju jau trečia savaite, oda švelni bet nepasakyčiau, kad butų inkstirai isnyke. Gal is tiesu is pradžių valymą odos reikia pasidaryti. Šiek tiek padziovina oda, todėl naudoju tik vakarais. Nepasakyčiau kad butų kažkoks stebuklas, gal dar mažai laiko naudoju, tikėjausi švarios odos be inkstiru ir spuogu. Tiesa neparasiau, turiu Skinsonica.
Atsakyti